reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol - u mnie taka sytuacja ze mojemu lekarzowi ( syn tego ktory teraz mnie prowadzi ) urodzil sie synek z wadą serca i zrezygnował chwilowo z pracy w przychodni do ktorej chodze :) u jego ojca bylam tydzien temu drugi raz dopiero :) sympatyczny czlowiek , zastępca ordynatora oddziału gdzie bede rodzic ale jakos pewniej czułam sie u jego syna ;p wiecej informacji itp[emoji14]myślałam zeby w tym tygodniu odwiedzic na prywatnej wizycie tego wczesniejszego ale w sumie sama nie wiem czy jest potrzeba :)

Haha no mój chcial zeby dzisiaj w jego urodziny sie urodzil a teraz mowi ze fajnie jakby w nocy sie zaczęlo bo nie chce mu sie jutro do pracy jechac :D tez powiedzialam zeby pogadał z Domisiem bo ja niestety nie decyduje :D

A wgl wczoraj urodzila moja znajoma córeczke:D termin miała na 4.07:D pozazdroscilam jej troche ;p

Lece spac bo troche ogarnelam mieszkanko po mini imprezce i padam[emoji14]dobranoc :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katja to juz za pare dni utulisz corcie :) Tea ty zresztą tez.. :) Powodzenia wam zycze.. :)

Misia co u ciebie? Jak ten? Moze juz tulisz swoje malenstwo? Jesli jeszcze nie to 3mam mocno kciuki.. :)

Mamusia_Muminka dziekuje za modlitwe zapewne przyda sie kazdej z nas..Milo ze o kazdej pomyslalas :)

Dziewczyny czy was tez tak krocze boli? Nie dosc ze te skorcze ktore kazdego dnia sie nasilają to jeszcze bolące krocze..Pomimo ze druga ciaza to zupelnie inne odczucia is samego początku do samego konca..


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex dziekuje :)
Niewiem jak odczuwasz czy tak jak ja bol
Krocza. Mnie boli dol brzucha, pachwiny, no cale tamte rejony. Tak jak mowisz - druga ciaza, zupelnie inna ciaza. Moze dlatego ze syna juz zdazylam w 37+5 urodzic czyli predzej niz teraz, moze nie zdazylam odczuc tej koncowki tak mocno. Teraz mocno bola mnie tez plecy i stopy ale tak jakby od ciezaru. Niepokoje sie tez juz, z synem jakos inaczej. Aha i ruchy Liwii mocniej mnie zdecydowanie bolą. Bycmoze dlatego ze z Oliwierem bylam na skraju wielowodzia i bardziej amortyzowalo?

Dobranoc !
 
Alex ja skurczy za bardzo jeszcze nie odczuwam, ale krocze boli z dnia na dzień bardziej ☹️no dziś to jakaś masakra była.

Idę spać jutro z samego rana badamy krew. Dobranoc [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hello, zaraz was nadrobię tylko dam znać co u mnie. Kciuki nadal trzymajcie. O 10 założono mi balonik i uwaga... do tej pory nic się nie wydarzyło :/
Tzn jak wróciłam na sale to upuscilam telefon i się rozwalił :/
Maz mój kochany kupił mi nowy i mam taki na wypasie. Ale zanim wszystko skonfigurowalam, poinstalowalam to się zeszło. Teraz czekam na ostatnie ciśnienie, tętno i rano lewatywka. 6.45 idę na porodowke :) i jak wstaniecie bardzo ładnie proszę o kciuki.



Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex dziekuje :)
Niewiem jak odczuwasz czy tak jak ja bol
Krocza. Mnie boli dol brzucha, pachwiny, no cale tamte rejony. Tak jak mowisz - druga ciaza, zupelnie inna ciaza. Moze dlatego ze syna juz zdazylam w 37+5 urodzic czyli predzej niz teraz, moze nie zdazylam odczuc tej koncowki tak mocno. Teraz mocno bola mnie tez plecy i stopy ale tak jakby od ciezaru. Niepokoje sie tez juz, z synem jakos inaczej. Aha i ruchy Liwii mocniej mnie zdecydowanie bolą. Bycmoze dlatego ze z Oliwierem bylam na skraju wielowodzia i bardziej amortyzowalo?

Dobranoc !
Mnie rwie krocze.. jakbym po jakiejs orgii byla..Do tego pachwiny choc bardziej z prawej strony..A skorcze jak zlapie to brzuch sie spina a bol promieniuje przez caly brzuch I zazwyczaj przybiera wtedy dziwnego ksztaltu..Skorcze stają sie o tyle nieprzyjemne bo w tym samym momencie zaczyna jakby rwac w dol..Musze wtedy przystanąc, zrobic kilka wsechow wydechow az mija(srednio od minuty do dwoch) Ruchy mojej malej tez sa ostatni czas bolesne..Ja syna urodzilam w 40tyg dokladnie w wyznaczoną date..i tez sobie nieprzypominam takich boli..Skurcze ktore mi doskwieraly to byly w dzien porodu..
Dobrze ze to juz koncowce :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello, zaraz was nadrobię tylko dam znać co u mnie. Kciuki nadal trzymajcie. O 10 założono mi balonik i uwaga... do tej pory nic się nie wydarzyło :/
Tzn jak wróciłam na sale to upuscilam telefon i się rozwalił :/
Maz mój kochany kupił mi nowy i mam taki na wypasie. Ale zanim wszystko skonfigurowalam, poinstalowalam to się zeszło. Teraz czekam na ostatnie ciśnienie, tętno i rano lewatywka. 6.45 idę na porodowke :) i jak wstaniecie bardzo ładnie proszę o kciuki.



Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Misia powodzenia[emoji110]️[emoji110]️[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My po wycieczce, zniosłam ją lepiej niż jak byliśmy tam w marcu. 1,5 godz.w jedną stronę, trochę się bałam, ale było extra. Sporo pochodziliśmy i nogi mi odpadają, no i właśnie krocze chyba bardziej boli. Za to mały zadowolony na maxa.

Aga _km dziękuję. Mój mąż to jakoś luzacko podchodzi i nie dociera do niego, że za kilka/kilkanaście dni będzie maluszek.
Faktycznie zakupy mogą poczekać.
Współczuję nie przespanej nocy i zgagi, znam ten ból.

Pumelova powiem szczerze przy pierwszym karmieniu miałam dietę i synek do 6mca kolki, przy drugim karmieniu nie trzymałam żadnej diety i nic się nie działwo. Położna mówiła żeby jeść wszystko co w ciąży, ew.ograniczyć rozdymające(kapusta, fasola, groch) . przecież to wszystko się przetwarza zanim dochodzi do pokarmu. Ostatnio oglądałam reportaż, chyba od "srokao" po tytułem "karmię i jem wszystko"
Zapewniam Cię, że urodzenie drugiego dziecka wcale tak szybko nie idzie :-D

Truskawka moje gratulacje! Kciuki zaciśniętę. Z malutką na pewno będzie wszystko w porządku, całusy dla niej..

Tea zdrówka dla was!

Aim ja też nie czuję presji na przyspieszanie.
Gratuluję wizyty.

Misia biedna, jaka stopa... No to dalej trzymam kciuki!

Olisiaa u mnie też jest baardzo dużo.

Dziewczyny popieram z jedzenie wszystkiego przy karmieniu

Kasia papryka, to samo co u mnie, ale że nas nie było, to zostało na jutro.

Aha współczuję kolek.

Karuzela co u ciebie?

Maziajka zazdroszczę szybkiego powrotu do swojej wagi.

Megan udanej imprezki.

Liluli pierwszego syna po tygodniu w grudniu przy - 18 , werandowałam, a po dwóch krótkie spacery. Drugiego syna we wrześniu po tygodniu brałam do ogrodu. Teraz lato, tym bardziej nie będę czekała.

Mamusia Muminka dziękuję.

Katja dobre wieści, to już za chwilkę?

Jenny wszystkiego najlepszego dla córeczki.

Tak sobie myślę, że z przyspieszania, tylko sex wprowadzę pod koniec tygodnia, bo po porodzie będzie długi post :D:D:D
 
reklama
Do góry