reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Liluli no niby to wiem, ale jakoś jak czytałam że indukcja bardziej boli i wolę nawet o 1 dniem nie przenosić. Tym bardziej wiem że nim tam ściska, na ktg słychać ze tętno skacze gdy jest skurcz, a mam och sporo. I mi szkoda Artura, ale ja za niego nie wyjdę, sam musi podjąć decyzję ze jest gotowy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamusia Muminka - i ja dziękuję :-*



Patuszka - i co Ci Teściowa już zaproponowała? ;-)
Sosik z kurkami - ojjjjj mniammm :-)


Misia - nie fajnie wygląda ta Twoja nóżka :-(. Jak tam balonik?


Aim - gratuluję wizyty - ładna waga :-). A że akcji brak, to też dobrze, w końcu macie jeszcze czas - prawda?


Chybra - smacznego! Ja już sobie chyba podaruje kebaba... Choć chęć nadal mam, ale zgaga nie odpuszcza :-/


tea80 - zdrówka dla Was wszystkich :-).
Tobie też już zegar tyka - 7.07 - dobrze pamiętam?
 
Dziewczyny chcialam tylko napisac ze 6.07 rodze :) sn. Mam rozwarcie, warunki sa super lekarz mowi ze gdyby nie szly skurcze to podlaczy kroplowe. Tak wiec 6.07 mam sie stawic na porod w szpitalu ... :)
w57vxzkrbgk80r2l.png
 
Magan to fajnego masz gin. Mój się meczy przy skurczach ile czasu i słyszę 'trzeba czekać' ani masażu ani niczego. Dizisaj nawet nie zostałam zbadana czy szyjka się otworzyła. No nic, kompletnie.

Pola piłki nie mam ale na podobnej zasadzie, puszczam muzykę, poruszam biodrami kółeczka, na boki. Tylko mnie od 2 dni brzuch pobolewa a jak wiecie ja jestem ta nieczula, więc dla mnie to jest dość konkretny objaw. Tym bardziej jak czop odszedł.

Ja to się boję indukcji więc chce robić wszystko aby wyszedł wcześniej, samodzielnie.

Mamusia muminka bo tak to z facetami jest. Myślą że jak ten termin to wtedy się urodzi. A z tego co pamiętam to ok. 5% rodzi. W wyznaczonym terminie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom

Emol trochę dziwny ten Twoj gin, ze nawet szyjki nie zbadał?! Może być tak ze Ty masz naprawdę wysoki próg bólu i zeby nie było tak ze Tobie rozwarcie bedzie postępowalo i nikt tego w porę nie sprawdzi i Twój Kuba porod bedzie odbierał? Hmmm, ja chyba bym pojechała na IP zeby ktoś niezależny mnie zbadał


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja - super! To czekamy do 06.07[emoji106] chociaż w pierwszej chwili zrozumiałam, że JUŻ rodzisz[emoji16]

Aga - z dobrych rad to mam się wziąć (najlepiej dziś) za mycie okien i dużo chodzić (w tygodniu dzwoniła do mnie i ochrzaniła, że chodzę za dużo)... Weź tu dogodź kobiecie przed menopauzą, gorzej jak z ciężarną[emoji23][emoji23]

Mamusia Muminka, dziękuję[emoji8]
Typowy facet[emoji23][emoji23]
 
Patuszka - tylko czyje dobro Teściowa ma na uwadze? [emoji6]. Działanie na siłę i przez siłę byleby Syn był przy porodzie to średnio fajne posunięcia.. Ty i tak sporo się już nacierpialas, więc bez przesady. Dzisiaj był i spacer, i ćwiczenia polegające na sklonach, także wysiłek odhaczony [emoji6][emoji3]
 
reklama
Aga, jestem tego samego zdania... Denerwują mnie jej poranne telefony czy coś się już zaczęło dziać... Ekm... szkoda słów[emoji26][emoji26] Nie może przeżyć, że synek by nie był przy porodzie, bo to przecież tak wzmacnia więź i jest takie ważne dla świeżo upieczonego tatusia...
My to chyba z tych na które wysiłek niezbyt działa[emoji16][emoji16]
 
Do góry