reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
U nas kąpią w szpitalu na drugą dobę. Co potem zalecają to nie wiem.
Szwagierka rodziła rok temu to chyba jej kazali codziennie kąpać bo z tego co wiem to tak robi.
 
Nie wiem jak u mnie w szpitalu ale ja mam zamiar kąpać codziennie tak robiłam z córkami więc ten rytuał się sprawdzał. Sama się kompie codziennie więc dziecku to też nie zaszkodzi po kompieli karmienie przyciemnianie światła i sen.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia bo mieszkamy z nimi w moim rodzinnym domu i oni twierdzą że nie będą sami utrzymywać domu we dwoje na emeryturze.
Katja w moim szpitalu też nie myją, chyba że trzeba, tzn mocno ubrudzone jest lub gdy poprosisz. W zaleceniach jest codzienna toaleta, a kąpanie nie musi być codziennie, ale ponoć w praktyce już szybciej wychodzi ta kąpiel. Tak mówiła położna.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela strasznie mi przykro, współczuję Ci bardzo:*
Pisz jeżeli chociaż to przyniesie Ci jakaś ulgę, po to tu jesteśmy żeby się wspierać nawzajem.

Misia trzymam mocno kciuki za Was:)

Katja wow!:) Myślałam że wyświetliła mi się jakaś reklama i szukałam dalej Twojego zdjęcia, a to było to! Boskie!:)

My kąpaliśmy co drugi dzień core, tak nam kazali w szpitalu+pediatra.

Ja po wizycie, wg gin jak dobrze pójdzie to wytrzymam do wyznaczonego terminu cc-14.07, bo wszystko pozamykane. Cieszę się:) jutro będzie ciąża donoszona 37+0:)
 
Pola hihi wariateczko dziekuje za mile slowa :) ale bez przesady znowu heheh :):) kochane jestescie.

Hmm.. czyli trzeba jakis sobie system obrac z tym kapaniem. Troche jestem oglupiala teraz bo z synkiem byl ten rytual a teraz moze lepiej tej mazi faktycznie nie zmywac jak taka dobra. Sama niewiem co zrobic :)

Karuzela jestes tu tez po to by sie wspierac. Dawaj smialo dziewucha :*

Pola super ze ciaza donoszona ! A cc 14.07 jak moj termin porodu , ale ja prawdopodobnie sie rozpakuje sn predzej.

Kilka dni temu pisalyscie ze organizm sie oczyszcza przed porodem tzn jakas biegunka albo bynajmniej czestsze oddawanie stolca. Przyznam ze mi od wczoraj ciagle sie chce to drugie i chyba to jest to oczyszczanie. We wtorek mialam 3 cm rozwarcia ciekawe czy to postepuje. W sobote ide na ktg do szpitala to pewnie gin i rozwarcie sprawdzi.
Zaczelam od wtorku jesc zelazo to powinno raczej mnie przytwardzic chyba niz rozwolnic ?
 
reklama
Do góry