reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

W teorii ktg się robi albo ze wskazań przed terminem albo po terminie tak po prostu. W praktyce każdy lekarz/szpital ma swoje zasady i bywa że zupełnie bez wskazań robi się je regularnie.

A ja byłam dziś w kolejnych żłobkach dwóch, jednym publicznym zamkniętym na cztery spusty bo remont a drugim prywatnym i na szczęście w prywatnym będzie jedno miejsce na wtedy co potrzebuje <3 i nawet jutro idę wstępnie rezerwować je bo babka chyba wyrazi zgodę na to bez peselu <3 drogi w cholerę ale co zrobić, nie ja dyktuje ceny, ważne że jakiekolwiek miejsce będzie! :)
 
reklama
Kasiulka No tak, ale to jest tylko jak chodze, cos porobie na piłce itp. Wystatczy, ze jestem na ktg i koniec. Nic tam nie wychodzi.

Drażniłam. Na razie bez efektu :/ i strasznie głupie uczucie ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi to wrecz niedobrze sie robilo jak draznilam. Mialam cale obolale. Ale na ip mowia "pani siedzi i drazni" jak kretynka sie czulam. Bo wypelniala papierolgie na przyjecie do szpitala a ja za te suty ;) teraz chce mi sie smiac. Ale jak tylko na moment przestawalam to mowily "nie przestawac draznic" tylko u mnie juz szyjki nie bylo, rozwarcie 4-6 palcow, a pani mowi "ja mam chude to cala reka luzno wchodzi" wiec warunki juz byly tylko skurczy nic
 
Jejuuu ile produkujecie...
Nadrobię może później.

Linoone trzymam kciuki!

Ola W no to dalej czekamy..

Katja, tea życzę Waw jak naj mniej bólu i szybkiego poznania Waszych dziewczynek!

Liluli dobrze że u Ciebie w porządku. Pod opieką zawsze bezpieczniej.

Aga_km ja wczoraj w domku właśnie posprzątałam i powycierałam podłogi. Czekam aż panowie się zlitują i te szafki kuchenne mi na gotowo zamontują...
Oj to do soboty powinno i u Ciebie ruszyć?

Anita nooo to ta waga zmienia wszystko, super! Ładne imiona. Odpoczywaj dużo.

Paalinaa fajnie ci idzie z wagą. czas pieluszek szybko przeleci, zobaczysz.

Integral kciuki!

Pola powodzenia na wizycie!

Emol śliczny wózek. Gdybym kupowała nowy, to właśnie taki. Lubię neutralne kolory.

Wieczorem mnie bolał brzuch znów jak na okres, bez przerwy od ok.18.00 do 24.00. trochę mniej jak leżałam sobie w wannie z ciepłą wodą. I nie potrafię normalnie iść, tylko muszę na takich mocno rozstawionych nogach jak pokraka. Czuję jakby mi główka tam przeszkadzała. No i byłam wczoraj 3 razy w toalecie na 2, dziś już 2 razy. Ooo matko coraz ciężej mi.
Co do odbijania zależy od dziecka jak nie ma kolek i ulewania, to można nie odbijać, jak są ,to jednak wskazane. Mój młody nie miał problemów i na boczki w nocy był układany(ma śliczny kształt głowy teraz) za to starszy miał kolki do 6 mca.i całe noce na rękach, albo spałam z nim na klatce piersiowej na siedząco.
To drażnienie sutków jakoś by mnie przerażało...ale kto wie?
U mnie w szpitalu wymagają nr.tel, albo email do położnej środowiskowej podczas przyjęcia do porodu i sami informują o wszystkim. A powiem Wam szczerze, że jak bym mogła, to bym zrezygnowała z tej wizyty...to nie moje pierwsze dziecko, a ta wizja wizyty bardzo mnie denerwuje, zwłaszcza, że prawdopodobnie będę sama. Mąż z doskoku będzie do nas zaglądał, nie ma opcji żeby siedział w domu.
 
Ola w właśnie na ktg znowu wróciły mi regularne skorcze co 8 min. Więc jestem zadowolona. A te twardnienia to są spiecia/skurcze brzucha.

Kasiulka draznilam brodawki to następnego dnia myślałam że mi odpadna ;) tak mnie bolaly

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katja - to dajesz Dziewczyno [emoji8]!!! Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze [emoji110][emoji110]
 
Do góry