reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Zostajemy prawdopodobnie do porodu juz w szpitalu.
Rozwarcie na 1 palec,szyjka dluga. Wody jak to nazwala dr.sa "wyjalowione". Zostaje nam czekanie na Synusia pod czujnym okiem lekarzy [emoji3]

Anita super waga i piekne imiona [emoji6]

Pumelova ja sie urodzilam prawie 2tyg.przed terminem,a Malutkiemu sie nie spieszy poki co.

Ja mam tyle zaleglego urlopu ze spokojnie mi wystarczy zeby posiedziec do wrzesnie i jeszcze zostanie.


Mam na sali dziewczyne ktora ma skurcze jak na nia patrze to sie az sama poce z tego wszystkiego [emoji27]



 
reklama
Nika, ja mi na ostatniej wizycie też ostro pogmerała. O coś tam się pytała w trakcie i nie byłam w stanie jej odpowiedzieć :/ i właśnie się zastanawiałam, czy to ten słynny masaż... dostałam też pracę domową do odrabiania z mężem :) ale jak na razie cisza, skurczy kompletnie brak. Chętnie pochodziłabym jeszcze w ciąży, ale jednak wskazane jest, żeby szybciej ją rozwiązać.
Linoone, Katia, Tea trzymam kciuki! i czekamy na dobre wieści :)
Liluli, też masz trombofilię? Jaki typ? Dobrze, że jesteś pod opieką
Emol, teraz sutki trochę odpoczęły, to możesz znów zacząć działać :)
 
Witajcie kobietki. Przepraszam ze tak wcinam sie w pol wy tu juz sie znacie a ja szukam zajecia... wczoraj powizycie u gin usłyszałam ze dobrze by bylo przyspieszyc bo malo plytek krwii, macica "luzna" przygotowana, maly tez tylko wszystko trzyma szczelnie. Już sil brak, chcialabym zeby bylo po wszystkim. Powodzenia dla tych ktore sa tuz tuz :-)
 
Paninka to chyba zalezy tez od szpitala. U mnie sie nie podaje ani poloznej ani lekarza.

Ale jak sie zapisywalam do poloznej to mowila zebym w dniu wyjscia do niej dzwonila to ona nastepnego dnia przyjedzie.




 
Misia nas tez puscili z ta klamerka nie zdejmiesz tego sama polozna ma do tego sprzet takiego bocianka u nas akurat pepek odpadl przed interwrncja poloznej dokladnie tydzien po cc.



Katja dajesz czekamy na Liwke!!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja trzymam mocno kciuki! Dawaj na bieżąco jak Pumelova ;)

Misia jak u Ciebie, pokarm się pojawia? Jak się czujesz po cc?

Madwoman witaj.
 
reklama
Do góry