reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Olisia co do do projektu w jakie celujesz ?:) proste, kopertowe dachy czy jakie ? Moj typ to archeton dom w rukoli , maly i lapie sie na mdm do 100m2 pow uzytkowej :) jesli sie jeden pokoj przerobi na niby pralnie :)

Coralic ja z kolei dopiero czekam na wynik gbs a tu rozwarcie.. boje sie ze nie zdaze odebrac :/

Na dzis ja tez nie planuje rodzenia heheh :) u nas wczoraj mega burza.
Maziajka super przybiera ;) oby tak dalej!
 
reklama
IMG_8178.jpg
Ps wlasnie otrzymalam zdjecia z mojej sesji brzuszkowej, poki co wybieram ale bardzo jestem zadowolona. Podziele sie z Wami zatem moim szczesciem :)

Sciskam
Katja.
 

Załączniki

  • IMG_8178.jpg
    IMG_8178.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 655
Dziekuje Kochane. Nie na wszystkich tak super wyszlo, jednak dwie godziny sesja trwala i na niektorych juz widac ze jestem padnieta na maksa. Ale ciesze sie bardzo, super pamiatka tym bardziej ze otrzymalam sesje w prezencie od siostry wiec pieniazki w kieszeni. Sama chyba bym nie wydala tyle, bo zawsze kazda stowka sie liczy przy wyprawce, same wiecie .... :)
 
Ps jesli macie mozliwosc to fotografujcie sie w ciazy, chociazby same w lustrze. Ja z pierwszej ciazy mam znikoma ilosc zdjec moze z trzy, cztery przypadkiem i bardzo zaluje. Stad ciesze sie nieziemsko ze udalo mi sie w tej ciazy zrobic zrobie pamiatkowe zdjecia - planowo to ostatnia ciaza i taki wyglad dla mnie...:)

Aga k m
Ale projekt wow!! ciekawa jestem jak wyglada w realu, a jak z roletami przy tym okraglym oknie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry