reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam się porannie,przede wszystkim Anita gratulacje,dobrze ze szybka reakcja była,teraz maluszki muszą nabrać sil czego im z całego serca życzę,
Namowilam mojego męża na seks wczoraj,pomyślałam że a nuż pomoże,zgodził się zestresowany więc wskoczylam na niego a on od razu tekst,nie tak głęboko bo chyba ocieram sie o pecherz,no i tyle w temacie,ale jakoś dotrwalismy do finiszu[emoji13]
Mamy następna noc nieprzespana,synek się dusil,pewnie go gardło bolało i ryczal dobre 1,5 H,następne 2H oglądał bajki u nas w łóżku,jak usnal zmęczony to znowu kaszel,pediatra przyjmie dopiero w przyszłym tygodniu,ja jutro jadę do szpitala,boję się przyjezdzac z noworodkiem jak Janek taki chory,sam trafił do szpitala mając 3 miesiące bo siostra godz zarazila,mamuśki starszakow co polecicie sprawdzonego na ból gardła i kaszel dla 2 latka?kaszel tylko w nocy,chyba przez splywajaca wydzieline więc raczej mokry ja robię narazie inhalacje plus w nocy sinecod na kaszel ale nic nie daje,zrobię jeszcze syrop z cebuli i więcej pomysłów nie mam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tea na kaszel jest taki fajny syrop prospan (on jest naturalny, chyba z bluszczu), jak kaszel jest od kataru (splywajaca wydzielina) to mozna 3x dziennie nasivin obkurczajacy do nosa (taki w dawce dla dzieci), tantum verde do gardla+ inhalacje np. Solanka zablocka czy sola fizjologiczna.
 
reklama
No to tak.... [emoji2]

Emol ,Katja kciuki trzymam i oby sie dalo bez wspomagania!!!

Alex 87 gratulacje za zdanych egzaminow!!

Panienka moj tez 10 wybiera sie do wroclawia. Bede zaciskac kolana jak cos :p

Ola W jak ja Cie kobieto rozumiem ztym seksem!!! [emoji19] Zostaje nam tylko zgwalcic faceta :p

Chybra zdaj relacje z dzialania iRobota!! Cholernie mnie to ciekawi czy naprawde dziala tak fajnie.[emoji3]

Madziazt trzymam kciuki zeby sie obeszlo bez indukcji.[emoji110] [emoji110]

Aga km "celowal miedzy oczu"!! Hit!!!! Najlepsiejszy tekst na NIE jaki slyszalam. Twoj luby wymiata!!![emoji23] [emoji23] [emoji23]

Patuska89 z tymi dzieciorami to tak jest. Jak maja jeszcze czas to sie pchaja na ta strone brzucha, a jak matki juz wysiadaja ze zmeczenia to siedza cicho w brzuchalu bo im tam dobrze a my biedne sie modlimy zeby to juz byl koniec. Moj facet juz chyba ze trzy razy sie sfochowal na porod rodzinny. Jak cos to wezme go za karczycho i na porodowke!!

Co do badania ginekologicznego vs maz/partner. Moj jest na wszystkich wizytach ale w gabinecie tylko na USG.

Misia duza dzidzia gratki.[emoji122] [emoji122]

Co do prezentow poporodowych. Tez chce cos blyszczacego.[emoji1] Na szkole rodzenia byla mowa o zlocie na palec za urodzenie dziecka bo podobno zloto goi wszystkie nerwy i bolaczki :p ciekawe czy moj wzial to do serca?

Anita 7891 !!!!!!!! Gratulacje i zdrowka dla maluchow!!!!! Szybkiego dojscia do siebie!!!! Brawo.[emoji173] [emoji173]

Ja torbe mam praeie spakowana ale dzis sie za to ostro wezme bo od rana mala cos slabo sie rusza i bola mnie plecy. Z synem mialam bardzo podobnie. Jak nie przejdzie do wieczora to IP. Zobacze czy wszystko ok. W sumie to juz 38 tydzien[emoji12]




Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje ze sprzatanie prawie skonczone. Musze jeszcze poprac dywany i kupic lozko do sypialni. Jak by przyszlo co do czego to czeka mnie spanie na podlodze :p.

