reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Niedlugo Misia zaczna sie skurczyki- napinania. A pozniej jak sie zgodzisz przebija wody. No i wtedy juz ała

Katja nie wiem czy 7 cm za duze rozwarcie do znieczulenia, nie widze powodu dlaczego by tak mialo byc, oprocz tego ze szpitalowi sie nie oplaca
 
reklama
Joanna, powodzenia, trzymam kciuki za Was [emoji110][emoji110]trzecie wyskoczy momentalnie[emoji106][emoji106]
jak to odsylają? Macie sami jechać??? Jestem z Kościerzyny, także po sąsiedzku[emoji8]

Megan, jak mogłaś niedobra mężowi ekstra wolnego nie załatwić[emoji23][emoji23]
 
Hej za nami piekna noc pobudki co 3h wiec jestem wyspana mloda spiocha dalej mnie sie juz nie chce.


Misia trzymam kciuki oby akcja poszla szybciutko!

Joanna za Was tez kciuki oby waga jednak wieksza byla.


Pumelova z placzem to norma ja jestem 11 po a tez becze moze nie dziennie ale wczoraj np dosc troche a w dzien wyjscia ze szpitala ryczalam jak bobr jak kladac sie spac w swoim wyrze.Ze zmeczenie ze szczescia moj nie wiedzial co ze mna zrobic.Waga tez super Ci leci!![emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]


Mamusia muminka a u Ciebie jak bo widze ze Ty juz przeterminowana


Aniek gdzie byliscie na wycieczce??



Co do dostepu do watku zamknietego to jest on dla dziewczyn ktore sa z nami dlugo i ktore byly na liscie lipcowek.
Katja Ty masz dostep:p

Co do wychodzenia na pole to Jagoda urodzila sie w czwartek w sobote bylismy w domu a w niedziele juz 1.5h na ogrodku.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia kciuki mocno zaciśnięte!:) Tak jak Kasiulka pisała, prościej znieczulenie jak się da żeby potem nie bolało, czekamy na rozwój akcji!:)

Joanna też mocno trzymam kciuki!:) Moze aparatura coś przekłamała, do pol kilo może być różnicy. Dawaj znać jak u Ciebie rozwija się sytuacja:) u mnie w szpitalu mówili, że jak jest już 36-37 tydz to nie zatrzymują akcji, więc pewnie dziś będziesz tulić swoją kruszynke:)

Truskawko oby ból szybko minął, a możesz poprosić o więcej lekow przeciwbólowych? Modle się za Twoją kruszynke Lili!:*

Pumelova to hormony tak szaleją, bo dla organizmu poród jest szokiem, baby blues:)
 
Cześć dziewczyny :) nie pamiętacie mnie ale pojawiłam się na początku, ciężko było mi nadrabiać zaległości postowe i tak jakoś wyszło że nie pisałam a później już nie zaglądałam. Chce zrobić reaktywację :) przyjmujecie mnie?
Ja nadal nierozpakowana ;) czekam już żeby urodzić a z drugiej strony boję się porodu jak diabli.
Gratuluję rozpakowanym mamusiom i życzę was i dzidziusiom dużo zdrówka
 
Ale żeście się teraz rozpędziły :D

Z tym znieczuleniem jest coś takiego że do pewnego etapu rozwierania ono wpływa korzystnie na zmniejszenie bólu a po przekroczeniu jakiejś tam granicy powoduje że poród bardzo zwalnia tempo, coś takiego mówią anestezjolodzy. Dlatego czasem może być za późno na znieczulenie według anestezjologa.
 
Ale Was wzięło na rodzenie dzis :D

Za wszystkie trzymam kciuki!

Aga staram sie, ale to łatwo mowic :D

Chyba jednak zjadłam duzo błonnika na śniadanie i tyle [emoji23]

No nic, jade dzis do pracy zawieźć l4, potem spacer. Nic wiecej mi nie pozostaje :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna a czemu szpital nie przewiezie Cie sam tylko wymagają transportu? Podobną sytuację miała koleżanka z tym że chodziło o transport w Warszawie z Bielańskiego na Madalińskiego. Piłowała z mamą osobówką, po kilku godz siedzenia w Bielańskim, bo nie było miejsc. 2 tyg po porodzie przrjrzała doxy ze szpitala i tak było oświadczenie, że ona bierze odpowiedzialność na siebie, jeśli wydarzy się coś w trakcie transportu... także średnio ze strony szpitala... zwyczajnie ręce umyli :-\
 
Do góry