reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Oj dziewczyny, ale zescie zaczely sie wykluwac!

Asia - wielkie kciuki! Sie mala pcha na ten swiat! Buziaki!

Misia - czekasz na skurcze a tu tylko boczek boli od lezenia...eh [emoji8] trzymam rowniez wielkie kciuki! [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu właśnie dlaczego Ciebie nie chcą przetransportować karetką nie rozumiem :/ przy sączących się wodach powinni to zrobić z pocałowaniem ręki:/ ehh ta nasza służba zdrowia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusia_Muminka również dziękuję za modlitwę :)

Katja super, to już za 4 dni :) Tea Tobie też powodzenia :)

Misia kciuki zaciśnięte :)

Maziajka fani Ci waga spada :)

Pumelova płacz jak potrzebujesz :) a w domu na pewno sobie poradzisz :* Trzymam kciuki za dzisiaj żebyście mogły iść do domku :*

Truskawka dużo siły dla Ciebie :) i kciuki za zdrowie Lilki :*

Joanna trzymam kciuki :)

Ale dużo piszecie :D
Co do teściowej wczoraj byliśmy u teściów i teściowa po nocach nie śpi bo ja jeszcze nie urodziłam (termin 09.07) i czy mogła bym już urodzić bo ona nie umie spać, a ja się tylko męczę! To jej powiedziałam, że czuje się bardzo dobrze i niczym się nie męczę i śmialismy się później z mężem :D

Wiec weekend spędziliśmy rodzinnie, bo w sobotę z moimi rodzicami byliśmy na działce grill , a wczoraj u teściów ;) i spacery z mężem.
Zaraz zabieram się za sprzątanie łazienki, później obiad i spacer :)

Krocze mnie nie boli, skurczy nie mam, ciekawe kiedy się zacznie i kto będzie bardziej panikować ja czy mąż haha ;)

Trzymam kciuki za wszystkie którym coś się zaczyna rozpoczynać dzisiaj ! Czekamy na wieści :)

Miłegodnia
 
Truskawka to słabo :D bo jak przez tydzien tzn, ze bede po terminie, a chciałam przed ;D a jK jeszcze z tydzien przede mna to ehhh... ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Joanna 84 kciuki za poród
Misia u mnie oxy nie dawała znać ale w pewnym momencie jak ruszyło to ze zdwojoną siła, i w ciągu 15 min było po także i ciebie może być podobnie.
Maziajka super że jesteś wypoczęta, nastrój zaraz jest inny [emoji3]
Kika333 witaj, na kiedy masz termin




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan mezul smutny bo nie rodzisz hehe:D

Kasiulka skoro Ty tak mówisz to tak będzie [emoji173]

Patuszka ja się boję że nie ogarnę dziecka, bałagan mi nie przeszkadza, mąż ma 2 rece:D
Może Ci uciska gdzieś na nerw dlatego miałaś ten 'paraliz '?

Katja powodzenia na ktg;-)

Misia teraz Twoja relacja na żywo;-)) kciuki kciuki kciuki

Maziajka extra z tą waga, schudne w końcu!

Pola wiem wiem właśnie mówię mężowi że hormony, i że nic na to nie poradzę

Kika pewnie ze.pamietamy:-) co tam?

Ola W wyspaceruj się na zapas:D

Ewella :** dobry weekend :-) nie daj się tesciowej, pamietaj, jest zajebiscie!:D

Była wizyta, zagadalam o szwy to mnie zjechali że przecież są rozpuszczalne. Eh co za ludzie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mowisz, ze potem nie bede spacerować? :D

Hahah, to miłe z ich strony [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry