reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tea Diana bardzo oryginalnie, ale znam jedną, niestety jest bardzo specyficzną osobą i przez to nie nazwalabym swojej córki. Ale tak to jest przy wyborze imion. Najczęściej się z kimś kojarzą, dlatego tak trudno wybrać

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol - no niby spoko ale np wizyta normalnie po dwóch tygodniach[emoji14]bez ktg po drodze itp na usg jak mi pokazywal serduszko to juz mowil ze bardzo aktywny chlopak i fakt akurat sie wiercił :D a potem na ktg tak tętno skakało przy skurczach[emoji14]babeczka musiała mi te czujniki poprawiać na brzuchu , tak wywijał:) a ona sie pytała czy przypadkiem czegos slodkiego sie nie najadłam :D no nic ..mam nadzieje ze tam wszystko okej w brzuszku :) bo sie ciagle o małego martwie po tej wizycie[emoji14]
A co do bolesnych miesiączek to ja pierwsze 2 dni zawsze byłam nie żywa ..czasami z bólu po podlodze sie tarzałam ,ketanole to juz przestawaly działac. Ale nie wiem jak to sie bedzie miało do skurczy[emoji14]ktoś mnie postraszyl ze bedzie bolec 10 razy bardziej[emoji14]oby nie[emoji14]

Katja - to super :D jesli sie nic nie rozkręci samo ( chociaz trzymam kciuki zeby sie rozkrecilo ) to rodzisz w dniu mojego terminu :D chwilka i bedziesz tulic swój skarb :*

Mamusia-Muminka - hahaha faceci [emoji23] mają swoje myslenie:D
mój co chwile zadaje glupie pytania ale to w sumie lepsze niz brak zainteresowania :D

Co do spacerków to ja od razu śmigam z małym :) w mieszkaniu mam większą duchote niż na zewnatrz takze mysle ze nie zaszkodzi :D

Aha - super ze pierwszy spacerek zaliczony :D



Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan czyli jakby można było znaleźć gina idealnego. Zawsze jest jakieś ale. ;) super ze Twój małuch jeszcze ma miejsce na ruchy. ;) mój ostatnio dużo mniej się wierci. Na ktg wychodzi wszystko ok, ale jednak powiedziałam to lekarzowi, to tylko stwierdził 'bo nie ma miejsca' no odkrył Amerykę. :/

Mój to tylko mówi 'kurczę mogłaś teraz w ten weekend urodzić, a ja mu tylko 'prośby skladaj do brzucha, nie do mnie' :)

Ja również jeśli mój stan na to będzie pozwalał to już pierwszego dnia po wyjściu od szpitala krótki spacer zrobie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny

Truskawka - bardzo gratuluje córeczki. Trzymamy kciuki i mam nadzieje ze napiszesz jak Twoja ksieżniczka się miewa.

Ehh dziewczyny cieżki tdzien miałam ....z rana brak weny do wszytkiego, po południami sprzatanie...wczoraj urodziny córeczki ...a dziś czuje się jakby mnie tramwaj przetracił.
Czytam Was ...ale z odpisywaniem gorzej.

Wszytkm tym, które chca już urodzic kibicuje jak i tym co wolą poczekac.
Mnie trudno sie okreslic do ktorej grupy chce nalezec ...z jednej strony juz chce byc po ....a z drugiej ...po wczorajszej imprezie ...twierdze ze mam bałagan w domu ...i potrzebuje kilku dni ..bnajmniej do srody na ogarniecie bałaganu ...w srode wizyta i zobaczymy co powie...chociaż nie powiem, ze przed chwilą się wystarszyłam ...pierwszy raz mnie zaczeło pobolewać podbrzusze ...mam jednak nadzieje ze poki co to tylko epizod i córka poczeka az mama wysprzta dom tak jak sobie to zaplanowałam ...no ale zycie zyciem ... i zobaczymy jak sie potoczy..

Pewnie z dnia na dzien bedzie przybywało naszych lipcowcych dzieciaczków :)

Mamusia muminka - dziekuję za modliwte...na pewno się przyda :)

Dobrej nocy dziewczyny :)
 
Katja ja niestety cesarka i raczej na drugi dzień więc wypada 07.07.,strasznie mi się podoba imię Liwia,szczególnie ze kiedyś byłam zakręcona na punkcie historii starożytnego Rzymu[emoji13],ale rodzinka się uparla teraz na diane
Emol,dokładnie,zawsze imię się z kimś kojarzy



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katja ja niestety cesarka i raczej na drugi dzień więc wypada 07.07.,strasznie mi się podoba imię Liwia,szczególnie ze kiedyś byłam zakręcona na punkcie historii starożytnego Rzymu[emoji13],ale rodzinka się uparla teraz na diane
Emol,dokładnie,zawsze imię się z kimś kojarzy



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oo tea czyli piekna data dla Ciebie :) w takim razie bedziemy "razem" lezakowaly w szpitalach. Ty w pl? Ja tak.
Ciesze sie ze Liwia sie podoba, niektorzy mi tu majstrują ze to lidia , oliwia.. a ma byc liwia :) znamy jedną taką slodziutka dwulatke, bardzo nam sie podoba i dobrze kojazy :)
Bo co do imion to faktycznie kojaza sie lepiej lub gorzej. Sama mam "liste" imion ktorych poprostu bym nie chciala dac bo mi sie kojaza z jakimis dziwnymi osobami :)
Ps dziewczyny ja nie mam tego linka na nasza prv grupe :( jestem wykluczona? :)
 
Do góry