reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Liluli i to jest chyba właśnie zasadnicza różnica między matka i teściową [emoji6] klasyka gatunku: matka pomaga i doradza, a nawet idzie z duchem czasu, a teściowa uważa, że jesteś nierozgarniętym głuptakiem.... ehhhh

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Truskawko - rzeczywiście szybciutko wszystko ogarneliscie. Jestem pełna podziwu. Fakt, ze i tak musiałabys dzisiaj się stawić w szpitalu, ciut ułatwil przygotowania.. Ale i tak powiem Ci - wowww. Expresowo Wam poszło.

Trzymam mocno kciuki za Twoją pionizacje i powrót do formy [emoji5]. Ucałuj maleńka Lile od nas :-*, duuuużo zdrówka i sił dla Was Dziewczynki :-* :-* :-*



Monti - zajebisty tekst odnośnie różnic pomiędzy mamą a Teściowa [emoji1][emoji1][emoji1]. Podpisuje się pod nim rękoma i nogami [emoji23]
 
Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na Jasnej Górze i przekazuję, że w intencji NAS wszystkich się pomodliłam (zarówno za te co już urodziły i za te co jeszcze czekają) także musi być dobrze :D była to msza na której zawsze Błogosławią matki z dziećmi i kobiety w ciąży także wszystko w tym temacie :D Mam nadzieję, że te co nie wierzą nie mają do mnie żalu o takie działanie... :p

Odnośnie przyspieszania o co Wam chodzi z tym 5 s ?? bo nie wyłapałam z wpisów o co w tym chodzi ??
Dzisiaj spotkałam sąsiada i pyta się na kiedy termin a ja, że na wczoraj. Zaczął się śmiać i pyta "noo a tak na poważnie to kiedy" no to znowu powtarzam na wczoraj a on : " poważnie ?!?! No to co teraz ? to przesunęli Ci teraz ten termin porodu i już wiesz dokładnie kiedy ?" Ehh tłumaczyć facetowi takie rzeczy to powiem Wam, że ciężka sprawa :D ale ogólnie swój chłop ! :)
 
Tyle drukujecie, że tel mi się zawiesza:-p
Ja jakieś pojedyncze bóle mam, ale jutro mam wizytę i pewnie ginka powie, że i tak wszystko zamknięte i takie tam...
Chyba przejadę się z chłopami do Smyka i nowe zdj wywołać do ramek :blink:
Ale najpierw kebab:-p
 
Magan to fajnego masz gin. Mój się meczy przy skurczach ile czasu i słyszę 'trzeba czekać' ani masażu ani niczego. Dizisaj nawet nie zostałam zbadana czy szyjka się otworzyła. No nic, kompletnie.

Pola piłki nie mam ale na podobnej zasadzie, puszczam muzykę, poruszam biodrami kółeczka, na boki. Tylko mnie od 2 dni brzuch pobolewa a jak wiecie ja jestem ta nieczula, więc dla mnie to jest dość konkretny objaw. Tym bardziej jak czop odszedł.

Ja to się boję indukcji więc chce robić wszystko aby wyszedł wcześniej, samodzielnie.

Mamusia muminka bo tak to z facetami jest. Myślą że jak ten termin to wtedy się urodzi. A z tego co pamiętam to ok. 5% rodzi. W wyznaczonym terminie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka, wow, jakie tempo[emoji106] jesteście ekspresowi, podziwiam[emoji4] dużo zdrówka dla Was i udanej pionizacji[emoji106]

Monti, święte słowa[emoji16]

Liluli, wg położnej środowiskowej co była u bratowej (Nikola ma 2 miesiące) to tak jak piszą dziewczyny pisały - 2-3 dni w domu i śmiało można na spacer iść. Jedynie jak bardzo zimno to położna radziła się wstrzymać do 4-5dni, a w upały spacerować rano i pod wieczór.

Dziś byliśmy w lesie na grzybach, nazbieralismy kurek i na obiad była polędwica z kurkami, pycha[emoji39] [emoji39] [emoji39]
Myślałam, że może po takim intensywnym przedpołudniu coś się rozrusza, ale dzidzia niegotowa do wyjścia.

Moja teściowa co rusz dzwoni z pomysłami jak przyspieszyć poród, żeby jej syn jeszcze przy nim był... Oszalała normalnie...

Truskawka, jak córcia??

Liluli, jesteś dalej na obserwacji czy już w domku? Pogubiłam się w postach... Jak się czujesz?


Też nie zamierzam jakoś specjalnie szaleć z dietą po urodzeniu, lekkostrawnie i możliwie zdrowo, znaczy fast food odpada[emoji6] Zobaczę jak Mała będzie reagować i w razie co dopasuje się pod nią.
 
Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na Jasnej Górze i przekazuję, że w intencji NAS wszystkich się pomodliłam (zarówno za te co już urodziły i za te co jeszcze czekają) także musi być dobrze :D była to msza na której zawsze Błogosławią matki z dziećmi i kobiety w ciąży także wszystko w tym temacie :D Mam nadzieję, że te co nie wierzą nie mają do mnie żalu o takie działanie... :p

Odnośnie przyspieszania o co Wam chodzi z tym 5 s ?? bo nie wyłapałam z wpisów o co w tym chodzi ??
Dzisiaj spotkałam sąsiada i pyta się na kiedy termin a ja, że na wczoraj. Zaczął się śmiać i pyta "noo a tak na poważnie to kiedy" no to znowu powtarzam na wczoraj a on : " poważnie ?!?! No to co teraz ? to przesunęli Ci teraz ten termin porodu i już wiesz dokładnie kiedy ?" Ehh tłumaczyć facetowi takie rzeczy to powiem Wam, że ciężka sprawa :D ale ogólnie swój chłop ! :)
Schody, spacery, sprzatanie, sex, stumulacja sutkow - o ile się nie mylę, bo ja w drugą stronę muszę działać na opóźnianie akcji;)
 
reklama
Patuszka w domu,kazali mi obserwowac,liczyc ruchy i w razie gdyby cos sie dzialo to wracac. Ale gdybym musiala jechac to juz pojade do szpitala gdzie chce rodzic.
A czuje sie dobrze,mam pare otarc od pasa ale to zaraz poschodzi.
Poszlabym do lasu na spacer ale u nas dzis deszczowo..

Emol jeszcze masz czas zeby sie wszystko rozkrecilo,od razu w terminie nie robia indukcji tylko czekaja kilka dni jesli sie nie myle.

Mumusia to jak to nie podali Ci dokladnej daty porodu [emoji23][emoji23][emoji23]

Chybra ja w ciazy tylko raz zjadlam kebaba i jak moj T. je to nie moge nawet patrzec.

 
Do góry