reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Coralic ale slodziak sliczny [emoji6]

Misia [emoji110][emoji110] pisz co u Was.

Katja swietne zdjecie [emoji4]

Pumelova kciuki zebyscie z Agatka dzis wyszly do domu [emoji18]

Dziewczyny ja sie wczoraj gina kilka razy pytalam czy jest pewny ze Maly sie obrocil bo juz sama przestalam w to wierzyc a tu taka niespodzianka [emoji3] Na tydzien przed CC.

Aga k_m super domek [emoji18]
 
reklama
Laski kciuki można puścić bo dziś się nic nie wydarzy. Przyjęli mnie, leżę na patologii z kobietka w 28tc z trojaczkami :)
Coralic no oby to nie zqkazenie było. Kciukam mocno.
Pumelova już do domciu, fuksiara. Super z tym karmieniem.
Katja piękne zdjęcia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m widze że spory domek macie. Działka duża?
U nas 800m i front 26m więc coś mniejszego ale pewnie też z poddaszem użytkowym.

Katia u nas raczej dach dwuspadowy wchodzi w grę, pierwsze że tańszy w budowie a drugie na poddaszu nie ma tylu skosów ewentualnie jeszcze czterospadowy ale to już ostateczność. Co do metrażu to na maxa do 130m.
Coś tam już oglądaliśmy ale mam mętlik w glowie, taka pierwsza opcja co nam wpadła w oko i zmieści się w wymiary działki to archon dom w złoci ver 2

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pisze bo nie chce dolowac tu nikogo.
My nadal w szpitalu. Dziś zmienili mi antybiotyk na 2 inne bo crp nie spada. Od teraz nie mogę karmić piersią. Co tu więcej pisać. Dół na Maxa:-(
 
Nie pisze bo nie chce dolowac tu nikogo.
My nadal w szpitalu. Dziś zmienili mi antybiotyk na 2 inne bo crp nie spada. Od teraz nie mogę karmić piersią. Co tu więcej pisać. Dół na Maxa:-(
Karuzelko poczatki bywaja bardzo trudne... pisz pisz Kochana, wspieramy Cie a czasem wygadac sie tez trzeba. Lepiej tu niz lamentowac w duszy !!
Olisia i dziewczyny dziekuje za mile slowa bardzo. :*
Dach dwuspadowy to jest to jesli chodzi o ekonomie a jeszcze lepiej modne teraz plaskie :)
 
Hejka:)
Coralic dzidziuś śliczny, naprawdę bardzo ładny chłopczyk:)
Misia więc co się teraz będzie u Ciebie działo?
Katja...pięknie...:)

U mnie noc taka sobie, trochę nam nerwy wczoraj puściły i się poprztykaliśmy, obudziłam się o 2 nad ranem i już spać nie mogłam.Usnęłam koło 8 i wstałam przed 10-śniła mi się moja mała-znów ten sam sen, że nie oddycha a ja zamieram ale po chwili łapie oddech...no i że ją karmiłam i mnie mega sutki bolały hehe
Karuzela przytulam :* przykro mi, że nie możesz ot tak naturalnie cieszyć się macierzyństwem tylko cały czas coś...


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po ktg. Właśnie to ja mam dyskotekę w brzuchu, a raczej Artur ma. Nie mam skurczyregularnych co 3 min. Teraz mam skurcze co 7 ale dużo, ogrom małych spiec brzucha. Ale na zastepstwie za mojego lekarza, lekarka mnie nawet nie zbadala, powiedziała 'super, we wt widzi się pani na wizycie u swojego gin? To wtedy panią zbada, jak Pani nie urodzi do tego czasu'
Dzisiaj zostało zajęte ostatnie miejsce w karcie ciąży więc położna śmiała się ze muszę już urodzić do wt, :)
A jak jestem w domu, znaczy siedzę albo chodzę to tak dość często czuje jak mi się brzuch napina, ale tak długo. Jak leżę to jest dużo, dużo mniej.

Katja piękne zdjęcie :) jak z katalogu seksi mamy :D

Misia czyli masz towarzyszą do rozmów :) chociaż to dobrze.

Idę robić obiad, potem wydrukować coś dla ZUSu bo dostałam list od nich. I muszę stworzyć plan porodu, więc pewnie wieczorem dopiero wpadnę tutaj.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela, trzymaj się, bądź dzielna

Misia, to jaki jest plan? Będziesz w szpitalu leżeć do porodu?

Emol, mi też ciągle się spina brzuch, ale u mnie to podobno te przepowiadające.
Ja dużo chodze, nie oszczędzam się, latam po schodach zamiast jeździć windą, a tu nic ;) ale mi przeszło to przyspieszanie, teraz mam fazę że nie dam rady urodzić, nie rozpoznam kiedy jechać do szpitala, a potem nie dam sobie rady z karmieniem itp. Także na chwilę obecną nie rodze i nie chce w najbliższym czasie [emoji12]

U mnie taki upał i duchota, że się roztapiam, masakra.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga ale mi nie o to chodziło w pytaniu :) Coralic napisała, ze u niej sa pierwsze objawu zakażenia. I o to pytałam :)
U dziecka to wiem, dlatego kwestie pominęłam, bo napisała, ze poki co ok :)

Katja ja mam rozwarcie na opuszek i gbs dodatni i moja gin nic nie mowila w zeiazku z tym
Zdjecia MEGA!!!


Ja ma od kilku dni dziwny stan niemocy. Wstaje ok 7 jesy ok a ok 9 padam i zasypiam... i tak z godzinkę/dwie.. ale niemoc na maksa.

Ps. Macie slsposob na bol stop? Bolą mbie tylko jak chodze. Tzn to moze nie taki bol bol, ale odczuwam taki nieprzyjemny nacisk. Nie bardzo wiem co robic




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry