reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Saba17 torba jest jeszcze w szafie pusta:-p Ale planuję ją spakować w przyszłym tyg po ostatniej wizycie .
A i u mnie plan trzeba mieć ze sobą w szpitalu.
Teraz zaczęłam się przyglądać moim włoskom na nogach i faktycznie są jakby cieńsze i chyba raz w tyg je golę, zrobię to chyba zaraz nawet.
 
reklama
Dziekuje raz jeszcze dziewczyny za mile slowa :)
Saba :)
Ps no fakt, kiedys troche modelowalam to moze pomoglo mi w tej sesji ale i tak najwieksza robote zrobila pani fotograf, kiecki miala dla mnie wszystko. Jednak co dobre oko to dobre oko.
Ja plan porodu mam spisany bo musze jak nie to dadza mi ten swistek na lozku porodowym , ale jakos nie przywiazuje do tego wagi. Cos konkretnego tam laski piszecie z swoich zyczen?
No i pytanie jak u was z teoriami o kąpieli noworodkow? 4 lata temu codzien mi kapali w szpitalu, tzn na drugi dzien po porodzie i codzien. Teraz podobno nie kapia wcale tylko w wtorki i soboty jesli akurat sie jest.
Zalecaja potem w domu wykapac i max co drugi dzien. Jak jest u was ?
Sciskam, katja.
 
Abed staram się łazić, może przyspiesze.
Chybra gratuluję udanych zakupów.
Saba mam to samo z plecami.
Ja nawet nie wchodzę na wasze projekty bo by mnie zazdrość zezarla. My dopiero mamy w planach kupić działkę. Moi rodzice nie są zbyt przychylni temu pomysłowi, woleliby żebyśmy zostali.
Przyszła jeszcze jedna Pani ok 13, na sale z porodowki , skurcze jej oslably, a przyjechała inna z pełnym rozwarciem. Ale chyba zaraz tam wróci :) bo skurcze już ma znowu eleganckie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyli faktycznie predko sie to zmienia. Hmm.. w szpitalu niewiem w takim razie czy dawac do tego dobrowolnego kapania, a po powrocie do domu wykapie chociaz raz gdzies tam zeby te szpitalne bakterie poszly precz a nabywala sie domowa flora..

Ps a kiedys tak sie mowilo o rytuale, ze codziennie kapac karmienie i spac zeby dziecko mialo rytual. . Prawda?:)
 
Do góry