reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Anita to dzieciaczki maja fajną wagę.. Zdrowka dla was I szybkiego wypisu.. :)

Paalinkaa ciekawe jak to u mnie bedzie z panią z kraamzorg oby trafila nam sie rowna babka :)
My tez mamy box spring I lozko jest wyzsze od standardowego..i tak juz niepodwyzsze lozka..co ma byc to bedzie..
Co do powrotu do pracy to mam o tyle dobrze ze aktualnie nie pracuje tylko sie ucze..Ale mysle ze jeszcze rok, poltorej I za czyms sie rozejrze..Jesli masz staly kontrakt I gdzie synusia zostawic to spoko ale ja bym musiala prawie całą wyplate oddac na "zlobek"..wole spedzic ten czas w domu z mlodą

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
U mnie tez sie cos dzieje od wczoraj. Mam bole od plecow po podbrzusze wczoraj po trzy na godzine ale roznej dlugosci. Mala sie slabo rusza ale miewa czkawki wiec ok. Mam ogromny apetyt bo wczoraj czyscilam lodowke a dzis jade na kfc na sniadanko. Czysci mnie od rana a skurcze dalej sa. Nie jakies mega bolesne tylko czuje jak mi sie wszystko spina.

Dziewczyny kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova i ja jeszcze nie rodze ;)

Tea trzymam kciuki :)

Bab moja rusza się właśnie dopiero pod wieczór a w dzień bardzo rzadko.

Katja kciuki trzymam !

Linoone, Ola w za Was również !!

Liluli trzymaj się :)

Aim tez chodzę nie wyspana, a dzisiaj to chyba z 8 razy byłam w wc pierwszy raz taka noc :o

Aga_k_m ja też tak ostatnio myślałam im później w lipcu urodze tym dłużej w przyszłym roku będę na wolnym :D ja mam termin na niedzielę a jutro wizyta u ginekologa :)

Ola W pamiętaj, że dzień się dopiero rozpoczął i może jeszcze wrócisz dzisiaj na porodowke :)
 
Linoone trzymam kciuki !! Oby to był szybki poród.

Ola W. nie przejmuj się zawsze lepiej jechać i się upewnić niż później żałować. Na Twoim miejscu większość z nas by pewnie pojechała na IP. Także czekamy dalej cierpliwie :)

Ja dzisiaj chyba podjadę na IP tak na przypadek, żeby zobaczyć czy wszystko w porządku bo mam i skurcze i bóle równocześnie, ale o takiej sile jak na okres i potrafią być często np. co 5 minut, ale później przerwy np. godzinne i znowu ta fala. W nocy dopóki nie skorzystam z łazienki to nie mogę się ruszyć z bólu i zbyt twardego brzucha także chyba lepiej sprawdzić jak tam łożysko, wody i mały (choć ruchy bardzo dobrze czuję). Nie sądzę abym dzisiaj urodziła :D takie przeczucie. Jeszcze wczoraj się dowiedziałam, że sama nie chciałam wyjść ponad dwa tygodnie po terminie także już wiadomo po kim ma takie podejście mały :D
 
Ola nie mów że bez nadziei bo u mnie przez tydzień miało się ruszyc nic. Trzeba było pojechać z brudną wkładką!
Haha tramwaj nie jest zbyt higieniczny do rodzenia

Integral powodzenia - może się coś zacznie:)

Ewella może koło pełni się uda:D a powiedz mi miałaś mierzona miednice? Ciekawa jestem czy masz dobre wymiary do rodzenia jak jesteś taka drobniutka

Mumusia ciekawe czy to ma jakieś znaczenie kiedy my się urodzilismy , bo ja się urodziłam równo 2tyg przed tak jak moja myszka



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella No nie sadze. Lekarz powiedział, ze wszystko jest pozamykane i nie zapowiada sie zebym w najbliższym czasie rodziła. :/

Pumelova następnym
Razem tak zrobie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Integral- u mnie dokładnie tak samo.. od 5 rano jestem juz kurde 3ci raz w toalecie.. i boli brzuch ale nieregularnie..
Wiec sie naczytałam ze tak moze byc jeszcze nawet 2/3 dnihaha[emoji16] takze bez paniki ide z psinami na spacer potem cos zjem i prowadzę obserwacje..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
tea80 powodzenia :) trzymam kciuki :)

Liluli pod obserwacją zawsze lepiej :) trzymaj się

Katja. &&&&&&&&&

Linoone pięknie doczekałaś się :) trzymaj się :)
Ola W. spokojnie :) będzie dobrze :) dzień się nie skończył :) to już nie długo :)

aga_k_m też właśnie myślę że im dłużej teraz to mniej urlopu za rok :) tylko ja i tak w sumie mam termin wcześniej niż termin, ale dobro dziecka najważniejsze :) no i już trochę ciężko to też chciałbym żeby było po... są dobre i złe strony :)

Anita7891 super wieści :) z tą wagą to nas oszukałaś :) ale dobrze :) super :) czyli tak jak miało być :) dajesz mi nadzieje że druga cc lepiej się znosi :)

Mumusia_Muminka ty to pierwsza w kolejce :)

zobaczymy ile dziś dzieci sie urodzi :) Miłego dnia :)
 
Do góry