reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka na Ciebie zawsze można liczyć. Nie wiem co z lekami. Rano mam acard, dopegyt i euthyroks. Chyba nie wezmę i spytam się na miejscu.
Coralic mnie też po badaniu bolało gdzie rozwarcie było na palec .


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Misia, mi teraz lekarz kazał odstawić juz acard ... moze lepiej dodatkowo nie rozrzedzac krwi? Ale lepiej sie dowiedz...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kylesa za późno jutro nie wezmę, zobaczymy co lekarz powie.
A propo wyrażania się i różnic pokoleniowych. Wróciła moja mama i mówi: -A ty wiesz że można powiedzieć że się ma lęk przed porodem i zrobią Cesare? To ty tak powiedz.
Za Chiny nie może zrozumieć że wolę SN :/ chociaż spróbować.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A najlepsze są te ponczoszki uciskowe [emoji4] sexy haha muszę je nosić przez około 6 tygodni.

Oh w ogóle to muszę wam coś powiedzieć. Nie daje mi to spokoju. .. jakieś 2 miesiące temu ogolilam nogi... w ciąży to raczej wyczyn i muszę przyznać z chyba lepiej mi poszło niż normalnie lol. I wiecie co? Do tej pory mam gładkie nogi... no może nie idealnie ale dosłownie wygląda jakbym ogolila je ze dwa dni temu . No nie rosną włosy. ... Cud ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Curran_twins - nooo foto przepiękne! [emoji7] extra ze juz zaraz będą w domu!

Coralic - wow co za ekspresowa dziewczyna z Ciebie! Ale heca ! Gratuluję! !!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Maly wazy 3000g i termin CC jest nieaktualny,czekamy na porod SN. Maluszek sie obrocil [emoji3][emoji11]
Gin mowil ze moge sobie wybrac jak chce rodzic wiec wybralam SN.

Nika ,Ewella wiec i ja dolaczalam do Was czekajacych na Maluszki [emoji6]

Emol ja mam ciemne plamy od slonca na twarzy. Mam nadzieje ze po pologu zejda.




 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie. Maly wazy 3000g i termin CC jest nieaktualny,czekamy na porod SN. Maluszek sie obrocil [emoji3][emoji11]
Gin mowil ze moge sobie wybrac jak chce rodzic wiec wybralam SN.

Nika ,Ewella wiec i ja dolaczalam do Was czekajacych na Maluszki [emoji6]

Emol ja ciemne plamy od slonca na twarzy. Mam nadzieje ze po pologu zejda.




No to super gratulacje :) zobacz co za cwaniakol, przytrzymal mame w niepewnosci :))

Co do zmian i plam. Ja mam rozstepy mega z pierwszej ciazy a swiezych poki co nie mam. Plamy na skorze nie mam jakos znaczaco raczej tez te z pierwszej sie wzmocnily. Eh, my kobity to mamy przegwizdane z uroda :)
 
A najlepsze są te ponczoszki uciskowe [emoji4] sexy haha muszę je nosić przez około 6 tygodni.

Oh w ogóle to muszę wam coś powiedzieć. Nie daje mi to spokoju. .. jakieś 2 miesiące temu ogolilam nogi... w ciąży to raczej wyczyn i muszę przyznać z chyba lepiej mi poszło niż normalnie lol. I wiecie co? Do tej pory mam gładkie nogi... no może nie idealnie ale dosłownie wygląda jakbym ogolila je ze dwa dni temu . No nie rosną włosy. ... Cud ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
A propos golenia to ja mam wrażenie, że trochę mi nogi puchna i dlatego tych włosów nie widac... bo faktycznie coś slabo wystają... [emoji6]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A najlepsze są te ponczoszki uciskowe [emoji4] sexy haha muszę je nosić przez około 6 tygodni.

Oh w ogóle to muszę wam coś powiedzieć. Nie daje mi to spokoju. .. jakieś 2 miesiące temu ogolilam nogi... w ciąży to raczej wyczyn i muszę przyznać z chyba lepiej mi poszło niż normalnie lol. I wiecie co? Do tej pory mam gładkie nogi... no może nie idealnie ale dosłownie wygląda jakbym ogolila je ze dwa dni temu . No nie rosną włosy. ... Cud ? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
No chyba sobie jaja robisz ze mnie :) ja mimo ze blondynka to po tygodniu mam co golic, codziennie nie musze. Ale to golenie bikini to juz masakra jak dla mnie na czuja i lusterko. Ale do porodu i na wizyty chce sama po swojemu, koniecznie.
Ja od dzis biore zelazo, z obawy zeby znowu z moja krwia nie bylo cyrkow po porodzie. W pierwszej ciazy przypomne ze trzy wory krwi mi przetaczali :/
Dzis otworzylam i przejzalam torbe do porodu. Dorzucilam koszulke na przebranie dla meza , coby mi nie smykal spod pachy w razie upalu :):)
 
reklama
Hahah możliwe. Mnie nogi nie puchły podczas całej ciąży. Dopiero po na drugi dzień miałam dwa salcesony. W klapeczkach tylko bo żadne inne buty się nie mieściły [emoji53]
Dopiero kilka dni temu wszystko wróciło do normy. Ale dalej w białych ponczoszkach chodzę bo jednak mam schiz że zaraz jakieś zatory mi się porobią.

I dziewczyny moje w domu będą w piątek dopiero. Jutro musimy być w szpitalu na 4 karmieniach żeby lekarze zobaczyli jak nam idzie z karmieniem dzieci. Ale nam idzie wyśmienicie [emoji16] i wszytko się ułożyło. Mama przylatuje w nocy. Samochód do odebrania rano . Zdążymy wszystko załatwić jak należy [emoji16]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry