reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Liluli super że maluszek się obrócił a dla ciebie brawa że wybrałaś sn mając wybór.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Liluli super wieści :) no to czekamy :)

Curran_twins nieźle tyle nie golić nóg tez tak poproszę ;) ja co 2-3dni gole nogi a bikini codziennie w razie jakby poród się zaczął to nogi machne szybciej niż bikini ;) no to super, że w piątek do domu :)

Misia trzymam kciuki za jutro :*

Karuzela jak się czujesz?

Aha a ty juz w domu ?
 
Ja bikini 2 razy w tygodniu, a nogi gole patrząc, jaką jest pogoda i co na siebie ubiore :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
A najlepsze są te ponczoszki uciskowe [emoji4] sexy haha muszę je nosić przez około 6 tygodni.

Oh w ogóle to muszę wam coś powiedzieć. Nie daje mi to spokoju. .. jakieś 2 miesiące temu ogolilam nogi... w ciąży to raczej wyczyn i muszę przyznać z chyba lepiej mi poszło niż normalnie lol. I wiecie co? Do tej pory mam gładkie nogi... no może nie idealnie ale dosłownie wygląda jakbym ogolila je ze dwa dni temu . No nie rosną włosy. ... Cud ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie ja tez zaobserwowałam to w tej ciazy, ze prawie wogole nie rożna mi włosy na nogach. Niestety w innych miejscach trudniej dostępnych rosną tak samo szybko[emoji6]a to niezły wyczyn juz na tym etapie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Coralic gratulacje:*

Dziękuję Wam za miłe slowa:)

Ewella Dziękuję:*:*:*

Ja mam brać heparyne przez 2 tyg jeszcze

Też korzystam z poduszki ale dziś już jest lepiej. Mój gin powiedział że za tydzień mi wyciągnie szwy

Maziajka też mam maltan, smarować po każdym karmieniu?
Mam nadzieje ze nas puszczą

Madziazt bardzo zadowolona jestem z położnej, najlepiej wydane pieniądze. Gdyby nie ona to bym do teraz rodziła

Tak jak u Agi km mój mąż miał zakaz dotykania mnie:D ale cieszę się że był, podawał mi wodę itd


Liluli gratki wizyty




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli ale super :) fantastyczne wieści :)
Curran_twins no wszystko po twojej myśli.
Jutro muszę rano wstać co by się właśnie ogolić :) mąż mnie zawozi i jedzie do pracy :/ ja sobie czekam co postanowia, jak rodzimy to dzwonie i przyjeżdża. Jak czekamy do piątku to przyjeżdża po pracy, a ja wam będę jęczeć :)
Pumelova słyszałam że Maltan niedobry bo z cukrem, weź tu bądź mądry.
Chwaliłam się że mam fajna położna środowiskowa, kuzynkę męża, no to wylądowała w szpitalu i miała wczoraj operacje :/
Już się przepakowałam konkretnie i został mi tylko mąż do spakowania. Ubranka mu wrzucę do samochodu, niech sobie wozi.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry