reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ale te stopy bolą tylko jak na nich staje. I nie ma
To zwiazku z żadna opuchlizna. Tak jakbym była za ciężka dla nich [emoji85]

Mi książeczka skończyła sie w 37tc :D i nic mi nie dokleiła. Nie wiem czy to dB czy zle


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Haha jak zwykle mój szpital taki super, nic nie ma na stronie, tym bardziej planu porodu :p ale ja nawet nie tworzę takiego, zdaje się na kompetencje położnej i lekarza, niech robią ze mną wszystko, co uznają za właściwe.

A co do książeczki ciąży to aż specjalnie sprawdziłam-mam w niej całe 6 wpisów :p
 
A ja się zastanawiam co żeście tak często chodziły do tego gina bo ja mam jeszcze miejsca a miejsca [emoji14]

Co do nóg mam to samo. Jakby mi ciążyły tylko podczas chodzenia. A też nie zawsze są spuchnięte i taka wszechobecna niemoc mnie ogarnia - coś strasznego. Zmuszam się żeby wstać i wstawić głupią zmywarkę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co odpowiadacie jak ktos was pyta "a kiedy termin?"[emoji85]

01.07 - termin wg ostatniego USG
07.07 - termin wg pierwszego badania prenatalnego
10.07 - termin wg ostatniej miesiączki
I bądź tu mądra.. nie wiem którym sie sugerować najbardziej ☹️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oliweczka-że pierwsza połowa lipca, ja bym tak mówiła ;)
A jak pyta położna czy lekarz to się podaje dwie daty z om i pierwszego USG
U nas w szpitaluu w dokumentacji było miejsce właśnie na te 2 daty
 
Dzień dobry wam [emoji4]
Na to smarowanie brodawek nasza polozna zalecala lanoline i mowila ze to z Medeli kosztuje w pip ale nie robi zadnej konkurencji tym tanszym masciom. Wiec ja kupilam jakas tania w gemini...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola mnie też stopy bolą z rana jak na nich staję - ale jak rozchodzę to jest ok, wprawdzie na początku chodzę jak kaleka ale już się z tego śmieję:) Kilogramy dają o sobie znać niestety i nawet nie musi być ich dużo na plusie. Czasem zastanawiam się jak funkcjonują ludzie naprawdę otyli... mnie generalnie dokuczają całe nogi, kolana, biodra, najgorzej jak uklęknę to nie mogę się podnieść bo tak mnie kolana rypią :)

Oj marzy mi się domeczek, marzy. Mój R tylko projekty przegląda teraz, to taki nasz cel na za kilka lat:)

O planie porodu nam wspominano ale położna powiedziała, że plan planem a życie życiem także pieprze, nie robię. Powiem tylko jakie chcę znieczulenie i tyle.

Wczoraj byliśmy na ostatnich zajęciach ze szkoły rodzenia no i jestem tylko zadowolona z poprzednich kiedy było o karmieniu. 2 pierwsze mieliśmy z bardzo fajną położną ale mega chaotyczną także zbyt dużo info nam nie udzieliła. Oczekiwałam więcej o pielęgnacji noworodka, środkach używanych przy pielegnacji, jak np pielęgnować oczka czy buzie - takich praktycznych rad, które niby nie są mi potrzebne bo ja raczej wiem co i jak ale wiem, że tutaj troszkę inaczej się pielęgnuje niemowlaka niż w PL i po prostu chciałam wiedzieć. A wczoraj mieliśmy o rozwoju mózgu, że trzeba odpowidadać na dziecka potrzeby itd itp

Co do pielęgnacji sutków to mam 500ml oleju kokosowego :) miałam kupić lanolinę ale jak wyczytałam, że olej ma takie same właściwości to kasę zostawiam w kieszeni:)
 
Do góry