reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ewella 3mam kciuki..oby szybko I sprawnie poszlo..

Ola W jak tam? 3masz sie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże co się dzieje?:-p
Gratuluję kolejnym mamusiom :* Dochodźcie do siebie i uczcie się siebie :blink:

Dajcie spokój z tym , że po oksy niby bardziej boli. Co to znowu za mit? Ból jak ból. Będzie boleć czy tak czy tak :-p Nie nakręcajcie się.
Ja czuję w kościach, że ja uświadczę oksy, może i dobrze, skoro ma się dzięki temu akcja rozkręcić to trzeba się cieszyć i tyle!

Ładna pogoda, śniadanko i spacer z kupkiem, ciekawe czy się spokojnie przejdę, bo wczoraj na zakupach np tak mnie kilka razy zakuło krocze, że się zgięłam i musiałam postać chwilę.
No nic. Owocnego dnia ;-) ;)
 
Megan gratulacje :* Ja również oczekuję Dominika,chociaż mam nadzieję,że jeszcze trochę w brzuchu u mamy posiedzi :) Biedna,się nacierpiałaś:( Trzymam kciuki za szybki powrót do siebie:*
Aga i Tobie gratuluję:* Super,że nie nacięli i nie popękałaś:*
Dziewczyny jak to jest z tym łyżeczkowaniem?Po pierwszym porodzie nie miałam ...
 
Pumelova już Cię widzę jak od rana do nocy zapierniczasz z wózkiem, bo dziecko marudziło:biggrin2: stopy i włosy to podstawa :D

Ola W dasz radę, jakoś to dzieciątko musi wyjść. Kciuki!

Emol żeby Cię za długo nie trzymali, powodzenia. Pisz jak Ci idzie.

Megan gratuluję. Najwaźniejsze że masz już swojego synusia. Czekamy na foto.<3

Judith to po za przykrymi pęknięciami i szyciem, szybko poszło? Odpoczywaj i dochodź do siebie. Ból szybko mija.

Aga_km super wiadomości z rana! Gratuluję kochana! Zdrówka dla Was!<3 czekam na zdj.

Ewella trzymam kciuki za szybką akcję.

Ja do 3.00 nie spałam i o 6.00 obudził mnie ból, ale co dziwne tylko w lewym boku i promieniuje w dół brzucha. No nic, czekam.
 
katarzyna.anastazja Gratulacje!!!

pumelova Ja pierwsze dwa dni. Teraz walczę w domu, ale dziś już powinno się skończyć. :)

Judith Gratulacje!!!

Megan22 Gratulacje!!!

aga_k_m Gratulacje!!!

I trzymam kciuki za resztę! Żeby się już zaczęło. [emoji6]

bfarxzdv0adq6khn.png

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Aga,Ola trzymajcie się i szybkiego rozwiazania życzę,
Judith gratuluję
Ola ja wczoraj na baloniki miałam największy skurcz pod ktg do 120 to zęby wbijalam w kołdrę a stopami dziurawilam łóżko
Megan gratuluję,dałaś radę
Aga gratuluję,teraz doczytałam ze już urodzilas
Wczoraj wieczorem przyszedł lekarz z porodowki,sprawdzil okazało się że balonik jednak wypadl i utknął w pochwie ale rozwarcie nic nie posunelo się i szyjka nadal w kierunku krzyzowym tyle że miekka,noc była spokojna,rano odszedł mi chip z krwią chyba cały,ale wiem ze tu dziewczyny chodzą bez czopa po parę dni i nic.marna więc nadzieja.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan, gratuluję [emoji323] [emoji323] Ciężki poród, ale nagroda cudowna[emoji7]

Ola, na koniec będziesz tulić najważniejszą osobę w Twoim życiu w ramionach, będzie najlepsza nagroda za trud porodu!!

Emol, trzymam kciuki [emoji110] [emoji110]

Aha, wariatko, oszczędzaj się! Po operacji to nie ma żartów! Żebyś sobie problemów nie narobiła!!
Jak będzie trzeba to wszystkie będziemy na Ciebie krzyczeć!!!!!

Aga, moje gratulacje [emoji323] [emoji323] Masz już Kalinkę przy sobie[emoji7][emoji7]
Wow, jaka szybka akcja!

Ewella, Tea - trzymam kciuki, powodzenia[emoji123][emoji123]

Pierwszy raz miałam w nocy skurcze prawej łydki... Myślałam, że oszaleje, bo diabelstwo nie chciało puścić... Zresztą od 4 rano do teraz mam jeszcze spięty nieco mięsień. Pełnia na mnie nie działa, śpię wtedy jak niedźwiedź (chyba bezdzietna zakonnica wymyśliła powiedzenie "spać jak niemowlę"[emoji12][emoji12]).
Słonka za oknem brak, wstać mi się średnio chce, dziś obieram łóżko za swoje królestwo[emoji16][emoji16]

Miłego dnia i powodzenia dla wszystkich rodzących dzisiaj!!
 
reklama
Zuza ja rodziłam dwa razy i nie byłam łyżeczkowana(przynajmniej nic o tym nie wiem) . wydaje mi się , że to jest konieczne jak nie urodzisz łożyska w całości, to muszą wyczyścić.

Tea oby jednak poród szybko Cię zaskoczył.

Patuszka współczuję skurczu. Co prawda w ciąży nie mam, ale kiedyś miałam często. Jak czujesz że do skurczu może dojść, to podciągnij maksymalnie palce do góry, aż poczujesz jak mięśnie z tyłu nogi się mocno napinają.
 
Do góry