reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova - trzymam [emoji110][emoji110] [emoji3].


Aim - bardzo dobra taktyka [emoji4]


Katja - ja tam nie tęsknię do szpitalnych sal [emoji6]. Ale muszę przyznać, że nie wygląda ona tak źle [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny właśnie na zakupach byłam. Jakoś tak stwierdziłam że wkładkę ubiore bo z rana seksy były po kilku dniach przerwy (aby pozostałości wydzieloną sobie wypłynęła) no i patrzę a tu czop mi taki lekko podbarwiony wyszedł. To bardzo dobry znak. Nadal brzuch boli mnie jak na miesiaczke, ale taki 4 dzien nie 1. 1 to bym wstać z łóżka nie umiała.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj byłam w fazie "od jutra uskuteczniam wszystkie sposoby na przyspieszenie" dzis jestem w fazie "boje sie, ze to podziała" [emoji23][emoji23][emoji23] wiec czekam az sie samo rozwinie [emoji85]
Iiiii tak w kółko.... ‍♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Olaaaaa hahahhah [emoji23] mistrz! Czysta ja!!!
Dzis pierwszy z trzech terminów (ten wg wielkości z USG)
Ale myśle ze to wg nie bedzie to..
w nocy spac nie moge, biodra palą, lędźwie tak samo, ale jak tylko wstanę i pochodzę wszystko przechodzi i poprostu sie czuje jakbym miała +15[emoji16] rano trochę płaczu ze strachu ale jest juz ok[emoji1362]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova kciuki za wyjście :) Nie ma to jak w domku :)

Aga z domku póki co nici. Został sprzedany :(
A z tą ciążą i teraźniejszym ruchem, to chyba masz rację. Też tak myślę, przy dwulatku ciężko spokojnie posiedzieć.
 
Liluli kurcze dobrze że wszystko w porządku. Odpoczywaj.
Aha buziaki dla ciebie i Mikiego, chyba na kołki nie ma rady,przejdzie w końcu, ale warto próbować może coś pomoze. Ja na początku nie planuje pasa. Ewentualnie na wyjścia. Później się zobaczy. Ale wszystko może się zmienić.
Pumelova szkoda że nie widzisz tych Hawajów :) kciuki za dobry wynik.
Karuzela, trzymam za was kciuki i mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie.
Kasiulka jesteś jak króliczek energizera. :)
Aim czyli poszło zgodnie z oczekiwaniami :)
Joanna dzięki za opis siostry, u nie balonik jutro :)
Kurcze trochę pochodzilam i tak mi stopa prawa spuchła że masakra. Boli nawet jak nią nie ruszam.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli cale szczęście ze nic Wam sie nie stało! Idiotow na drodze nie brakuje...

Joanna 84 gratulacje dla swiezo upieczonej cioci i mamusi.
Co do przepisow z pasami to nie wiem gdzie to przeczytalas ze mozna, ale ja pytalam się policjanta(przy okazji kontroli) na początku ciąży bo mi bylo strasznie niewygodnie i powiedzial ze trzeba miec zaświadczenie od lekarza ze mozna bez pasow jechac inaczej normalnie moge dostac mandat. A ze moja gin byla przeciwna to jeżdżę dalej w pasach- powiedziała że jest bezpieczniej dla dzieci-a one sa ważniejsze niż moja wygoda.

Aim super ze juz po- w grupie zawsze fajniej sie pisze;)

Chybra jak pierwsze rozstepy to i tak nie tak zle. Ja najpierw nie mialam potem ten po corce przy pępku zaczal sie powiekszac a teraz to juz pol brzucha mam w rozstepach i zastanawiam się czy w koncu brzuch mi nie pęknieo_O

Pumelova super ze wykorzystalas czas na spanie-teraz trzeba z takich mozliwosci kozystac:)

Aha jesli nie masz pomocy to rob tak jak dziewczyny pisza-minimalizm we wszystkim i staraj sie byc najedzona i jak najwięcej odsypiaj(porządek zostaw dla meza) moze uda Ci sie zrobic obiad ktory mozesz zamrozić lub zupe ktora dasz do sloika i w taki sposob później bedziesz miala wiecej czasu. Pamiętaj jesli bedziesz zmeczona lub glidna to nie będziesz miała sily dla dzieci a o to przeciez tu chodzi.

Aga k_m wagi ich nie znam(a bardzo bym chciala) bo w medicover maja taki sprzet do dupy ze tylko to co bylam poltorej miesiaca temu to wiem ze mieli 1500 i 1700 a ile przez ten czas przybylo to moge sie tylko domyslac.
W poniedziałek ide na wizyte i juz wtedy dostanie skierowanie do szpitala(mialam być w 36 polozona a dopiero od srody go zaczelam dlatego nie chcialam do szpitala) ale nie mam terminu ustalonego. I nie wiem kto go tak naprawdę ustali czy moze moja gin czy juz w szpitalu ktorys lekarz-jak to bylo z Waszymi cc kto ustalal termin?

Milego dnia!
 
Joanna 84 gratulacje dla swiezo upieczonej cioci i mamusi.
Co do przepisow z pasami to nie wiem gdzie to przeczytalas ze mozna, ale ja pytalam się policjanta(przy okazji kontroli) na początku ciąży bo mi bylo strasznie niewygodnie i powiedzial ze trzeba miec zaświadczenie od lekarza ze mozna bez pasow jechac inaczej normalnie moge dostac mandat. A ze moja gin byla przeciwna to jeżdżę dalej w pasach- powiedziała że jest bezpieczniej dla dzieci-a one sa ważniejsze niż moja wygoda.

Link do: Ruch drogowy - Przepisy porządkowe | Kodeks drogowy 2017

art. 39 punkt 2, podpunkt 2 ;)

Żeby nie było, jestem przeciwniczką jeżdżenia bez pasów ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Liluli, ale masakra, trzymaj się!

Aim, super!

Ola hahah o matko! Ja cały dzień robię wszystko żeby urodzić, po czym przychodzi wieczór, a ja panikuje na każdy skurcz czy ból. Bo oczywiście nie jestem gotowa, bo dziś jestem zmęczona, nie mam siły itp. [emoji12]

Joanna, gratki dla siostry!

Pumelova, trzymam kciuki za małą!

Emol, może u ciebie się szybciej rozwinie niż u mnie, powodzenia [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry