reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aga km, w sklepie chemicznym jest do kupienia specjalny sztyft do czyszczenia żelazek. U mnie można go też kupić w sklepach z AGD. Podkładasz jakąś stara ściereczkę (będzie do wyrzucenia) i ścierasz zabrudzenia na rozgrzanym mocno żelazku. Śmierdzi w trakcie i są mocne opary, więc lepiej przy otwartym oknie. Już nie raz ratowałam tak swoje żelazko.
1498816060-aaaaaa.jpeg
1498816082-aaaaaa.jpeg


Edit: nie da się ukryć obżerania się truskawkami i czereśniami, czerwone paluszki zdradzą wszystko[emoji12]
 
reklama
Paalina - ogromne gratulacje!!! Joel jest przecudny [emoji7].
Historia niesamowicie trzyma w napięciu - od niedzielnej nocy do wtorku miałaś niezły kocioł emocji. A końcówka wowww!!! Zazdroszczę takiego expresowego porodu, bez żadnych dodatkowych cięć czy pęknięć, no i bez wspomagaczy [emoji3]. Brawo!!!
 
Aga km, w sklepie chemicznym jest do kupienia specjalny sztyft do czyszczenia żelazek. U mnie można go też kupić w sklepach z AGD. Podkładasz jakąś stara ściereczkę (będzie do wyrzucenia) i ścierasz zabrudzenia na rozgrzanym mocno żelazku. Śmierdzi w trakcie i są mocne opary, więc lepiej przy otwartym oknie. Już nie raz ratowałam tak swoje żelazko.
1498816060-aaaaaa.jpeg
1498816082-aaaaaa.jpeg


Edit: nie da się ukryć obżerania się truskawkami i czereśniami, czerwone paluszki zdradzą wszystko[emoji12]
Kochana, i ja go mam [emoji6] - nie wiele pomaga. Coś tam odpada z tej gumy po wystudzeniu żelazka... Ale jeszcze z połowa została.
1498816986702.jpg

Ale dziękuję za odpowiedź [emoji8]
 

Załączniki

  • 1498816986702.jpg
    1498816986702.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 358
Paalinaa, moje gratulacje [emoji323] Śliczny mężczyzna[emoji7][emoji8]

Aniek, dzięki za sposób,muszę wypróbować! I do tego wtyczki, bo bąblę mam nawet na górnej powiece i pięcie!

Aim, prawdziwa pogromczymi terrorystów, GROM przy Tobie to pikuś[emoji16]

Joanna, trzymam kciuki za szybki rozwój akcji!

Pumelova, moja bratanica też miała podwyższoną bilirubinę. Była pod lampami i bratowa ściągała pokarm, żeby pielęgniarki karmiły butelką. Dwa dni i było po wszystkim. Gdyby (odpukać) coś wyszło to lepiej ze teraz w szpitalu niż później w domu, zawsze to troszkę mniej stresów. Z wagą to szalejesz Kochana, migiem wrócisz do formy!

Rano byłam w mieście i ledwo co wróciłam do domu, wczoraj popołudniu było to samo... Miałam takie bóle brzucha po drodze, że ślimaki przesuwały się szybciej ode mnie. Mam bliznę po wyrostku i ciągnęła jak cholera. Potrzymało jeszcze z godzinę i przeszło, ale co się strachu najadłam to moje.
U nas jest chłodno i pada, więc to nie wina pogody.
 
Emol-mam ten sam problem. Jem tyle samo albo i mniej, a waga leci jak szalona. Myslalam, ze w ostatnim tygodniu do terminu to juz racEj nie przybiera sie.... masakra :/

Paalinaa gratulacje! :) No i pełen szacun za brak znieczulenia! Zazdroszczę, ze szybko, bez nacięć i pęknięć ;) duzo zdrówka dla Was!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Paalina sliczny,gratuluje mamusiu [emoji4]

Aim [emoji23][emoji23] przynajmniej zachowalas czujnosc [emoji3]


Mi juz ostatnio waga na szczescie nie idzie w gore,bo wczesniej leciala jak szalona.

 
Dziękuję za gratulacje :)
No dobra, przyznam się, krzyczałam, po polsku,że jeszcze chwila i nie dam już rady haha w koncu pytam sie ile jeszcze musze przec,bo nie daje rady... no ona mowi,ze KILKA RAZY, a ja co?! kilka?! i tak się zaparłam,że wyparlam po dwoch ^^'
Mój M. był cały czas przy mnie, ale nie wiem co robił, gdzie patrzył :p prawie mu palce połamałam jak mu dłoń ściskałam ;) haha pępowiny nie przeciął , a i chyba zbladł im bo pamiętam jak mówiła,żeby się nie wstydził mówić odrazu jak mu się słabo zrobi i się pytała co jakiś czas,czy wszystko w porządku ;) rodziłam przy włączonym telewizorze, idę o zakład,że oglądał tv,żeby nie paść jak mucha :p
 
reklama
Paalina gratuluję, mały przystojniak ;) a te oczka... a z tym telewizorem, czymś musiał się zająć. [emoji14] jeszcze raz gratuluje

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry