reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Skasowało mi odpowiedzi do was :-/

Opiszę ale jak wrócę do domu, teraz To bym.moze.lez wylala..
Tak jak teraz mały dostał porcje mm, nadal szukal więc dostał jeszcze 10ml, dostał smoczek. O 19 było karmienie a on dalej się wierci i przysypia i sie budzi a o 22 mamy się znowu karmić. Bo mamy nie.robic dłuższych przerw. Normalnie cycus do buzi i spalby:-(
 
reklama
Pumelova

Ja mialam tak po pierwszym porodzie. Mialam od gina
Czopki hemorectal
Plus masc proctoglyvenol. Nie wciskac nic na sile bo mozna sobie zapalenia narobic podobno.

Dziewczyny musze sie wyzalic gdzies bo padal z zmeczenia i wscieklosci.
Moja ninia ktora nie zarabi malo dzis przyszla z swoja 9 letnia wnuczka. Nasz synek nie robi wielkiego balaganu jak sie bawi. Zawsze przed spaniem sprzatamy poikoik ale to kilka ksiazek i juz. Dzis wieczorem mialam rozstawione dwa namioty, w nich klocki auta wszystko ciastolina na podlodze poprostu masakra zajeb..y caly pokoj. Wscieklam sie i sama to wszystko na kolanach pol godziny sprzatalam.
Jestem wsciekla, w domu maz synek podawaja mi wode, przychodzi babcia gotuje obiady kaze mi odpoczac a niania kobita lat 65 zostawila mi taki syf. Jutro zamierzam z rana to skomentowac bo jestem naprawde zla i padnieta. Chyba powiem cos w stylu
Prosze popatrzec wszyscy jak pokoj wyglada o 10 i tak samo ma wygladac o 16 bo wczoraj pol godz sama na kolanach to sprzatalam a jaki skutek bolu plecow to tylko mozna sie domyslec. Kazdy chucha dmucha a tu zostalam z taka niespodzianka.



Sorki wiem ze blachy problem ale wyprowadzilo mnie to z rownowagi. Caly tydzien przychodzila z wnuczka bo wakacje. Kuzwa sory ale ma placone za to nie male pienidze i przykro mi ale srednio mnie interesuje ze nie maja co z wnuczka zrobic. To niech bierze polowe stawki!! Od trzech lat jest u nas i co rok w wakacje ten sam numer. Myslicie ze pyta o pozwolenie czy moze przyjsc wnuczka tydzien dwa trzy cztery?! Zapomnij!
 
Pulmelova ja mam posterisan
Przy pierwszym porodzie mi wyszedł i później od zaparć tez, nie chciał się wchłonąć więc co jakiś czas czopków używam lub masc

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_8195.jpg
Ah dziewczyny. Tak sie zdenerwowalam ze ukojenie znalazlam w zdjeciach w sesji. Nie chce Was zameczac ale moze i Was urzeknie jeden z kadrow jeszcze z mojej brzusiowej sesji :) tak na poprawe humorku, moze lekki usmiech wywola i na Waszych twarzyczkach oczekujacych na swoje aniolki.
Sciskam i podrzucam.
 

Załączniki

  • IMG_8195.jpg
    IMG_8195.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 575
Katja piękne zdjęcia [emoji5]
Ja właśnie spędzam całe popołudnie do 22 w szpitalu z dziećmi. Jutro w południe jedziemy wszyscy do domu [emoji3] siedzimy sobie z dziewczętami i zaliczylam pierwsza partie wymiotków na koszulce ... nawet pierwszy sik przy zmianie pieluchy hahah.
Wiecie czego się teraz obawiam ? Ze jak usnę to nie usłyszę jak będą płakać [emoji30]

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Katja piękne zdjęcia [emoji5]
Ja właśnie spędzam całe popołudnie do 22 w szpitalu z dziećmi. Jutro w południe jedziemy wszyscy do domu [emoji3] siedzimy sobie z dziewczętami i zaliczylam pierwsza partie wymiotków na koszulce ... nawet pierwszy sik przy zmianie pieluchy hahah.
Wiecie czego się teraz obawiam ? Ze jak usnę to nie usłyszę jak będą płakać [emoji30]

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app


Dziekuje :)
Kochana uslyszysz uslyszysz. Nie martw sie :) ja w pierwszej ciazy co chwile spogladalam bo balam sie ze sie zachlysnie, ze mu sie uleje i nie bede slyszala ze nie moze odkrztusic. Z tym mam traume do tej pory i najbarziej taka shize sobie wkrecam

Cudownie ze bylyscie caly dzien razem :) jak wam idzie karmienie, w ogole idzie?:)
 
Katja naprawdę piękne zdjęcia :) a co do niani to dziwne, że tak nie spytała czy może z wnuczka przychodzić w końcu do pracy idzie. ..a tak jej powiedz, że przecież ty porządku po nich nie będziesz robić.

Pumelova no to super, że jutro do domu :) koszula kupiona ;)

Mój organizm chyba tez się oczyszcza bo chodzę 2 razy dziennie do wc a wcześniej raz na 2dni :p no zobaczymy ;)

Karuzela trzymaj się :* i pisz tutaj po to jesteśmy :)
 
Katja przepiękne masz te zdj:blink: A co do niani nie dziwię się, że się zdenerwowałaś i może lepiej, że się z tym prześpisz i rano jej na spokojnie powiesz co i jak. No normalnie zrobiła sobie dom wczasowy dla wnusi ehhh. Tak to jest, że wszystko , nawet niby logiczne rzeczy, trzeba mówić aby nie było niedomówień i rozczarowań.

Ja tam oczyszczania chyba nie mam, ale zauważyłam, że odkąd z 2 na 1 tabletkę żelaza przeszłam to robię dwójkę dwa razy dziennie, dla mnie to cudownie :laugh2:

Ciekawe jak to się pozmieniało w ciągu2 lat u mnie w szpitalu. Wtedy kąpali syna co rano, a pępucha kazali psikać octeniseptem. Ale ja posłuchałam moich patronażowych babeczek i używałam spirytusu na patyczku do uszu na pępek i kąpaliśmy ( i do tej pory tak robimy) syna co 2-3 dni. Ale codziennie mu wszystkie fałdki obmywałam wacikiem z wodą.

Rany drugi raz tak mnie stopy bolą w ciąży! A to po spotkaniu z koleżankami. Siedziałam na mega niewygodnym krześle przez 3 godz. No i do tego mnie plecy bolą:baffled: Ale fajnie było mimo to:)
Dobra, zbieram się lulu, dobranoc :*
 
Witajcie

Ja po wizycie u poloznej I na szczescie Gbs ujemny..
Powiem wam ze ta holenderska sluzba zdrowia nie przestaje mnie zaskakiwac..12 czerwca mialam Usg I chcialam dowiedziec sie ile przypuszczalnie wazy moje dziecie..uslyszalam wtedy ze to nie jest mozliwe..bo dzieciątko lezy zwiniete w brzuchu..(taa..tak jakby wasze zwiniete nielezaly..) Dzis mialam zwyklą wizyte z polozną..cisnienie i slychalismy bicia serduszka..Pani pomacala brzuszek I pyta ile synek mial jak sie urodzil..mowie ze 3.750 na to ona ze moj bobas ma ok 3.5kg.. Niewiem coz za magie pani w rekach ma..skoro 2 tyg wczesniej inna pani ze sprzetem niemogla tego okreslic...

Karuzela przesylam moc usciskow..Kiedy poczujesz wygadac sie to napisz nam..po to tu jestesmy by sie wspierac..A ty nietlum tego w sobie..bo wyplakac sie I wyrzucic to z siebie tylko przyniesie ulge.. Sciskam cie :*

Misia czyli dalej nic nie wiadomo? Czy jutro juz wywolują?

Katja tez bym sie wkurzyla..no sorry najbardziej nieznosze jak ktos niedba o nasza prace..A skoro pani ma placone to mozesz od niej wymagac..Kwestie wnuczki tez bym poruszyla..skoro nie ma gdzie jej zostawic a chce ja zabrac ze soba to wypadaloby chociaz zapytac..Wszyscy jestesmy ludzmi mozna sie dogadac..i pewnie zupelnie inaczej bys do tego podeszla gdyby ta pani po prostu zapytala..Czasem niektorym osobą trzeba jasno wyznaczyc granice..

Co do mycia bobasow to tez slyszalam ze teraz moda by ich niemyc co dziennie..ale ze w pierwszej dobie tez to pierwsze slysze..Ze niby dzieciątko ledwo narodzone nieobmywa sie z kiwi I sluzu?
Ja raczej bede myc dzieciatko co dziennie gora co drugi dzien..Oczywiscie nie koniecznie kosmetykami..Choc I tak zakupilam te 100% naturalne..

Mnie w ten ciazy tez jakby wolniej wlosy rosną..

Dziewczyny sasiadka podemną tez od niedawna miala brzuszek ciazowy..jeszcze nie tak wielki ale one ogolem grubsza kobieta..
Myslalam ze jeszcze jej sporo zostalo..ale nie..ona wlasnie dzis urodzila..Takze jak widac rozmiar o niczym nieswiadczy..

Spokojnej nocy wam zycze

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alex obmyw, a raczej wyciera z krwi i śluzu. Ale nie ma tej typowej kąpieli.


Przed sekunda dostałam ataku paniki.... ze nie jestem gotowa na poród, na dziecko. I ze w ogole to sie nie dzieje :|
Teraz troche ze mnie zeszło, ale serio - takiej paniki jeszcze nie miałam :|


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry