reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova mój też chciał abym urodziła, tym bardziej jak czop odszedł 'czyli dzisiaj Max jutro rodzimy?!' No niestety nie. Dzisiaj pon i mam wrażenie jakby brzuch mi się mniej spinal, nie boli cały czas tylko raz chwilkę na kilka godzin. Jakbym się cofala z objawami.

Ola w A co do oczyszczania się organizmu. Częściej chodziłam z ponad dwa tyg temu. Teraz po prostu nie mam zatwardzenia ale nadal raz na 2 dni czy coś koło tego. Szkoda mi tylko męża, bo coś mu wczoraj zaszkodziło (albo się zaczyna stresować porodem, ale nie chcę się przyznac) i w nocy odwiedzał 6 razy łazienkę. A rano, to jeszcze kilka razy był, wziął stoperan i teraz odsypia. Musze go zaraz obudzić, czy jedzie do pracy na 12 czy pisze sms z odwołaniem kolejnego kursanta. A niby to mnie ma przeczyszczac.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol i co mam zrobić na liście lipcowych mam? Ja się dopisałam i na 18 stronie jest mój wpis o dołączenie a w tabelce mnie nie ma

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna wszystko będzie dobrze, waga jest tylko szacowana, u mnie miał być 3600 urodził się 4090 :) głowa do góry, trzymam kciuki

Misia jak tam u Ciebie, powodzenia

Aha mnie nie ma na zamkniętym, także nie zobaczę [emoji58]
Misia &&&&&&& oby szybko sprawnie i możliwie bezboleśnie przebiegł porod


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Olisiaa to specjalnie dla Ciebie [emoji4]
1499070072-aaaaaa.jpeg
 
Misia trzymam kcuki &&&&&&&& ale ty musisz leżeć ? nie możesz chodzić ? siedzieć na piłce ?

Pumelova po porodzie to normalne że płaczesz... jeśli to trwa tydzień dwa to normalne :) jeśli dłużej poproś poprostu o pomoc nie ma co się kryć :) a wszystko ogarniesz, najważniejsze żebyś ogarnęła małą i siebie, a że np obiadu nie będzie to trudno... albo mąż ugotuje albo można zamówić...

Truskawka89 trzymam kciuki żeby się okazało że z małą ok i razem do domu wyjdziecie :) trzymałas ją ?
joanna84-84 trzymam kcuki &&&&&&& a nie moga cię karetką przewieź ?

ale tu ruch :) jak rano wchodze i dużo stron to wiem że coś się dzieje :)
zgadzam się kiedyś więcej osób odzywało się, ale myślę że z czasem brak czasu niestety...
ja teraz z synem w domu będę, bo przedszkole się skończyło... dziś nawet pospaliśmy do 9 prawie, ale teraz po śniadaniu nic mi się nie chce :( na razie coraz mocniej paraliżuje mnie strach przed godziną W :( jutro wizyta u mojej prowadzącej... wyniki mam dobre, tylko TSH mi w ciągu miesiąca skoczyło dwukrotnie, i przewysza normę dla kobiet w ciąży dla ostatniego trymestru :( zobaczymy co powie...

trzymam kcuki za rozkręcenie wszystkich porodów :)

 
Aha83 piękne zdjęcie i mamusia jaka uśmiechnięta. Mały słodziak. Skąd kocyk?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kika - witaj po długiej przerwie [emoji3][emoji3][emoji3]. Ty się lepiej tłumacz co porabialas pod nieobecność [emoji14]


Olisiaa - spokojnie... Pewnie i Ty niebawem będziesz miała dostęp. Aktywne forumowiczki są dołączane nawet w trakcie, także cierpliwości [emoji6]


Maziajka - ja też chcę mieć takie poukładane godzinowo dziecko [emoji3]. Gratuluję i zazdroszczę [emoji4]


Misia, Asia - kciukasy w dalszym ciągu [emoji110][emoji110]


Emol - zdrówka dla męża. Oby to nie wirus.

Maziajka, Pumelova - ale zazdroszczę Wam tych lecących kg [emoji3]. Super!


Katja - powodzenia na ktg [emoji110][emoji110]


Ewella - Ojjj biedna ta Twoja Teściowa... Tak się męczy ostatnio - no zrób jej przysługę i urodz już, bo się jeszcze wykończy z tego niedospania [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ostatnia edycja:
AHA - przepięknie!!!!!! Nie moge w to uwierzyć ze juz w sumie za miesiac każda z nas bedzie mogła wstawić takie zdjecie!:)))

Ola widze my nadal łeb w łeb czyli cisza spokoj spacery i "róbmy swoje" [emoji23]
Ja juz przestałam (na ten moment haha) sie nastawiać i panikować i jade do Grudziądza! Na chrzciny.. 1,5h drogi autostrada z Gdyni.. cały czas sie zarzekałam ze mnie nie bedzie.. ale mąż jest chrzestnym i mnie tu podkręca mowi "zobaczysz będziesz siedziec w Domu i nic sie nie wydarzy!" A tak o 16 wyjazd na 18 chrzest i potem prosto do domku to w sumie wycieczka moze wyjdzie z 5h... w nosie najwyżej urodzę w Grudziądzu haha
Bo jak bede tak czekac to serio zwariuje!!![emoji51][emoji51][emoji51]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia, Joanna trzymam kciukasy :blink:

Ja od 2:30 do 5 ( dopóki synuś nie przyszedł się do mnie przytulić i po 2 apapie) miałam ból okresowy taki krzyżowy ciągły i szczerze mówiąc myślałam sobie " a co mi tam? Może się dziać" Ale ucichło.
Na 15:45 mam ostatnią wizytę, ciekawe czy coś się ruszyło. Póki co mąż w pracy, pranie idę powiesić, umyć głowę i wyparzyć plastiki. To już będzie koniec przygotowań:-) :)
Na dole też mam wszystko przygotowane w razie co:-p
A no i jeszcze przed wizytą muszę do męża skoczyć, bo mi papiery od auta zabrał.
Wczoraj mnie ucieszył wiadomością, że stać nas aby kupić iRobota i robota kuchennego, jeszcze w tym tyg musimy to załatwić, czaaaaad:-D
Pozdro!
 
reklama
Hej.

Joanna kciuki za szybki porod. To dziwne ze musisz sobie sama transport organizowac.

Misia trzymam kciuki. Ja tez mam nogi jak balerony. [emoji33] Kostek nie widac. Moze po porodzie obrzek zejdzie?

Megan. Porod jako wymowka od pracy:-) cospieknego. [emoji106] [emoji106]

Maziajka masz w domu malego spioszka. Tez tak chce :-)

Pumelova ja swoje juz chyba wyplakalam w pierwszej ciazy. Teraz mam nadzieje ze te potoki łez mnie omina. Poplaczjak masz jak to szybciej ten okres minie :-)

Co do wyjscia na spacery. Ja Piotra urodzilam w maju i to byl baaaardzo zimny miesiac. Pierwsze wyjscie zaliczylismy tydzien po powrocie ze szpitala na 15 min. Maly mial dwa tygodnie (w szpitalu trzymali mnie tydzien).

Truskawka. Trzymam mocno kciuki. Mam nadzieje ze dolegliwosci mnia szybko a mala bedzie wzorowo przybierac.

Mamusia_Muminka dzieki za modlitwe.[emoji8] [emoji173]

Emol. Spokojnie lekarze "chyba"wiedza co robia. Rozumiem twoje zniecierpliwienie. Tez juz bym chciala miec to za soba. Bede musiala zgwalcic swojego R. [emoji38]

Melduje ze remat skonczony. Ja sprzatam i sprzatam i knca nie widze. Zrobilam juz ostatnie dzidziowe zakupy. Zostaly tylko drobiazgi i wozek [emoji17] . Wyprawka + remat to masakra finansowa..... zdjecia podesle na zakupowy jak ogarne sprzatanie.

Ja od soboty 38 tydzien zaczelam. Czuje sie jak male sloniatko z nadwaga. Ja chyba pobilam was w przybieraniu na wadze. Zaczynalam z waga 60kg a teraz jest 80 na+!!!!!!! Jak ja to zgubie??[emoji15]

Goraco wam kibicuje. [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry