reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Coralic mam nadzieję że nie będziesz miała zakazenia! Trzymaj sje!

Niestety do domku jutro bo musze być 48h od porodu a mam dopiero w tej chwili, na wizycie nie bylo jesscze 48. Małej spadła waga ale w normie :-)

Abed narazie patrzę czy oddycha jak śpi:D ale wierzę że mi się znudzi, ciekawa jestem jak długo można nie spać

Oglądały mnie polozne, mleko mam piękne tylko mam często przystawiac a mała się upomina co chwilę więc maziajka wisi na mnie więcej niż nie wisi. Tylko w nocy był spokój. Ale te pielęgniarki powiedziały żeby właśnie częściej dostawiac bo mleko dobre

Misia kciuki !! Kiedy będzie rozwiazanie??? Aa widzę że nie wiadomo:-) oby szybciutko poszło!

Aga km nie :-)

Ewella niestety gin się nie zgodzil:p dokup , mi już wziął mąż do prania 3 bo widziałaś że leżę pod oknem w sloncu:/ masakra

Katja ale zajebiste foty!
Jak modelka!


Karuzela biedactwo zdrówka Ci zycze:((

Ola W mi mega pomogło wymoczenie w wodzie z sola. Pół szklanki soli na wodę przykrywajacaca stopy - i ból minął jednorazowo ale zawsze coś:-)
Oj szkoda że nie pomaga, mnie bolały w taki sam sposob

Kylesa nawet nie pamiętam po ile ten purelan ale smaruje bo mam:D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Coralic - słodki bobcio z niego!!! [emoji7] i zadowolony [emoji4]

Katja aaale extra ujęcie! Superrrrrr

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Liluli a mówiłam że się jeszcze moze obrócić. Super:)
Katja śliczna mamusia:)
Karuzela pisz bo martwimy się o Ciebie, trzymaj się dzielnie, będzie dobrze, ściskam mocno.
U nas w nocy przeszła burza, akurat wczoraj koleś wysial trawę zobaczymy jak będzie rosła, czy się nie wyplukala. Dziś na szczescie jest wiatr i aż tak nie odczuwa się upału.
Z rana wzięłam się za gołąbki ale chyba tylko jedna porcja będzie do zamrożenia heh bo my strasznie uwielbiamy i pewnie znikną w mgnieniu oka.
 
Katja tak, muszę go napisać, no ewentualnie ściągnąć ze strony rodzic po ludzku, ale tam dla mnie nie ma pytań które chce poruszyć w swoim planie.
Oliweczka ja mówię cały czas 8.07 z badania prenatalnego tak jak mi gin mówił przez cały czas. Z om mam 5.07 a z usg teraz. 13.07

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela - :-(
Popieram słowa abed - nie powtrzymuj się przed relacją z porodu i tego co było "po". Jeżeli jesteś na siłach - podziel się z nami swoimi troskami. O nas się nie martw.
Jesteśmy tutaj od tego by się wzajemnie wspierać. Każda z nas wie, że zarówno na początku ciąży jak i na jej finiszu bywa różnie - i nie zawsze wszystko jest kolorowe.
Najgorzej wszystko "kisic" w sobie.
Tule mocno [emoji8].


Abed - dziękuje [emoji8]. Cały czas myśleliśmy o rolecie zewnętrznej. Ale te wewnętrzne rozwiązania też są fajne. Przejrzalam ofertę tej firmy - przekażę mężowemu. To on odpowiedzialny jest za stolarkę okienna i drzwiowa. Ja jedynie kolor i wzór wybieram [emoji1].


Tez mam jeszcze 1/3 książeczki wolnej od wpisów [emoji6].


Kupiłam dzisiaj maltan na brodawki (choc ten cukier w składzie i mnie mocno zaskoczył. Ale opinie ma dość dobre, więc nie wiem o co chodzi). Nie było purelanu z medeli, więc wzięłam co było. Lanoline też mam.


Paninka - może trawa sąsiada u Was się znajdzie [emoji6].
Gołąbki - mniammm. W tej ciąży jakoś wybitnie mi smakują. Na szczęście nie muszę sama ich robić (bo u mnie tylko ja je jem. Mężowy i Jagoda nie tkna), i zawsze dostaje od babci [emoji4].
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.

Karuzela życzę szybkiego powrotu do zdrowia.:)

Misia wchodząc dziś na forum myślałam że ty już po a tu niespodzianka. Cierpliwości nas uczą te nasze maluchy bo już większość z nas szuka u siebie symptomów zbliżającego się porodu. Nawet w szpitalu tego nie ułatwiają szkoda, że jak kierują to nie informują, że nie idzie się na wywołanie a na obserwację człowiek by się nastawił na co innego. Życzę kompetentnego personelu, który co zmianę nie zmieni decyzji.;)

Katja przeglądając dzisiejsze wpisy to jak zobaczyłam Twoje zdjęcie to pomyślałam, że jakaś reklama mi wskoczyła dopiero jak doczytałam to normalnie szok. Super zdjęcia no a modelka to jak profesjonalistka może jakieś propozycję dostaniesz.;);) Pamiątka rewelacyjna.

Coralic słodki dzidziuś lubię patrzeć teraz na takie maluszki bo zastanawiam się jaki będzie mój, niestety nie widzę tych maluszków które dziewczyny zamieszczają na ukrytym.:( Cudownie uśmiecha się do mamusi :). Aż się wzruszyłam (hormony).

Pumelova jutro już w domku będziecie szczęściara.:) Nawału pokarmu rozumiem, że jeszcze nie masz? Jak by był to jak będziesz odciągała laktatorem i nie planujesz " zbierać" pokarmu na zapas to pamięta,j że ściąga się tylko tyle żeby poczuć ulgę bo im więcej będziesz ściągać tym więcej organizm wyprodukuje taka drobna rada dla początkującej mamy.:)

Wczoraj byłam na pierwszym ktg i u mnie cisza jakieś marne trzy skurcze nieregularne i niezbyt bolesne wyskoczyły. Zaniosłam wymaz do badania gbs-u dziś wynik;)

Paninka smacznych gołąbków najedz się teraz bo po porodzie to z kapustą może być różnie.

Oliweczka mnie nigdy nie pytają o termin porodu tylko o ostatnią miesiączkę i sami wyliczają.

Co do nóg to też mnie bolą a właściwie to bardziej śródstopie do momentu rozchodzenia, gorzej u mnie z kręgosłupem w okolicy miednicy nie mogę się pozbierać jak się położę.:o

Chybra super że wszystko dopięte na ostatni wyprawkowy guzik ;) a jak z torbą? ja się już prawie spakowałam :)
Co do planu porodu to mój szpital takiego na stronie nie posiada a ja nie planowałam i nie planuje takiego mieć.;)

No nic mamusie poczytałam odpoczęłam obowiązki wzywają . Jadę z córką do ginekologa młoda ma stresa. Więc się cieszę ,że tym razem będzie synuś ominie mnie gin ;)

Miłego dnia:)
 
Olisia wyslalam Ci zdjecie na priv. Nie wien czemu nie moge zalaczyc na poczcie.

Paninka golabki [emoji39]
Tez bym zjadla ale nie chce mi sie robic [emoji51]
Aga k_m tez mam maltan. Najwyzej pozniej wymienie na purelan.

Saba u mnie tez prawie nie ma skurczy. Bedziemy grzecznie czekac na Maluchy [emoji18]


Karuzela i ja zgadzam sie zi Abed i Aga k_m. Jesli jestes na silach pisz nam to o wszystkim. Po to tu jestesmy zeby sie wspierac,kazda z nas zdaje sobie sprawe ze roznie moze byc czy to porod SN czy CC.



 
reklama
Cześć dziewczyny.

Karuzela życzę szybkiego powrotu do zdrowia.:)

Misia wchodząc dziś na forum myślałam że ty już po a tu niespodzianka. Cierpliwości nas uczą te nasze maluchy bo już większość z nas szuka u siebie symptomów zbliżającego się porodu. Nawet w szpitalu tego nie ułatwiają szkoda, że jak kierują to nie informują, że nie idzie się na wywołanie a na obserwację człowiek by się nastawił na co innego. Życzę kompetentnego personelu, który co zmianę nie zmieni decyzji.;)

Katja przeglądając dzisiejsze wpisy to jak zobaczyłam Twoje zdjęcie to pomyślałam, że jakaś reklama mi wskoczyła dopiero jak doczytałam to normalnie szok. Super zdjęcia no a modelka to jak profesjonalistka może jakieś propozycję dostaniesz.;);) Pamiątka rewelacyjna.

Coralic słodki dzidziuś lubię patrzeć teraz na takie maluszki bo zastanawiam się jaki będzie mój, niestety nie widzę tych maluszków które dziewczyny zamieszczają na ukrytym.:( Cudownie uśmiecha się do mamusi :). Aż się wzruszyłam (hormony).

Pumelova jutro już w domku będziecie szczęściara.:) Nawału pokarmu rozumiem, że jeszcze nie masz? Jak by był to jak będziesz odciągała laktatorem i nie planujesz " zbierać" pokarmu na zapas to pamięta,j że ściąga się tylko tyle żeby poczuć ulgę bo im więcej będziesz ściągać tym więcej organizm wyprodukuje taka drobna rada dla początkującej mamy.:)

Wczoraj byłam na pierwszym ktg i u mnie cisza jakieś marne trzy skurcze nieregularne i niezbyt bolesne wyskoczyły. Zaniosłam wymaz do badania gbs-u dziś wynik;)

Paninka smacznych gołąbków najedz się teraz bo po porodzie to z kapustą może być różnie.

Oliweczka mnie nigdy nie pytają o termin porodu tylko o ostatnią miesiączkę i sami wyliczają.

Co do nóg to też mnie bolą a właściwie to bardziej śródstopie do momentu rozchodzenia, gorzej u mnie z kręgosłupem w okolicy miednicy nie mogę się pozbierać jak się położę.:o

Chybra super że wszystko dopięte na ostatni wyprawkowy guzik ;) a jak z torbą? ja się już prawie spakowałam :)
Co do planu porodu to mój szpital takiego na stronie nie posiada a ja nie planowałam i nie planuje takiego mieć.;)

No nic mamusie poczytałam odpoczęłam obowiązki wzywają . Jadę z córką do ginekologa młoda ma stresa. Więc się cieszę ,że tym razem będzie synuś ominie mnie gin ;)

Miłego dnia:)
Dzięki! Mam to gdzieś zapisane:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry