reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Alex - trzymam kciuki za wizytę położnej, no i to ktg [emoji3][emoji110][emoji110].
Ja to dopiero na porodówce zostanę do ktg podłączona [emoji19]
Aga ja nie wiem nawet kiedy..wiem ze polozna cos nabąkneła ze jesli sie nierozpakuje to bedą sprawdzac czy wod jest wystarczająco I jak dzieciaczek sie ma..
Szczerze po wczoraj to moglabym sie juz rozpakowac..Brzuch sie spina I boli jakis czas po czym odpuszcza..dodam ze skorcze bolesne..Nie wiedzialam ze przepowiadające mogą byc o takie sile..Z synkiem bole byly tylko w dniu porodu..
No nic jakos to przetrwam juz blizej niz dalej..
A ty jak sie czujesz? Masz juz jakas decyzje lekarza?no bo chyba juz termin byl?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katja podobno bóle krzyżowe zwiastuja poród ;) powodzenia ;*

Linoone a mój nie wychodzi! Czekaj jeszcze! Miałyśmy razem! <3 dasz radę!

Ola w mówią że czasami przed samym porodem jest śluz z czerwonymi włóknami. Mam nadzieję że to to a nie stricte krew. Trzymam kciuki

Alex bo jeszcze ty dzisiaj urodzic i będzie 5 brzdącow z 6.07 ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ciekawe na ktorą dzis wypadnie..i ile malenstw dzis przywita swiat..Az z niecierpliwoscią bede tu zaglądać.. :) :) :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex - moja gin 2 tygodnie temu stwierdziła, że nie wytrzymam do terminu (z usg był na 3.07, a z om na 8.07 - czyli do soboty mam czas [emoji1]), nie zalecala mi już wizyt prywatnych, tylko stwierdziła, że widzimy się w szpitalu (jest ordynatorka).
Także czekam cierpliwie..


Skurcze też mam dość silne, ale sprawdzam cały czas długość trwania spinania (czy trwają ok.minuty) , i jeżeli wydarza się dwa regularne... To kładę się i sprawdzam czy przy lezeniu nadal będą czy przejdą... I przechodzą .
Najbardziej stresuja mnie te ograniczone ruchy Młodej. Pozmieniane wszystko godzinowo - albo przeciąga się z samego rana, albo popołudniu, i tak 10 ruchów naliczam od 2 dni ok. 17:00.

Jadę dzisiaj popołudniu do siebie na domek podziałać, mam dość bezczynności, a tak zawsze coś ogarnę do przodu (typu sprzątanie) [emoji6]
 
Ola W, Linoone trzymajcie sie, wszystko bedzie dobrze![emoji110]️[emoji110]️
Katja, Tea powodzenia dziewczyny![emoji110]️[emoji110]️
Liluli [emoji110]️[emoji110]️dobrze ze jesteś pod opieka!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aga_k_m a jesli do soboty nieruszy? Wtedy mam nadzieje ze cie juz umòwią na wywolanie..
Mam nadzieje jednak ze ruszy samo..
Pocieszylas mnie ze nie jestem sama w tych skurczach..
Powodzenia w ogarnianiu tylko sie nieforsuj :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jest tak, że albo boli, albo twardnieje :p hehe jeszcze nie złapałam sytuacji żeby brzuch był twardy podczas tego bólu :p także jak mnie pełnia nie ruszy, to chyba doczekam do wywoływania :D
 
Alex jak do soboty i niedzieli nie ruszy, w poniedziałek idę znowu do swojej gin, bo i L4 muszę przedłużyć. I wówczas będę się z nią dogadywac co dalej [emoji6]

Nie stresuje się faktem, że dziewczyny z dalszymi terminami rodzą szybciej [emoji14][emoji6].
Bo mam za swoje [emoji6], a moje dziecko, o dziwo, usluchalo mamusi, że "ciąża za szybko jej przebiegła...i jakbym mogła to bym ją przedłużyla" - i voila!
Do tego starsza córa jest na wakacjach z kuzynka i bratem M - wracają 14.07, więc... Czekamy na normalny rozwój akcji [emoji6][emoji3]
 
reklama
Chybra... Ale dalszy termin lipca też ma swoje plusy [emoji3]. Za rok nie będzie trzeba już na samym początku lipca głowic się nad dodatkowymi urlopami, tylko zawsze będzie się miało te parę tygodni wakacji "rodzicielskich" [emoji6]. Ja napewno wykorzystam wszystkie zaległe urlopy, co by dopiero we wrześniu wrócić do pracy... Ale im dalej w lipiec tym wygodniej za rok [emoji6][emoji3]
Ostatnio mnie właśnie taka zaduma naszla [emoji1]
 
Do góry