reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

No z tą krwią to jest tak że o ile grupa jest niezmienna o tyle przeciwciała w niej już owszem a to o nie, a nie o grupę, tak naprawdę się przy porodzie rozchodzi.
I tak, każdą krew trzeba krzyżować nawet jak już jest oznaczona, bo, jak ktoś się zainteresuje, to układ ABO RhD to tylko kropla w morzu układów krwi i musi się zgadzać więcej niż te które powszechnie kojarzymy.

Pumelova <3 trzymam kciuki!
 
reklama
Aim - tos chłopa wystraszyla [emoji1][emoji1][emoji1].
Mój mnie tylko prosi, żebym na weekend nie zaczęła rodzic, bo ma mega ciężki [emoji1]
 
Ooo hejka widzę, że mamy relacje porodowa [emoji7][emoji7][emoji7]
Pumelova kciuki zaciśnięte, żeby szybko jak u Kasiulki było

Karuzela tak mi Ciebie szkoda, jestem z Tobą w bólach strachu , oby ten koszmar się skończył.
A miałaś krwiomocz?

Dziewczyny ile ja bym dała za naturalny poród w tej chwili, za naciete krocze ..... a nie za dziurę w brzuchu, zrost na zroscie i jeszcze świadomość przy tej cesarce to nieludzkie, nie popieram CC NA żądanie, szczególnie przy pierwszym razie i jak się chce mieć więcej dzieci [emoji52]

Mimo że mnie wypisują to boje się ze coś zostało przeoczone , że dostanę jakiegoś krwotoku wewnętrznego losie .... no ale mam nadzieje, że atmosfera domowa mi pomoże się szybko zregenerować. . . Po prostu chyba mam dość szpitala
 
Pola - hahaha - żeby to tak tylko od Nas zależało [emoji1][emoji6].


Karuzela - Kochana, bardzo Ci współczuję kolejnego otwarcia i operacji . To straszne co Ciebie i Ahe spotkało przy cc. Wydawać by się mogło, że jest to lżejsza wersja porodu niż sn, że wszystko pod kontrolą.. A tu takie straszne sytuacje mają miejsce . Dużo zdrówka dla Ciebie [emoji8][emoji8][emoji8]

Aha - cieszę się, że już dzisiaj wychodzisz.. Zdecydowanie za długo na tych szpitalnych koloniach byłaś - 2 tyg?
Domowa atmosfera, oraz obecność Twoich mężczyzn powinny wspomóc dojście do sił i w miarę rozmyc szpitalne przeżycia. Buziaki [emoji8][emoji8][emoji8]



Misia - tos mnie zaskoczyła z tym czwartkiem [emoji33]. Trzymam kciuki za Was [emoji110][emoji110].


Tea - zdrówka [emoji110][emoji110]. I oszczędzaj się Kobieto, bo masz strasznie ostrą w wyczynach ta końcówkę [emoji3]


Bab - gratuluję wizyty. Uuuu...to Ci się z ciśnieniem porobiło - trzymam kciuki za jego ogarnięcie.


Emol - też bym nie brała odpowiedzialności za psa Teściów. Poza tym oprócz Was, mają przecież jeszcze do kogo zwrócić się o pomoc (pisałaś, że Kuba ma braci). Arturek, jak to dobrze zauważyła, będzie większy, ale i bardziej absorbujacy, i to na nim powinnaś się skupić a nie na nianczeniu psa. Albo może niech poszukują sobie wakacji, gdzie można zwierza z sobą zabrać.
 
Pumelova kciuki!!!!

Aha zabarwienie czerwone moczu to Pikuś przy tym co miałam, ale.nie chce tu pisać bo niektóre dziewczyny jeszcze przed porodami. Ale tak jak ty powiedziałam wczoraj że dziewczyny które zastanawiają się nad cc na żądanie powinny mieć świadomość i to na przykładzie takim jak ty czy ja że komplikacje się zdarzaja.
Ja o tym wiedziałam ale w życiu nie myślałam że taka rzeźnia może ż tego wyniknąć :-(
Nie wiem kiedy fizycznie dojdę do siebie.
Cieszę się tylko że to drugi dzidziuś bo już bym się niezdecydowala napewno. Nio i synuś jest przekochany je i śpi.

Czekam na obchód i usg. Mam nadzieję wkoncu usłyszeć dobre wiesci.
 
Karuzela no oby już było dobrze kochana.
Pumelova o proszę, pcha się Agatka na świat. I do tego z relacja na żywo :) to czekamy pełne niecierpliwości.
U mnie słaba noc. Pół przeryczalam, a dopiero pisałam że nie płacze, że jednak za szybko. Teraz mi się jednak humor poprawił jak przeczytałam że naturalny się też tak zaczął w 38.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova KCIUKIIII!!!!!! Oby było jak u Kasiulki!

Karuzela :( teraz juz bedzie tylko lepiej :)

Aha - na pewno w domu Ci sie poprawi :) bedzie juz wszystko dobrze

Dziewczyny, bardzo Wam kibicuje!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Olisiaa - kciuki za wizytę [emoji110][emoji110]. Oby gin za mocno nie gmerala [emoji6].


Misia - ejjj, kiedyś tylko 2 tyg wcześniej robili cc. U mnie nawet nadal tak ustawiają [emoji4]. Wiem, że łatwo mówić - nie denerwuj się... Ale jesteś w pelni przygotowana na nadejście Synka [emoji8]. To jak z tym imieniem? Piotr? Bartosz? [emoji6]


Karuzela - za dobre wieści [emoji110][emoji110].
 
Do góry