reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia - kilka dni na obserwacji? Oby nie... Oby wszystko było dobrze, i albo niech Was wypuszczają, albo niech Wam pomogą się rozpakować.
 
reklama
Wiesz co gorące nasiadówki na pewno nie są dobre, w ogóle, w ciąży tym bardziej, ale ciepłe są ok, przynajmniej nikt mi nic nie mówił o tym żeby ciepłe też były złe. No i ciepłe na mnie fajnie podziałały.

W ogóle nie darzy mi się na koniec tego miesiąca, nie dość, że dziś mam ekstra nagła wizytę u dentysty to co chwile coś się dzieje a teraz jestem hitem tramwaju bo zrobiłam z siebie antyterroryste-zgłosiłam porzucona walizkę a okazało się że jej właściciel po prostu stal w kolejce po bilety do automatu. Ciekawe co jeszcze...
 
Aniek42 i tak masz cc to wynik nie ma znaczenia, bo i tak dostaniesz antybiotyk

Patuszka89 ja zainwestowałam w moskitery dwa lata temu :) i to były najlepiej wydane pieniądze, staramy sie otwierać okna tylko z nimi i komarów brak :)

Kylesa trzymamy &&&&&&&&&&&&

misia12 oby was długo nie trzymali :) pewnie już urodzisz w lipcu bo dziś ostatni dzień czerwca :)

aim będą cię w tv pokazywać ? ;)


ja też wstawałam wiele razy, bo mnie bardzo biodro bolało :( w sumie jeszcze boli, pierwszy raz tak mocno w tej ciąży... wczoraj cały dzień się leniłam pewnie to przez to ;)

Miłego dnia :)

 
Witajcie!
Trochę mnie nie było, bo od wtrorku wieczora jestem w szpitalu. Wody mi się sączą... Dostałam dwa razy kroplówkę, ale niestety skurczy brak :(
Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale Mały na szczęście ruchliwy i ma dobre tętno, więc póki co nie muszą mnie ciąć.
Odezwę się znów jak już urodzę, bo ze szpitala do tego czasu nie wyjdę.
Trzymajcie się!

bfarxzdv0adq6khn.png

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Aim - ale akcja!! [emoji3].
Jak tam kurs? Na ukończeniu?
Siedzisz na sali, czy udało się koleżankami wesprzeć?

Joanna24 - to trzymamy kciukasy za rozkręcenie akcji [emoji110][emoji110]. Powodzenia!!!


Abed - coś w tym jest, im więcej jestem w pozycji leżącej, tym gorzej (krocze, biodra.. masakra). Mam nadzieję, ze rozchodzisz na spokojnie i biodro i ból [emoji5]
 
Aim , Aga_k_m czyli nic to nie wróży ;)
Aga_k_m ja też nie chciała bym na weekend do szpitala.

Joanna powodzenia ! :)

Aim ale akcja :D

Kylesa kciuki za wizytę :)

U nas tez całą noc wiało i dalej wieje okna zamyka ale dobrze mi się spało dzisiaj :)
Idę na zakupy i czekam na męża bo dzisiaj tylko egzamin miał w pracy i za chwilę wraca wiec może wyciągnę go na spacer :)

Miłego dnia
 
reklama
Kurcze mamy podejrzenie zoltaczki, trzymajcie kciuki żeby wynik z surowicy był dobry bo ja chce do domu :((( o 13 będzie wynik..
Oczywiście dzięki hormonom płacze jak bobr.
Jezus ciąża to jest emocjonalny pikus w porównaniu z tym co jest potem.
Cała noc nie spałam bo ciągle karmiłam więc przynajmniej waga się ustabilizowala:-)
Maziajka wykrakalas, karmiłam co pół godziny ale bałam się zoltaczki więc byłam na zadanie:p

Aniek mi ten hemoroid się zmniejsza więc myślę że ogarnę bez nasiadowek i czopkow.
W ogóle czuje się już świetnie biust jest już większy niż brzuch i waga spadła o 7 kg. Zostało 4,5kg :-)

Patuszka nie jest zle. Ciągną trochę ale czymze to jest w porównaniu do placzu mojego skarba:(
O bolu sn już nie pamietam;-)

Kylesa kciuki!

Aga km współczuję akcji z zelazkiem. Ja kiedyś zostawiłam prostownice włączona a na niej moja mama zostawiła swoją ulubioną bluzkę i się wtopila w nia....

Misia szkoda że cię tak przeciągają bo siedzenie w szpitalu jest okropne a tymbardziej że czekasz na swój cud:*

Aim haha najważniejsza jest czujność:D super że Ci poszło jakoś z tym kursem:)

Joanna oj biedna kciuki żeby się akcja sama rozpoczęła! Pisz co tam.

Ewella w szpitalu nie ma znaczenia jaki dzień tygodnia a przynajmniej nie będzie korków:p laska koło mnie przyjechała spod kielc:D chyba już to pisałam zresztą ale jak weszła na porodowke to miała już 5cm:D







Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry