reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aim u mnie chyba podobnie [emoji23]mi nikt niby nie powiedział, ze sie pcha na swiat, ale byłam na IP w 25tc i kazali mi przestac jeździć na rowerku stacjonarnym. Ostatnio jeździłam celem przyspieszenia - ale duzo krócej i duzo mniej intensywnie oczywiscie. Niestety to tez nie podziałało na młodego. Moze sie uparł i chce sie urodzić dopiero w koje imieniny albo urodziny mojej mamy... nie wiem. Ale tak mi sie dzis na to ktg nie chce jechac, maaaaaatko

Alex- jestes wyjatkowo wyrozumiała wobec mężczyzn :D

"I w trakcie pytał czy wszystko ok" [emoji23] dziewczyny, powinnysmy spisać te teksty i puścić do druku- mysle, ze bestseller [emoji23]

Olisia :D No to pieknie... tak złe i tak niedobrze :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej hej

Ja faze garaca mam juz za soba. Jak puchne to mi cieplo.

Aga km miedzy moimi dzieciorami bedzie 13 lat.
Ale mam zamiar po tym porodzie pogimnastykowac sie o rodzenstwo w podobnym wieku dla cory.

Ci do wielkosci brzuchola. Mi opadl i wisi. Jak siedze to mam go miedzy nogami.

Joanna_ d ja tez termin na 22!!! Dzis mnie bola plecy i podbrzusze tak jakby mialo sie cos zadziac i mam ogromna ochote na slodkie. Wciagnelam juz paczke wafli a moj R pojeczal po paczki w czekoladzie.

Paalinaa blagam nie pisz bardzo bolesny porod bo mnie ciary przeszly!! Mam zamiar rodzic sn i zaczynam panikowac. Zastanawiam sie czy cc nie jest mniej bolesne. Mialam i szybko foszlam do siebie.

Kika333 ja okropnie puchne. Jak przycisce piszczel palcem to zostaje dolek!! I to raki ze wode mozna wlac doniego.

Co do anty.... ja stosowalam tabsy i bylo super. Nic nie przytylam dobrze sie czulam a w bonusie zgina mi meszek z gornej wargi, sam z siebie po miesiacu stosowania. Biuscik sie ujedrnil i lekko urusl. Dobrze dobrane tabsy to cos pieknego!!

Aniek 42 zakopane kocham.

Cdn..... poczki juz sa!!!


Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa ja pakuje się w jedną torbę podróżna, ale wszystkie higieniczne rzeczy jak pieluszki, podpaski itp wkładam do oddzielnej takiej shoppingowej, bo to strasznie dużo miejsca zajmuje. Dodatkowo rzeczy cześć rzeczy jak np laktator zostawiam w domu i mąż mi w razie czego przywiezie, bo mamy szpital 5 minut drogi od domu.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się porannie,przede wszystkim Anita gratulacje,dobrze ze szybka reakcja była,teraz maluszki muszą nabrać sil czego im z całego serca życzę,
Namowilam mojego męża na seks wczoraj,pomyślałam że a nuż pomoże,zgodził się zestresowany więc wskoczylam na niego a on od razu tekst,nie tak głęboko bo chyba ocieram sie o pecherz,no i tyle w temacie,ale jakoś dotrwalismy do finiszu[emoji13]
Mamy następna noc nieprzespana,synek się dusil,pewnie go gardło bolało i ryczal dobre 1,5 H,następne 2H oglądał bajki u nas w łóżku,jak usnal zmęczony to znowu kaszel,pediatra przyjmie dopiero w przyszłym tygodniu,ja jutro jadę do szpitala,boję się przyjezdzac z noworodkiem jak Janek taki chory,sam trafił do szpitala mając 3 miesiące bo siostra godz zarazila,mamuśki starszakow co polecicie sprawdzonego na ból gardła i kaszel dla 2 latka?kaszel tylko w nocy,chyba przez splywajaca wydzieline więc raczej mokry ja robię narazie inhalacje plus w nocy sinecod na kaszel ale nic nie daje,zrobię jeszcze syrop z cebuli i więcej pomysłów nie mam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anita gratuluję, dużo zdrowia dla dzieciaczków ! :*

Ja mam jedną dużą torbę, a druga mniejsza do porodu, żeby mąż nie musiał szukać rzeczy ;)

Mój wcześniej seksu nie chciał bal się, a teraz chce codziennie bo przeczytał, że to przyspieszy poród :D tak więc jest seks juz 3 dzień z rzędu

Ja po badaniach, jeszcze robiłam morfologie i układ krzepnięcia do znieczulenia, śniadanie zjedzone i coś bym jeszcze posprzatala ale już pokoje mi się skończyły haha :p zrobię obiad i pójdę na spacer ;)

Miłego dnia
 
reklama
Do góry