reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karuzela, jeśli robisz zastrzyki z Clexane to nie mozna w mięsień tylko w fałdę skórną...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola, wszytko się może zdarzyć, to jeszcze aż tydzień! Chociaż bardzo dobrze cie rozumiem, też bym się wkurzyła. Szczególnie że to już termin

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola ja mam na 15 i u mnie też nic a nic:) Rozmawiałam z mamą i ona też żadnych objawów zbliżającego się porodu nie miała typu czop śluzowy czy odejście wód albo opadnięcie brzucha, tylko i wyłącznie ból krzyży kilka gdz przed...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie obawiam, ze moje przeczucia sie sprawdza. No nic niw poradze. Jutro sie biorę za ćwiczenia i skakanie na piłce.
Nie wiem jak tam ewentualne rozwarcie, bo miałam
Tylko ktg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@misia za laktacje odpowiada prolaktyna, która przy porodzie naturalnym jest wydzielana dużo sprawniej niż w przypadku cc. Po cc organizm musi się zorientować że bobas jest już poza ciałem matki i dać sygnał do przysadki, że czas zacząć produkować pokarm. Tak jak dziewczyny pisały trwa to kilka dni. Czasem przy porodzie SN trzeba się pomeczyc 2-3 dni żeby rozkręcić laktacje, więc przy cc dałabym sobie dodatkowe 2-3 dni. Niestety natury nie oszukany [emoji53] trzymam kciuki, dasz radę tylko bądź cierpliwa.

Ola zobaczysz, że maluszek przez ten czas ładnie się wyrówna i urodzi pięknie proporcjonalny żeby zrobić mamie niespodziankę. Głowa do góry. To już ostatni w życiu czas kiedy nic nie musisz [emoji6]
Wiem, że martwisz się o rozmiar. Ja mam to samo, bo moja na ostatniej wizycie 1.5 tyg temu (czyli na 3 tyg przed terminem) ważyła już 3.5 kg, więc strach się bać. Ale nie ma wyjścia, trzeba nasze rafandynki jakoś z tych brzuchów wydostać. Damy radę [emoji1]

Ja wczoraj zrobiłam sobie stopy. Cale szczęście całe życie byłam rozciagnieta. Mogę rodzić [emoji4]

Ewella szacunek za te 8 piętro. Ja bez ciąży miałabym problem żeby wejść tak wysoko [emoji44]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pumelova też nie miała objawów a urodziła w kilka godzin. A ja z drugiej strony, skurcze są i mówili że wcześniej urodze a tu dupcia bo w sobotę termin mija, mały ponad miesiąc w sciskajacej go macicy siedzi i nie wychodzi sam z siebie. Nie wiem co lepsze ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti ja dziękuję w duchu mojej mamie, że mnie całe życie terroryzowała z ćwiczeniami[emoji3]bo myślę że to ma teraz ogromny wpływ na kondycję.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie matki dziewicy [emoji6]
Powiedzcie mi jak to jest z karmieniem. Chodzi mi o to, że normalnie wiadomo karmimy bobasa po czym zmieniamy jego pozycje i czekamy aż mu się odbije. A jak to jest z tymi karmienia mi kiedy Bobo zaśnie nam w trakcie karmienia lub w nocy, kiedy dzieciaczka należy jak najmniej rozbudzać? Cześć dziewczyn bierze dzieciaczki do siebie do łóżek w nocy i zasypiaja w trakcie karmienia. Wtedy odbijanie już jest nie ważne?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry