reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja to bym chciala urodzic 7.07.17 albo 17.07.17. A co ma byc to bedzie. Po kfc skurcze dalej sa. Chyba dzis dokupie rzeczy do torby do szpitala i wszystko przygotuje...... kto wie co to bedzie.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też te daty by bardzo pasowały :) równo 2 tygodnie do terminu u nas więc mogłoby się zacząć coś dziać więcej poza bólami brzucha "okresowymi" i czasem kręgosłup.. choć ja dziś pełna energii więc mogłoby się rozkręcić :D
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Ja wczoraj miałam ostatnią wizytę i myślałam że zejdę w trakcie... Ogólnie szyjka twarda, długa na 2cm, rozwarcie na opuszek... Moja gin w trakcie badania zaczęła mnie jakby "głębiej badać" myślałam że zejdę z bólu... trzymała mnie i trzymała na tym fotelu, a ja dosłownie zaczęłam odpływać, tak mi się słabo zrobiło... Ciśnienie spadło na 78/46 i mnie później cuciła na leżance. Ale chwilę poleżałam, wypiłam kubek wody i wróciłam do żywych. A od wieczora zaczęłam odczuwać w końcu jakieś skurcze, w nocy do tego stopnia, że przez jakiś czas nie mogłam zasnąć. Rano na wkładce jakby resztki czopa zabarwione delikatnie na różowo, tak samo wydzielina. Do tego biegałam już 3 razy do łazienki, bo mnie przeczyszcza... I skurcze dalej są, nieregularne ale są. Myślicie że mogła mi robić masaż szyjki? Na niedziele mam termin i mam wpaść do niej na dyżur na ktg.

Wszystkie dziewczyny dziś rodzące kciuki za szybki, bezbolesny poród i zdrowe dzieciaki!!! &&&&:-):-):-)
 
Nika mysle, ze tak.
Czesto lekarze tak "przyspieszają". Szkoda ze dzis ten na IP mi tego nie zrobił ;/ o mojej juz nie mowiac... moze wyedy by cos ruszylo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I ja bym nie pogardziła jutrzejszą data, mamy 10 rocznicę od zaręczyn było to 07.07.2007 [emoji3] i powiedziałam mężowi że jak się postara że jutro urodzę to zrobię mu prezent i zgodze się na imię Marysia a tak to nie i będziemy musieli wybrać inne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova, organizm jest tak nasycony heparyną po 8 miesiącach, że jeszcze przez dłuższy czas będzie się utrzymywać jej wyższe stężenie w organizmie. Jak kiedyś nie dostałam w aptece zastrzyków (miałam 2 dni przerwy) to lekarz mnie uspokoił, że nic nie szkodzi. Brałaś profilaktycznie, ja z powodu zakrzepicy i żylaków, od ponad 2 tygodni nie biorę i zakrzep się nie zrobił [emoji6] Myszko, nie martw się, doktorek wie co robi[emoji6]

Emol, super wózek! Ja moim póki co po domu jeżdżę dla przyjemności, bo przecież nie pójdę z pustym na spacer[emoji23]

Katja, śliczny kącik[emoji4] chyba też wezmę się dziś za ostatnie poprawki w pokoju małej, bo odwlekam je w nieskończoność...

Anita, też miałam myśl, że chyba cyfrowy chochlik się wdarl przy wadze dzieci[emoji6] Super, że wszystko dobrze. Niech zdrowo rosną a Ty wracaj jak najszybciej do formy[emoji106]

Wg mojego gina nie ma to znaczenia, ja jestem 29 tydzień, brat 35, babcie rodziły też koło 35-36 tygodnia, a ja zaczęłam 40 i cisza jak makiem zasiał... Choć z drugiej strony żarłam (10 różnych tabletek dziennie to nie jedzenie czy spożywanie) leki opóźniające poród od 31 tygodnia, chociaż u mnie było z przepracowania poniekąd... No nic, ja dalej czekam[emoji16]

Kylesa - 4200 i 150cm wzrostu mamy? Ja pierdzielę, nie zazdroszczę[emoji33][emoji33][emoji33] Moja ma 3,5 kg i wyraźnie jej ciasno w brzuchu a mam 154cm...

Integral, też mi się podobają oba terminy. Choć do 17.07 mogę nie dotrwać (termin 12.07)[emoji6]

Ja też co jakiś czas popijam nieco coli, Jezu jak to bosko smakuje[emoji23][emoji23] i marzę od kilku dni o bic macu[emoji16]

U nas wyszło piękne słonko, więc wystawiłam fotel na mikroskopijny balkon i się opałam z kotami[emoji41][emoji41]
 
Nika to był masaż szyjki ;) przynajmniej on ci coś dał. A mi nic :) lecę na ktg o 14 ale pewnie będzie to samo czyli skurcze. Ale akcja porodowa zerowa.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol a też Cię tak z bólu wbijało w fotel??
Ja po wizycie całą drogę myślałam "nie urodze, trudno niech mi cc robią, ale nie dam rady naturalnie" a jak opowiedziałam mężowi że z bólu zasłabłam to on "a co jak zemdlejesz w trakcie porodu!?".
Ale faktycznie efekt jest, a moja gin bardzo chce uniknąć podania oxy
 
ojj ja tam masażu szyjki bym nie chciała.....
Mój kupił sobie wczoraj piwko bo u nas baardzo ciepło jest i myślałam, że zwariuje z pragnienia :D Matko ale bym się tego piwka wczoraj napiła hehe
 
Kasia ja tez marzę o piwku! Albo jakimś drinku [emoji39]

Ja niby tez bym nie chciała
Masażu szyjki, bo słyszałam, ze to masakra. Ale z 2 str poród nie bedzie milszy [emoji23] a jak naturalnie to podobno troche mniej boli niz jak sie poda oksytocynę...
Wiec z dwojga zleho chyba bym chciała taki masaż.
Chociaz moja koleżanka mowila, ze jej odeszły wody, skurczów nie miała, wiec podali jej oksytocynę i powiedziała, ze spoko. Szybko jej sie zrobiło rozwarcie, w ktorym mogła
Dostac zzo, wiec potem juz było ok.
No ale tez nie wiem jKi ona ma próg bolu. Jest panikara, ale jaki próg bolu to nie mam pojecia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Heh..... a na usg wyjdzie czy porod jest w jakiejs fazie? Bo sie zastanawiam czy swojego gina nie przylapac zeby sprawdzil szyjke. Jak bylam w ciazy ze starszym to tez mialam bole plecow promieniujace do brzucha. Jak pojechalam na porodowke to okazalo sie ze sa minimalne skurcze ale maly tracil tentno podczas skurczow. Zastanawiam sie czy teraz tez tak bedzie :-/

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry