reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

cześć:)
joanna i truskawka trzymam kciuki za wasze dzieciątka!
alex ani razu nie miałam bólu krocza, nawet się położnej pytałam czy to normalne bo wy często narzekacie a ja nic no ale powiedziała, że krocze nie musi boleć. Czasem tylko czuję takie delikatne kłucie w pochwie.
pumelova wszystko ogarniesz, zobaczysz. Zresztą zawsze po poradę możesz tutaj wskoczyć - mam nadzieję, że będziemy miały czas pisać sobie nawet jak już będą wszystkie dzieciątka na świecie - taka grupa wsparcia jest bardzo ważna. A tymczasem przytulam :*
emol mój w końcu przyznał wczoraj , że baardzo boi się porodu - bo ostatnimi czasy był mega zamyślony i smutny. Nie potrafi powiedzieć czego się konkretnie boi no ale boi się.

Moja malutka od kilku dni mniej się rusza - czytałam , że tak się dzieje bezpośrednio przed porodem, że dziecko zwalnia. Za to mam non stop skurcze macicy - bezbolesne ale silne, caały czas. Jedynie w nocy nie miałam albo spałam i nie czułam. Takie skurcze już mam od dawna ale powtarzały się raz dziennie a od wczoraj bez przerwy.
 
reklama
Aha jK pieknie! [emoji7] i Ty promieniejesz! :)

Nie pocieszanie z ta waga.... ja bym wolała, zeby szacowana waga mojego pokazywała jednak wiecej niz rzeczywiscie sie urodzi, bo jak nie, a on jeszcze rośnie/tyje, to bedzie ok 4kg [emoji33]
A mi w zupełności wystarczy 3,5 [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olisia na 1 stronie masz cała listę. To jest maziajki post więc ona go może edytować. Musisz przypomnieć się maziajce, napisz na prywatną wiadomość czy coś ;)

Integral tak zgwalcic to idealne słowo, bo jakoś ochoty to oni sami z siebie nie maja. Mój to robił bo 'siła wyzsza'. Ale cwaniak przeczytał ze czop blokuje świat brzuszkowy od zewnętrznego i lepiej seksy nie uprawiać bo może dojść do infekcji. I ma wymowke aby nie uprawiać. Co za chlop. Gratuluje ukonczonego remontu, a co do wagi na pewno połowę to zrzucisz w szpitalu. ;)a druga część w czasie połogu [emoji14]

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W nie no będziesz:D ale rozumiem już te wieczne wyśpij się na zapas.

Emol nie ma reguły to jest najgorsze. Czekanie i czekanie. Poród to tak indywidualna sprawa - nie ma dwóch takich samych więc trudno coś przewidzieć i to w tym wszystkim najgorsze.
Może Twój się stresuje podświadomie [emoji14]

Abed dziękuję:**
Oby to tsh szybko wróciło do normy, pewnie Ci jakoś zwiększy dawke.

Chybra oo fajnie, nie mam takich robotow. Ja bym się mega cieszyła z miksera z misa, kupię sobie kiedys:D wcześniej mało co robiłam ambitnego w kuchni więc nie sądziłam że istnieją takie super rzeczy

Integral na pewno szybko zgubisz:-)
Super że remont skończony, pochwal się zdjeciami jakimis:-)

Kasia831[emoji173]
Może coś się dzieje?;-)

Ola W dziewczyna koło mnie urodziła 3760 57 i nie narzeka :D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha piękny, szukam czegoś podobnego, jeden mam taki gruby po starsEj, drugi coś ala minky a marzy mi się taki dresowy albo sweterkowy

Co do wagi to mam nadzieję że szybko zgubie bo we wrześniu mam wesele siostry jestem świadkiem i muszę jakoś wyglądać. Kiecki nie kupuje bo nie wiem jak z moją figura będzie, jestem umówiona z krawcowa w razie czego. Po cichu liczę na zgubienie 15 kg [emoji16][emoji16][emoji16] ale już to widzę jak lecą hahaha

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m niech się teściowa postresuje dalej innego zajęcia nie ma bo cały dzień w domu siedzi nawet z domu nie wychodzi bo jej się nie chce...

Chybra no to fajne zakupy się szykują :D my kupiliśmy w kwietniu rainbowa super odkurzacz, ale trzeba samemu odkurzac ;) jest fajny bo mniej kurzu się zbiera w domu :)

Integral super, że remont skończony, oby sprzątanie poszło szybko :)
 
Truskawka, bidulko, trzymam kciuki za szybki powrót do formy

Pumelova, płaczem się nie przejmuj. Ja jeszcze nie urodziłam, a non stop płacze ostatnio. Masakra te hormony...

Aga, u mnie takie same terminy, ale nie sądzę żeby coś się wydarzyło przed końcem tygodnia.. po prostu tego nie czuję [emoji6]

Misia, cały czas myślę o tobie, o was [emoji8]

Mamusia, jak u ciebie? Dalej nic?

Kasia, też mam takie skurcze, silnie mi się cały brzuch spina, ale nic nie boli. Nasilają się wieczorami, ale jak na razie do niczego nie prowadzą

Joanna, trzymam za was kciuki [emoji4]

Ja dziś rano poszłam na spacer z psami i się poryczałam. Bo tak. Bez powodu. Mam już siebie dosyć [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za kciuki, nie puszczajcie ich jeszcze.

W Gdańsku waga na USG 2800 g także zobaczymy jak się urodzi. Skurczy brak, coś tam brzuch się lekko spina i kręgosłup pobolewa. Rozwarcie na 1 palec.
Jak do 12 nic się nie rozwinie, to dostanę oksy. I tak pewnie będzie.
Trzymam kciuki!!!! Kurde ale te USG jest zawodne. Urodzi ci sie dzidzia z waga ponad 3 kg [emoji23]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry