reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Katja, będzie dobrze, powodzenia!! Śliczna fotka [emoji4]

Ja też już fiksuje i przestałam chodzić po schodach bo jakoś dziwnie boli mnie podbrzusze i się przeraziłam że jeszcze urodze [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anita gratulacje i zdrówka życzę dla dzieci i Ciebie.
Katja kciuki za jutro.
Tea zdrówka dla synusia.

Ja do szpitala biorę jedna małą walizkę i torbę taką weekendowa bo u nas trzeba mieć wszystko swoje.
Co do seksualności to u nas celibatu cd.
Jeśli chodzi o prezent z okazji urodzenia dziecka to mój A napewno na to nie wpadnie a ja nie mam zamiaru się domagać, ale pewnie będzie mi przykro jak nawet kwiatów nie dostanę.
Mój ostatnio posłuchał kolegi żeby do porodu wzywać pogotowie bo inaczej będę długo siedziała na IP chyba zwariował. Tak to jest jak chłop chłopowi radzi a sam ma jedno dziecko i jego żona przed porodem była na patologii.
Ja mam dzisiaj ktg a wizytę we wtorek i dostałam jeszcze skierowana na mocz i morfologie. Niestety cd cisza że skurcze mi ale u mnie do terminu 19 dni.
Misia12 mam nadzieję że u ciebie wszystko ok i tylko tak jesteś zapstrzona w synusia że nie masz czasu. Pozdrawiam.
Pumelova ty już możesz śmigać swoim espiro mój się jeszcze kurzy.
Jeśli chodzi o wchodzenie męża /partnera do gabinetu to mój był kilka razy ze mną ale nie wchodził bo badanie i USG na samolocie. Byliśmy prywatne na usg 3d i mamy płytę i tyle. Na prenatalnych pierwszego trymestr też byliśmy razem ale nie wypuszczają u nas w szpitalu nikogo towarzyszącego ponieważ to badanie a nie oglądanie dzidziusia tak nam powiedział lekarza. Takie głupie zasady.
Jeśli chodzi o antykoncepcja to ja brałam tabletki przez 15 lat i nie przytyłam okresy słabo więc spoko. Po porodzie chyba sobie założę spiralne nigdy nie miałam ale to chyba najlepsze rozwiązanie dla mnie ja nie planuje więcej dzieci.
Miłego dnia.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Saba u mnie na szkole rodzenia mówili aby nie dzwonić bo ona może być komuś bardziej potrzebna. Poza tym karetka zawsze do najblizszego szpitala zawozi a nie gdzie chcesz rodzić. Kolega chyba nie wiedział że tak to wygląda. :/ niech twój mąż się ciebie słucha a nie kolegów.
Tak samo mój mi mówi abym nie brała znieczulenia bo kursanta żona wzięła i przez pół roku miała bóle migrenowe... Ja mu mówię ze czasami są takie sytuacje tylko wystarczy czytać. Ale rzadko. Więc jeśli nie będę wstanie bez to wezmę to znieczulenie i mam w 4 literach zdanie na ten temat jakiś obcych ludzi

Linnone czyżby zmieniasz zdanie ;) ja chcę mieć to za sobą ale jak się zacznie to nie mam pojęcia czy nie spanikuje i stwierdzenie ze nie chcę rodzić. Jak narazie jestem dobre Mysli any urodzic sn I bez wywolywania. A Jak będzie to zobaczymy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja ja też troszkę się boję tego szpitala,ale narazie nic nie robię,wykapie się wieczorem,sprawdzę walizkę,mam średnią na kółkach bo ja przewiduję pobyt tygodniowy w szpitalu,o 6 już pobudka żeby o 8 być na miejscu,jutro luz bo tylko badanie i czekanie co zadecydują,do 13ej powinnam wiedzieć czy cesarka w piątek czy dopiero w poniedziałek,bardziej się denerwuje tym że zostawiam synka chorego,na szczęście osluchowo czysty,kupiłam mu neosine i ten sambucol przez was polecany.
Boję się cesarki,boję się wklucia w kręgosłup,pionizacji i bólu obkurczania macicy,i ze nie podolam z kp,jak przy pozostałej 2 i skończy się na mm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Potwierdzam, karetka wiezie do rejonu, a nie gdzie się chce. Bo też mi mama mówiła żebym dzwoniła po karetkę, bo ona tak robiła :p no ale tam gdzie ona była to był jeden szpital, a tutaj z 10 :p
 
Wolę już sama się zawieść do szpitala niż karetka jechać jakby co, ale liczę ze mąż będzie na miejscu, nie jak ostatnio w trasie :) albo chociaż mama dostępna :)
Jedyne czym się mogę martwić ze nie będzie sali rodzinnej wolnej bo są tylko 2, ale cóż i tak jest o niebo lepiej niż 4 lata temu bo sala ogólna była jedna i rodzące były oddzielone zaslonka a teraz każdy poród oddzielny.
U nas też celibat, no nic nikogo nie zmusze... :) niemało się nastresowalam z tego powodu ale już wyluzowalam.

Moi rodzice po rozwodzie... tylko jeszcze podział majątku, na szczęście wszystko na drodze porozumienia stron. Mama jutro wybywa nad morze ze znajomymi.

Katja ślicznie. W którym tygodniu miałas sesję?? Ja mam zaplanowaną na wtorek ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie :D taki spontan w 38 tc :D
 
reklama
Ewella wyceluj tak z porodem żebym po wypis akurat przyjechała:D

Kylesa hahah mój też się tak bal i po jednym razie urodziłam więc uważajcie jutro haha:D

Judith to przeszkolenie to dobra sprawa - mój po porodzie pojechał do domu i nie mówiąc mi, wziął wszystkie dodatkowe rzeczy do bagażnika które zostawiłam które może będzie musiał dowieźć. I po porodzie od razu okazało się że nie mam podkładów więcej i co teraz co teraz , zadzwoniłam po przyjaciol i nam przywiezli. Potem mu mówię żeby następnego dnia przywiózł mi bo leżą na przewijaku - a on 'Tak?' To mam takie coś w bagażniku:D
Położna to bardzo dobry pomysł!

Katja wszystko będzie dobrze :**

Fajnie się Was czyta bo czułam dokładnie to samo - chciałam i się bałam:D

Saba17 to jeszcze masz trochę czasu do terminu:)) jutro albo nawet dziś będziemy próbować espiro:p nie wiem o której dziś wrócę od lekarza (oby szybko!)

Tea najważniejsze nastawienie. Bedzie wszystko dobrze:** daj znać kiedy!

Paninka mam nadzieję że Twoja mama odpocznie teraz psychicznie:*


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry