reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia12 oczywiście trzymam kciuki za szybką akcję.
Katja super że już znasz termin i sposób zakonczenia ciąży i już córcia będzie z wami. Alex mnie też wszystko boli na dole plecy, krocze i stopy a ja do terminu mam jeszcze 22 dni ledwo chodzę już wieczorem.
Skurczy brak.
Jeśli chodzi o sposoby na przyspieszenie porodu to bardzo sceptycznie do tego podchodzę. Szczególnie jak czytam wasze wpisy to jakoś nie widzę efektów wywoływania.
Tea za ciebie i Diana również kciuki.
Ja też niestety nie mam dostępu na zamknięty.
Pumelova mam nadzieję że wkrótce już do domku pojdziecie. Moja córka też była naświetlania tylko jedna noc i nas wypuścili ale to było dawno temu.
Megan najlepsze życzenia urodzinowe dla mężowego.
Mamusia dziękuję za modlitwę. Od wczoraj cały czas wszystko w domu u mnie kręci się wokół kościoła ze względu na pożar naszej gorzowskiej katedry nie jestem jakoś bardzo religia ale to co się działo wstrząsnęło całą społecznością w Gorzowie. To taki symbol Gorzowa.
Aha83 super że się spacer udał dla mnie to nowość urodzenie dziecka latem bo corki z zimy i wtedy faktycznie trzeba dziecko przyzwyczaić poprzez wyrandowanie a teraz to można śmigać.
AIM gratuluję wizyty.
Trzymam kciuki za wizytujace dziewczyny jutro i za te które próbują wywołać akcję oby przyniosły wyczekiwany efekt.
Ja natomiast nie zamierzam nic przyspieszać bo u mnie po pierwsze za szybko.
Dobranoc.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inka mam nadzieję że się nie rozchorujesz;*

Dzięki za opinie co do diety:)

Maziajka spada ale wolno więc zostajemy nadal.
Super waga. Ja dziś mam 63 a startowalam z 60.

O właśnie spacery, też bym chciała szybko wychodzić:)

Katja super że data już konkretna:)

Ja się boję czy w domu ogarne. Czy dam radę wyjść mną spacer tzn czy ogarnę mała bo tutaj już 3 dzień bardziej jej nie mam niż mam. Dziś pół dnia przeplakalam , łzy mi lecą same, nie umiem sie pozbierać.

Tea Diana też piękne:)

Dziewczyny czy wy ściągacie szwy? Niby są rozpuszczalne ale mój gin zaleca żeby mi ściągnąć, nie widzi mi się jechać do.gabinetu zaraz po wyjściu ze szpitala eh

Misia już zaciskam:-)

Ja chce do domu...

:-(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka piękna waga.
Aha na pewno wejdziesz :)
Oliweczkaa może terapia szokowa i nie rób nic :)
U nas też jeszcze nie ma imienia.
Tea Diana bardziej mitologia :)
Mamusia_muminka dziękuję za modlitwę, przyda się :)
Buziaki dla wszystkich.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova to calkiem naturalne ze placzesz czy masz taką potrzebe..Tez po pierwszej ciazy bylam dosc placzliwa..pierwsze tyg czesto plakalam..
A jak wrocisz do domu to wszystko ogarniesz..niemartw sie..to przyjdzie samo..a jak czegos niezrobisz konca swiata niebedzie..
3mam kciuki byscie mogly wrocic juz do domu :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inka mam nadzieję że się nie rozchorujesz;*

Dzięki za opinie co do diety:)

Maziajka spada ale wolno więc zostajemy nadal.
Super waga. Ja dziś mam 63 a startowalam z 60.

O właśnie spacery, też bym chciała szybko wychodzić:)

Katja super że data już konkretna:)

Ja się boję czy w domu ogarne. Czy dam radę wyjść mną spacer tzn czy ogarnę mała bo tutaj już 3 dzień bardziej jej nie mam niż mam. Dziś pół dnia przeplakalam , łzy mi lecą same, nie umiem sie pozbierać.

Tea Diana też piękne:)

Dziewczyny czy wy ściągacie szwy? Niby są rozpuszczalne ale mój gin zaleca żeby mi ściągnąć, nie widzi mi się jechać do.gabinetu zaraz po wyjściu ze szpitala eh

Misia już zaciskam:-)

Ja chce do domu...

:-(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Pumelova, ja wyszłam po 5 dniach z Julka (11 lat temu) i były to szwy rozpuszczalne, ale lekarz na oddziale mi je ściągnął tuż przed wypisem. Może skoro jesteście jeszcze w szpitalu, to zajmą się tym zanim wyjdziesz? Może warto zapytać podczas obchodu czy i kiedy ściagają?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova współczuje Ci bardzo i rozumiem ze chcesz do domu. Pociesz się ze Agatka jest juz z Tobą i masz juz z głowy trud porodu, bedzie tylko lepiej.[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova niby są rozpuszczalne, ale jak się ściągnie to mniej przeszkadza ta rana, nie ciągnie i szybciej się goi.
Płacz jeśli czujesz taką potrzebę, to pomaga i przynosi ulgę.
 
Ostatnia edycja:
Misia powodzenia ,trzymamy kciuki [emoji110][emoji110]

Pumelova a nie moze szwow Ci sciagnac polozna jak bedziecie w domku juz. U mnie sciaga.

 
Alex dzieki:* ja nie wiem skąd ten płacz ale już od 2 dni tak mam że ciągle chce mi się płakać, dziś tzn wczoraj było najgorzej bo się nie umiałam powstrzymać i jak tylko zaczęłam z kims rozmawiać to mi łzy leciały.

Madziazt wolałabym żeby to zrobił mój lekarz, zobaczę kto będzie na obchodzie.

Aniek a jeśli ja w domu będę płakać ciagle?:( nawet teraz mi łzy lecą

Liluli tego się dowiem jak pogadam z tą położna bo jej jeszcze nie widzialam :D najwyżej powiem mojemu lekarzowi że już mam sciagniete.

Dzięki Wam dziewczynki:* idę spać dalej bo za 2h wróci moja księżniczka:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova jak będziesz miała taką potrzebę, to w domu też popłaczesz. To hormony, muszą się unormować. Nie przejmuj się kochana.

Ja już wyspana. Kurcze, chyba dziś padnę, mam trochę spraw do załatwienia i 3 godz.snu zaliczyłam.
No nic, zbieram sie nie długo i do labo pomykam. Stopy mi po wczorajszych spacerach odpadają.
Miłego dnia.
 
Do góry