reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Olisia my mamy dom w nerinach,odbicie lustrzane. Troszke przerobiony wg nas z dwustanowiskowym garazem.

Karuzela trzymaj sie Kochana,teraz bedzie juz tylko lepiej.

U mnie popadalo z 5min.a teraz jest jeszcze gorzej niz bylo [emoji52]

 
reklama
Olisiaa wypłukać te słowa, ja planuje SN. Wg dzisiejszych pomiarów 3900 to mi pozwolą spróbować.
Karuzela robaczku tule cię mocno. Ja na wstępie zaznaczyłam że jestem crp wysoka.
Kasia czekam sobie na oddziale patologii ciąży, pobiora mi krew na badania, dużo różnych. Będą kontrolować bo ciśnienie na dzień dobry miałam 160/100. Jutro jeszcze usg i decyzja.
Emol ja już miałam doklejona kartę.
Ola ja powtórzę na stopy komórek w soli i masaż w stronę do góry.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli czy jesteś w stanie podesłać mi zdj jak kuchnia wygląda? Bo patrzyłam na ten projekt i jakoś ta kuchnia mała się wydaje. To mój mail paula_o_20@o2.pl
Misia nie wiem czemu ale byłam przekonana że masz planowana cesarkę. Przepraszam w takim razie wypluwam te słowa i życzę szybkiego sn [emoji8]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia czyli lezysz i czekasz :)

Karuzela trzymaj się, ja myślę że możesz pisać, bo my wiemy że róznie to może być i przey cc i sn. A ty masz w tym szpitalu swojego lekarza? ścikam mocno

Emol a który u ciebie to tydzień ?

Linoone dasz ze wszystkim radę :) ale nie chcę cię martwić możesz jeszcze tak z dwa tygodnie nie rodzić ;) ja w pierwszej ciaży uznałam że urodze w terminie i nie liczyłam na szybsze rozwiązanie :) chyba lepsze to było :)
 
Ola w to przez ścięgna. Ja również mam, że stopy mnie bola, ale jak wstaje z łóżka, albo długo nimi nie ruszalam. Takie są zastane. I przechodzi jak nimi ruszam ;)

Misia trzymaj się, szkoda że już w szpitalu, no ale siła wyższa.
Wiem że doklejaja, ale taki żarcik ze strony położnej :)

Abed 39, 8 dni do terminu.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja- wowww!!! Śliczna jesteś!!! A zdjęcie jak z reklamy [emoji3].

Co do domku :
Abed, Katja - nie.. [emoji3] Aranżacja wewnątrz zupełnie inna. Choć nie powiem, mojemu mężowemu to hobbitowe wykończenie jak najbardziej by pasowało. Jeszcze niedawno chciał w salonie powiesić w formie lampy koło od wozu [emoji1], a antresole zrobić w formie kratownicy.
Rolety póki co nie mamy na tym okrągłym oknie. Ciężko schować kasete w ścianie zewnętrznej aby nie zaburzala estetyki budynku. Myślę czy nie pójść na prostotę i okiennic drewnianych nie zrobić w kole.
Realem pochwalę się jak już będzie wszystko na tip top [emoji6]


Olisiaa - póki co mam 10,5 ar. Jest mała szansa wykupienia z tyłu części działki. Ale to jeszcze nie na ten czas Marzy mi się piękny duży ogród i basen.

Misia - szkoda.. Jakieś plany odnośnie porodu?


Truskawka - również uwielbiam przeglądać projekty. Na ogół mam z nimi styczność pod kątem branżowym, więc ustawiam klientom łazienki i kuchnie (nue mylić z projektowaniem tych dwóch pomieszczeń), pod kątem instalacji.
Nie mniej we własnym domku długo cackamy się z ostatecznymi decyzjami [emoji3]


Karuzela - współczuję strasznie . Miałam nadzieję, że jest już tylko lepiej. Trzymaj się Kochana - tule mocno [emoji8]
 
Emol dziekuje, co do planu porodu jak wy go "tworzycie" ? Na stronie mojego szpitala jest do wydrukowania i zaznaczam tak/ nie i koniec planu porodu. Moze chcecie sobie takie cos ulatwic i wydrukowac??
Jak co to szpital ostrow wlkp

Aga k m hehe hobbitowe :))) no to w takim razie czekamy na jakies relacje :) a co do okna , no wlasnie z tymi okraglymi/ zaokraglanymi z roletami jest kombinacja. Ciekawa jestem co wymyslisz ladnego :))
 
reklama
Ja na ból stóp od zawsze stosuję jedno, nogi wyciągnięte na podwyższeniu:blink:

Karuzela współczuję, niech to się w końcu skończy abyś mogła cieszyć się maluchem :*

Wieczorem i dziś rano byliśmy w Tesco, hurtowni dziecięcej i aptece i już wszystko wyprawkowe mam kupione na reszcie :-D Jestem mega happy! Mogę być spokojna. Jutro zaczynam37 tydz, w pon ostatnia wizyta i zobaczymy co ginka powie i czy od razu wypisze mi skierowanie na wywołanie 19.07.

Wczoraj i dziś mega duchota, popadało i pogrzmiało też coś. Wczoraj zachaczyliśmy o basenik, ale dziś mi się już nie chce. Rano byłam w labo oddać mocz, a jak mąż wróci z roboty to jadę się spotkać z kumpelą z pracy, oj dawno się nie widziałyśmy:)

A co do planu porodu to chyba na str każdego szpitala jest do wydruku :)
 
Do góry