Wczoraj widzialam sie z moja polozna. Powiedziala ze jak do 20 sie nic nie zadzieje toszpital. Poczekamy zobaczymy. Moj to juz panikuje i mowi zemiedzy 14 a17:30 mamnie rodzic bo korki na miescie [emoji23]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki ja powoli zaczynam schizowac przed jutrzejszym szpitalem i planowanym porodem. Czytam czy mam wszystko, zastanawiam sie sama co ze soba zrobic. Zamiast spedzac przyjemnie czas to
Maz w pracy
Synek u babci
A ja fiksuje :)
Ide zaraz sie kapac, poobgalac, zrobic piety...
Szajba :)
Niewiem czy jeszcze dzis lub jutro sie do was z tego wszystkiego odezwe wiec prosze o trzymanie kciukow za zdrowie Liwi i moje. Pierwszy porod nie poszedl mi najlepiej, przetaczanie krwi i te tematy. Bardzo sie boje. Przypomne ze niby tydzien temu mialam 2-3 cm rozwarcia i chce rodzic naturalnie. Termin na 14.07 wg usg , ale moj gin wtedy zaczyna wakacje wiec wywolywanie predzej. Mala niewiem ile wazy bo ostatnio gdy byla badana miala ponad 3 kg a tydzien temu juz jej nie badal pod wzgledem wagi. Rodzi ze mna maz oczywiscie i pobieramy krew pepowinowa.

Sciskam Was, mam nadzieje ze moja usmiechnieta buzia jak na zdjeciu tak bedzie i jutro i postaram sie predko do Was odezwac.
Katja
IMG_8171.jpg
 

Załączniki

  • IMG_8171.jpg
    IMG_8171.jpg
    89 KB · Wyświetleń: 527
Anita !! Serdeczne gratulacje ! Niech kruszynki teraz szybciutko nabierają masy i do domu ! :)

Odnośnie facetów to u mnie akurat jest tak, że to ja się boję....i już nie chce, ale trochę na własne życzenie bo sama mojego trochę nakręciłam... A jak ?? :D Jak czytałam forum to mówię do męża : "patrz, kobiety chcą szybko urodzić a te chłopy się nie zgadzają na współżycie.. oni sobie chyba nie zdają sprawy, że po porodzie sobie jeszcze dłuuuugo poczekają na tego typu rzeczy ehh nie wiedzą co tracą prawda ?? mój na to - chwila konsternacji : " tak, tak masz rację...." i wtedy się zaczęło :D Spróbujcie u siebie ja to zrobiłam nieświadomie akurat..... ale zadziałało :p
 
Anita !! Serdeczne gratulacje ! Niech kruszynki teraz szybciutko nabierają masy i do domu ! :)

Odnośnie facetów to u mnie akurat jest tak, że to ja się boję....i już nie chce, ale trochę na własne życzenie bo sama mojego trochę nakręciłam... A jak ?? :D Jak czytałam forum to mówię do męża : "patrz, kobiety chcą szybko urodzić a te chłopy się nie zgadzają na współżycie.. oni sobie chyba nie zdają sprawy, że po porodzie sobie jeszcze dłuuuugo poczekają na tego typu rzeczy ehh nie wiedzą co tracą prawda ?? mój na to - chwila konsternacji : " tak, tak masz rację...." i wtedy się zaczęło :D Spróbujcie u siebie ja to zrobiłam nieświadomie akurat..... ale zadziałało :p
Hyyyym mysle ze moj na to nie pujdzie..... jak sie do niego lasze to mowi Nie jak oparzony...... [emoji15]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone to super. Jak pamiętam to nawet tego samego dnia mamy termin i obie z Warszawy, jak supcio :)

Katja dasz radę, na pewno będzie wszystko ok. Piękne zdjęcie brzuszkowe ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja - będzie dobrze!! Trzymam kciuki za bezproblemowy poród [emoji110][emoji110]
Fiksowanie normalna sprawa - w końcu za niedługo Wasze życie ulegnie totalnej odmianie [emoji6][emoji3].
Cudowne zdjęcie [emoji7] - pięknas [emoji3]



Integral - no widzisz z takim typem przyszło mi iść przez życie [emoji1]. Na szczęście zamiast wkurzac - rozbraja [emoji6][emoji1].
Zazdroszczę tego zakończonego remontu i sprawnie przeprowadzonej akcji sprzątającej.


aim, Patuszka - mimo wszystko trzymam kciuki, abyście były wyjątkami od reguły, i dzidziolki nie czekały do 42 tc [emoji110][emoji110][emoji6]


Tea - zdrówka Kochana dla Synka przede wszystkim i reszty rodzinki. Nie za bardzo mogę podpowiedzieć w sprawie leków. Moja rzadko choruje, i jak coś to Dexa pico na noc jej podawalismy.
Z naturalnych domowych sposobów świetny jest też syrop z buraka.


Inka - kochanego masz męża [emoji4].
Botwinka [emoji7][emoji39]
 
reklama
Do góry