reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Witajcie[emoji4][emoji4]

Pumelova, też nie rodzę - ani mi się śni [emoji16]a w zasadzie to mi sie przysnilo, chyba dlatego ze mojego Krzycha siostra wczoraj miala cc i ma wielkoluda (4200) a sama chyba 150 cm nie ma...

Karmienie generalnie jest w tej chwili zalecane na żądanie.
Co do ulewania to Maja strasznie ulewała (nawet nosem i wtedy nie oddychała) wiec kładliśmy ją na boku i podpieraliśmy kocykiem. I tak zmieniała pozycję wiec to duzo nie dawało. No i czekalisny do odbicia (miala mieszane karmienie i cyc i butelka ).

Tea, Katja, Linoon, Liluli TRZYMAM kciuki! !

Anita- to wielgachy są! [emoji7]




Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim u mnie w szpitalu tez polozne mowily ze na pełnię jest wiecej porodów - cos w tym jest [emoji3]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea, Liloone, Katja, Integral kciuki zaciśnięte! [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Ola W szkoda ze jednak nie, ale wszystko może się jeszcze zdarzyć [emoji6]

Chybra spokojnie, nie wszystkie - ja zamykam lipcową stawkę [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej brzuchatki.
Ale mnie dziś uciska na krocze, chodzić nie mogę. Rano byłam w przychodni ale szkoda mi słów, kolejka straszna babka naklejki myli z numerem zlecenia... spędziłam tam godzinę, szok a stara jakas nie jest tylko za dużo gada. Ja oczywiście się spieszylam bo młoda na konie no ale nic miałyśmy poślizg 15 min.
Odebrałam nowy dowód mogę iść rodzić choć jeszcze nie chce :D
 
Pumelova mi wody nie odeszły, pokrwawilam ale już wczoraj od południa czysto więc czekam. Ale mam taką niemoc. I wczoraj i dzisiaj wstałam o 7.40 a potem jeszcze podsypiam kilka h. A co do urodzenia to ja urodziłam się w 38 tyg a mój mąż w 41-42 więc powinien już wychodzić Artur :)

Ola w szkoda że nie wyszło, a z tą apka to ja zaraz sobie sciagne.

A i ja dzisiaj zapytam się mojej jak to wygląda z mierzeniem miednicy. Czy chcą mi zmierzyć ;)

Aim bo jak halny to musi być bilans 0 albo dodatni dlatego i samobójcy i porody [emoji14]

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry