reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja nie wiem co z tymi datami ale pamietam ze wszyscy chcieli brac sluby 7.07.2007 i wtedy jacys astrologowie sie wypowiadali ze to wcale niefajna data. .. tak ze jakos mi się nie spieszy do trzech siodemek...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nika ja jestem bezczuciowa, czułam tylko dyskomfort bolowy, ale nie wbijalo mnie w fotel jak tam grzebal.

Integral myślę że na usg to nie wyjdzie. Albo ktg albo sprawdzenie szyjki. A najlepiej jedno i drugie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika to byl na pewno masaz, ja raz taki mialam. Lezalam akurat na pato nie wyszlam o wlasnych silach z gabinetu. Teraz mi tam ostro gmyrala, ale to bylo bez porownania jak ten masaz w pierwszej ciazy
 
Ja nie mogę nadrobić bo mam cycozwiza. Mały cały cza ssie i troszkę dokarmiamy. Więc ci chwilę chce ssać. Kładę go tylko na boczki.
Linoone zaciskam kciuki.
Ola będzie dobrze, może to w końcu już. O, a jednak nie.
Liluli ze mną na patologii leżała dziewczyna co ja wysłali z przychodni bo brzydkie ktg i w szpitalu mówili że ok, że wygląda na owiniecie pepowiny i tak było na cc(cc z innych powodów które jej przyspieszyli , 3 dni bo już była przyjęta) myślę że interpretacja wyników zależy od doświadczenia lekarza.
Jenny ja nie śpię od nocy z niedzieli na poniedziałek :) odkąd urodziłam.
Alex udanego ktg.
Emol ja miałam skurcze bóle krzyżowe całe 7 godzin. Co 3 minuty. Jakby co to prysznic faktycznie pomaga - trochę.
Aga_k_m bardzo podoba mi się twoje podejście. Sama chciałabym jeszcze być w ciąży(najlepiej w 6miesiacu) bo za szybko mi minęła. Gdyby nie patologiczne ciśnienie to bym czekała do ostatniej chwili.
Anita gratuluję i mocno ściskam. Dużo siły życzę, i snu. Też mam stopy jak balony. Miałam spocznie przed ciąża, na pooperacyjne zeszła opuchlizna a teraz nie mogę palcami poruszać :/
Integral kciuki za wizytę.
Co do spraw urzędowych jest tak jak pisze Kasiulka przynajmniej u nas. Mąż jedzie dziś żeby jutro położna przyjechała bo, uwaga, uwaga wypuścili mi młodego z klipsami na pepowinie. Nie umiem tego zdjąć a nie chce mi się jechać do szpitala.
Tea super. Na jedzenie bym się nie nastawiała.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, organizm jest tak nasycony heparyną po 8 miesiącach, że jeszcze przez dłuższy czas będzie się utrzymywać jej wyższe stężenie w organizmie. Jak kiedyś nie dostałam w aptece zastrzyków (miałam 2 dni przerwy) to lekarz mnie uspokoił, że nic nie szkodzi. Brałaś profilaktycznie, ja z powodu zakrzepicy i żylaków, od ponad 2 tygodni nie biorę i zakrzep się nie zrobił [emoji6] Myszko, nie martw się, doktorek wie co robi[emoji6]

Emol, super wózek! Ja moim póki co po domu jeżdżę dla przyjemności, bo przecież nie pójdę z pustym na spacer[emoji23]

Katja, śliczny kącik[emoji4] chyba też wezmę się dziś za ostatnie poprawki w pokoju małej, bo odwlekam je w nieskończoność...

Anita, też miałam myśl, że chyba cyfrowy chochlik się wdarl przy wadze dzieci[emoji6] Super, że wszystko dobrze. Niech zdrowo rosną a Ty wracaj jak najszybciej do formy[emoji106]

Wg mojego gina nie ma to znaczenia, ja jestem 29 tydzień, brat 35, babcie rodziły też koło 35-36 tygodnia, a ja zaczęłam 40 i cisza jak makiem zasiał... Choć z drugiej strony żarłam (10 różnych tabletek dziennie to nie jedzenie czy spożywanie) leki opóźniające poród od 31 tygodnia, chociaż u mnie było z przepracowania poniekąd... No nic, ja dalej czekam[emoji16]

Kylesa - 4200 i 150cm wzrostu mamy? Ja pierdzielę, nie zazdroszczę[emoji33][emoji33][emoji33] Moja ma 3,5 kg i wyraźnie jej ciasno w brzuchu a mam 154cm...

Integral, też mi się podobają oba terminy. Choć do 17.07 mogę nie dotrwać (termin 12.07)[emoji6]

Ja też co jakiś czas popijam nieco coli, Jezu jak to bosko smakuje[emoji23][emoji23] i marzę od kilku dni o bic macu[emoji16]

U nas wyszło piękne słonko, więc wystawiłam fotel na mikroskopijny balkon i się opałam z kotami[emoji41][emoji41]
No sama jestem w szoku - fakt ze wyglądała jakby polknela pilke lekarska ale az takiej wagi dzieciorka w zyciu bym się nie spodziewała... [emoji16] po tacie widocznie jest taki duzy...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski a to nie jest tak, że lekarz powinien powiedzieć ze zamierza robic masaż szyjki? Bo słyszałam, że można się na to nie zgodzić..? ?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny głupie pytanie, praktycznie wszystkie robicie ktg - to z jakiś konkretnych powodów/ wskazań czy od pewnego momentu się takie coś wykonuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith jak jest jakas patologia wykonuje sie jak zaleca lekarz, zwykle 34-36tc. Spotkalam dziewczyny juz w 28 tc. Jak ciaza przebiega prawidlowo KTG wykonuje sie po terminie co drugi dzien. Taka teoria z mojego szpitala
 
Emol to pozazdrościć-jest szansa, ze poród to bedzie lajt dla Ciebie :D

Judith-ja wczensiej miałam, bo miałam gin prywatnie i ktg miałam w wykupionym przez siebie wczesniej pakiecie.
Teraz jestem w 40tc, wiec kazano mi robic co dwa dni.

Ja tez mam głupie pyt- nie mam czynności skurczowej. Brzuch na IP miękki. Teraz poroniłam KILKA delikatnych krążenie biodrami na piłce i brzuch stwardniał na chwile i twardnieje co chwile. Dlaczego?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry