reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

IMG_8352.jpg
Linoone Ola powodzenia !! Chyba rodzicie... :)
Ja od 1:28 do 3:30 mialam bol ledzwi i bol jak na okres z napinaniem brzucha(skurcze?)
Minely.
Ciekawe co powie na to gin jak sie dzis stawie. Przez to jestem niewyspana. Najpredzej o 10 mam do niego dzwonic czy moge juz na ip przyjechac

No to beda dwie Liwie, super :)
Wczoraj skonczylam jej kącik, moze wychodzic :)
Powodzenia dzis wszysrkim i dziekuje w imieniu rodzacych (podobno) dzis za kciuki!! :*
 

Załączniki

  • IMG_8352.jpg
    IMG_8352.jpg
    93,2 KB · Wyświetleń: 450
reklama
Niestety teraz na pewno was nie nadrobie.
Jesli ktoras tez urodziła to bardzo gratuluje!

Julia i Jakub.
Hmmm ta cesarke lepiej przeszlam niz pierwszą- zabieg i wracanie do siebie po niej ale to wam opisze jak sie juz nauczymy siebie i będzie na to czas. Jest ciezko-jak to z dwojka ale myślę pozytywnie bo są takie slodziutkie:tak:
Mleczko moje pija, troszkę sa dokarmiane-jak oddalam je wczoraj zeby sie umyć i przespać.
Nie wiem kiedy wyjdziemy.
I nogi mam jak balony moje razy 2 i moga byc takie nawet 2 tygodnie.
Aha i juz widze moj blad-ale to ze zmęczenia nie mialy po kilo tylko po dwa(tatusiowi tez tak napisałam to sie nastawil ze za miesiąc wyjdziemy). Dokładnie 2690 Julia i 2560 Kubuś.
Buziaki dla Was i trzymam kciuki za nierozpakowane.
 
Anita - ufff z tą wagą.
Piękne imiona [emoji7][emoji7]. No to wagowo idealnie się urodziły. I to bezproblemowe karmienie - suuuuper!!! Brawo Mamusiu [emoji8][emoji8][emoji8]

Dużo zdrówka Wam życzę. Tobie Anitko przede wszystkim zejścia tych opuchniec, i szybkiego zagojenia blizny.
 
Anita waga wg mnie boska jak na bliżniaki. Pojedyncze sztuki rodzą się mniejsze ;)

Emol gdzie jest taki wypasiony sklep z wózkami?

Dziewczyny powodzenia.
 
Paalinka do domu wyszlas w ten sam dzien? Jak pani z kramzorg co cie odwiedza?
Mialas podwyzszone lozko?
Ja nie mam..bo jak rozmawialam z polozną ktora mi to zamawiala podalam ze lozko ma 4nogi( tak myslalam..a ma 6) takze nieda rady go podwyzszyc..mam nadzieje ze sie niedoczepią bo rodzic zamierzam w szpitalu..
Wyszliśmy po 24h przez moje ciśnienie i zielone wody. Przy zielonych wodach jest 8godzin obserwacji dziecka + moje ciśnienie i musieliśmy zostać 24h.
Pani z kraamzorg prze kochana była! (we wtorek była u nas ostatni raz). Kobieta 64 lata z 40 letnim doświadczeniem i luźnym podejściem do wszystkich reguł i zasad, które mają w swoich książkach. Byłam bardzo zadowolona z opieki tej pani :)
Łóżka nie miałam podwyższonego bo my mamy wysoki box spring. Nie wiem czy ma te ich 70cm. ale nie podwyższałam,bo bym musiała mieć drabinę chyba bo ja niska jestem :p Pani Babcia z kraamzorg nie miała z tym problemów, a położne, które mnie odwiedzały nawet nie widziały mojej sypialni. Być może ma się to inaczej jak muszą w krocze zaglądać (? ) Nie wiem, ale przeszło szybko i bez problemowo z calym kraamzorgiem i położnymi.

Alex,a jak robisz z pracą? Wracasz po macierzyńskim czy masz to szczęście,że możesz zostać dłużej z dzieckiem w domu?

Z tym wyjściem z pieluch i wygodą masz rację. Jak sobie pomyślę teraz jakie życie było proste do tej pory :p Maja taka samodzielna. A teraz przed nami kilka dobrych lat do kolejnej drugiej młodości :p W pierwszej ciąży też młodziutka byłam, zero dolegliwości, luzik całą ciążę, tyle co ciśnienie pod koniec a i to bez stresu jakoś, poród się zaczął, pojechałam zaraz urodziłam i stwierdziłam,że taki ból to nie ból, a teraz.... aaaaa ciąża koszmar :p byłam jak wieloryb, problemy z tą ciążą co chwilę, ból porodowy mógłby mnie zabić chyba i to oczekiwanie byle już mieć to za sobą... A teraz co? Powoli do przodu, będę patrzyła jak mały rośnie i się z nim starzała :p


U mnie od porodu już -10kg. Zostały 3kg do wagi, z której startowałam w ciąży. Zobaczymy co się da z tym cielskiem zrobić teraz po ciąży.

Poruszał mi szyjka i to jest normalny objaw ze może krwawic jeszcze do kilku godzin po wizycie Ma nadzieję że trochę mi ruszy z porodem. Więc siedzę na wkladce ;)
Tak chyba miała pumelova? Gin pomacal szyjka a kilka godzin później akcja porodowa
Mi też tak grzebali,żeby rozruszać i krwawiłam później cały dzień.

Patuszka, mój Joel z wagą 3734g i też mi mówiła ginekolog,że przy mojej budowie ciała (ja niska jestem) to bardzo duze dziecko... aleee spokojnie, da się :p wszystko się da :p
 
Aim jaki sen [emoji23][emoji23][emoji23]
Niestety nie proroczy :/
Ruchy poczułam jak
Dojechałam.
Ktg w normie, bez skurczy. Pan powiedział, ze nic nie zapowiada, zeby sie na dniach urodził...
Chyba tez nie był to czop.
Ale zła jestem, bo tego było duzo, a jak dojechałam
To wcale.... wygladalo to jkbym to sobie wymyśliła :/

Takze po kilku h czekania wracam
Do domu bez nadziei na poród dzis/jutro czy nawet pojutrze...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaaa kciuki za wszystkie!!!!! Linoone i Ola W wiadomo że wy urodzicie razem hah:D

Patuszka oj chętnie z tą imprezą:// ale wiesz przeraża mnie trochę, chociaż ja brałam tylko profilaktycznie, że brałam leki rozszerzające krew przez 8 miesięcy i mam je tak po prostu odstawic.. a jak mi się zrobi zakrzep?:/

Liluli lepiej jak jesteś w tym szpitalu. To końcówka, nie chcemy żeby się stało coś złego:*

Alex tak czułam bo tu nikt nie pisał haha a ja co karmienie to na forum siedze:D

Tea i Katja kciuki oczywiscie!!

Emol daj znać co Ci powie [emoji14]
Ja znalazłam notatki że szkoły rodzenia że jak ulewa to na boczku może spać więc jestem spokojniejsza że jej tym nie zaszkodze
Super ten wozek:-)

Aga km jak masz lekarka ordynator to przynajmniej fajnie będziesz miała [emoji16] to w sobotę masz isc do szpitala czy jaki masz plan?

Aaa laski są fajne apki do mierzenia skurczy! Ja sobie sciagnelam w szpitalu i mąż mierzył na porodowce!
Nie pamiętam jak się nazywaly ale na pewno znajdziecie:D
Już widzę jaki masz plan. :-)

Katja śliczny kącik![emoji173]

Anita daj fotkę jakaś malenstw[emoji173][emoji173][emoji173] niech szybciutko przybieraja[emoji173][emoji173] ojeeee jakiencudowne wieści z tą waga! Tak nas wystraszyłas! Biedny tata :D

Paalinaa leci ta waga szybciutko prawda? Czuje się taka drobniejsza ale jestem takim flakiem, wszystko miękkie:O ale lekarz powiedział żeby nic nie ćwiczyć bo te szwy sciaglam i się jeszcze goi:/

Emol dokładnie jak mi.polozna sprawdzała szyjke bardzo boleśnie zresztą podczas ktg to mi wody odeszły a potem dopiero skurcze







Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry