reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Liluli dobrze, że wszystko z Wami w porządku !

Pumelova dzisiaj już badali bilurbine? Może jutro was wypuszcza :) a przynajmniej jesteś wyspana ;) wiadomo w domu najlepiej jest ale już niedługo :)
Trzymam kciuki!

Kasiulka super, że masz tyle energii na wszystko :)

Aim powodzenia na pewno dasz rade :) o widzę już po wiec super !

Aha trzymaj się! Dobrze, że mama przyjedzie a do środy oszczędzaj się bo mały tez to czuje i jest niespokojny.

Ola W tez mam tak wczoraj mowie może schody dzisiaj od rana, olejek kupię i coś tak jeszcze... rano wstałam i stwierdziłam że wszystko samo przyjdzie wiec czekamy :D

Miłego dnia
 
reklama
Anita jest w Art 39 ustęp 2 tak mówi mój mąż, a on co jak co się zna na ruchu drogowym. Trzeba mieć zaświadczenie jeśli masz niewidocznej ciążę. A jak zaawansowana to wystarczy spojrzeć. A tak życiowo to wystarczy kartę ciąży pokazać i myślę że sobie odpuszczają. Ja tam nigdy nie miałam kontroli ;)

Ola w jak już mnie brzuch pobolewa to jakoś nie chce robić sobie nadziei 'chyba to już' niech się rozkręca. Nie będę powstrzymywać ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Morela fajna data, też nie miałabym nic przeciwko niej, ale 17.07.17 też mi się podoba ;)
Amelka jest 06.05.06, a Igor niestety nie ma "fajnej" daty. Tak po cichu myślałam o 21 marca, bo pierwszy dzień wiosny, ale łobuz urodził się 20-tego, w ostatni dzień zimy :p.
 
Linoone to zmień plany! Bierz ubera :D

Mamusia Muminka - No tak, ale skoro i tak usg zrobiła, to juz mogła pow :) poza tym teraz sie nie stresuje tylko jako ze ostatnia wizyta, to czuje sie taka troche olana. Bo nie mowie, ze cos sie dzieje, ale nie wydaje mi sie, zeby waga wzrosła mało przez tydzien. Zwłaszcza ze jeszcze ze dwa przede mna pewnie :) wiec w tym sensie to mowie.
Wam zawsze mówili czy miękka szyjka czy skrócona itp a mi nic

Pumelova szybko wyleczą i wrócicie do domu!

Katja nie pocieszyłas :/ miałam nadzieje, ze po porodzie sie poprawi... ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi to o szyjce w zsadzie w ogóle nic nie mówią. Od czasu do czasu tylko, że zamknięta ale to tak co 3 wizytę
 
reklama
Dzięki dziewczyny- fakt że jak się pytałam to byl malutki brzusio i moze dlatego tak mi powiedzial. Ale juz sie jakos przyzwyczaiłam wiec jest ok.
Joanna twoja data jest chyba jeszcze fajniejsza ale do niej nam juz daleko:p
Powodzenia-moze którejs uda sie dzis urodzić ;)
 
Do góry