reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej:)
Tyle emocji tutaj hehe Mnie się śnił dzisiaj mój poród, chyba już drugi raz podczas ciąży i po raz drugi nie bolało[emoji3] Ola ta długa twarda szyjka tak naprawdę nie jest wyznacznikiem, ok, lekarz tak powiedział ale oni patrzą na to z punktu medycznego a co tam jest w górze zapisane to nawet oni nie wiedzą:)
Któraś z Was pisała wczoraj czy szyjke sobie same sprawdzamy, przynajmniej tak zrozumiałam...w każdym bądź razie myślałam o tym:) Kiedyś jak stosowalam metodę objawowo termiczną to sprawdzałam sobie szyjke czy miękka czy twarda, żeby wiedzieć czy mam dni płodne czy jeszcze nie...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mam niemoc. Wczoraj na maksa. Dzis troche wiecje mam, bo sie zdenerwowałam. I rano i tym ze nic nie zapowiada porodu...
Ale zaraz sie zdrzemnę- tzn spróbuje. Potem poznywam, a potem nie wiem.... moze umowie sie do fryzjera [emoji848]
Moze powinnam zaplanować sobie cos mega dla siebie- wtedy moj mały złośliwiec w brzuchu zechciałby wyjsc [emoji23] na zlosc matce!
Nazywam go tak, bo to była 3 mega stresująca dla mnie sytuacja w ciazy spotęgowana tym, ze nie czułam ruchów. I dopiero po dotarciu do lekarza/szpitala po jakimś czasie zaczal sie ruszać.
Dzis lekarz mi pwoiedzial "wie pani, w domu jest wyluzowany i śpi, a w szpitalu nie chce byc, wiec zaczyna sie ruszać,żebyśmy
Jak najszybciej panią wypuścili"- żartowniś cholera jasna [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny:) wchodze na forum a tu taka alcja od rana;)

Tea, Katja, Linoone trzymam mocno za Was i za dzidziusie kciuki!:*

Katja - sliczny kacik dla malej Liwii:)

Integral tez trzymam kciuki (zeby udalo sie 7.07;)

Ola W. Spokojnie, kiedys na pewno urodzisz;)

Ja dzis dziewczyny na 16 jade do gin na ostatnia wizyte, trzymajcie kciuki zeby u mnie wytrzymalo wszystko do 14.07 (termin cc), bo ja znowu nie chce rodzic wczesniej;) a u mnie tez juz skurcze/bole/klucia i takie tam;)
 
Doczytałam i tyle się dzieje... powodzenia dziewczynki!!!
Ponoć jeszcze podczas burzy większe prawdopodobieństwo urodzenia :D
U mnie w pracy zawirowania ale oficjalnie nic nie wiem ponoć babka która mnie zastępuje rezygnuje ze względu na chorujące dzieci. Ach ja będę się martwić za rok sytuacją. Też około września będę wracać akurat młodsza do przedszkola, starsza do szkoły...

Dziś zaczepila mnie położna w ośrodku i podjęła decyzję za mnie, wypełniła druk w sumie na położnej mi tak nie zależy jak na dobrym lekarzu a takich brakuje u nas. Muszę zadzwonic do przychodni w miescie i wybrać w koncu pedriatre.
 
Ktora z Was pisala, ze jadła kfc i po tym ma skurcze? :D niech powie prosze co tam jadła [emoji23]
Mąż namawia, zeby mi troche poprawić humor i "pomoc w przyspieszeniu". Ja wiem, ze nie podziała, sle w sumie czemu nie sprobowac... moE przynajmniej mnie przeczyści [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ktora z Was pisala, ze jadła kfc i po tym ma skurcze? :D niech powie prosze co tam jadła [emoji23]
Mąż namawia, zeby mi troche poprawić humor i "pomoc w przyspieszeniu". Ja wiem, ze nie podziała, sle w sumie czemu nie sprobowac... moE przynajmniej mnie przeczyści [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jadlam....[emoji3] zamiast sniadania. Ale skurcze to mam od wczoraj. Teraz jakby troche silniejsze. A jadlam grandera tx i fryty [emoji12]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola - kciuki mocno zacisniete [emoji110] [emoji110]. Obys na spokojnie wytrwala do 14.07 [emoji4]


Aim - po narodzinach dziecka. Pesel jest ważny przy rejestracji. Przynajmniej tak kiedyś było..
 
reklama
A w temacie pediatry... orientujecie sie czy musze zapisywać dziecko do przychodni NFZ, jesli chxe je leczyć prywatnie? Bo maz ma pakiet i jestesmy zdecydowani wybrac pediatrę prywatnie. I nie wiem jak to jest z przychodnia NFZ czy musze rejestrować czy nie.

A druga sprawa- jak jest z położna środowiskowa? Mam ją z automatu czy musze sie po nia zgłaszać, a jK tak to gdzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry