reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aha na pewno w domu szybciej dojdziesz do siebie, nie będziesz miała jakiś złych myśli i też będziesz pewnie pod kontrolą lekarską, jakieś częstsze wizyty żeby wszystko kontrolować.

Karuzela jeszcze raz napiszę, że bardzo Ci współczuję, nawet nie chce sobie wyobrażać przez co musiałaś i musisz przechodzić....teraz już na pewno będzie coraz lepiej:*

Jeszcze raz Dziewczyny dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków!:*
 
reklama
A propos imion.
Macie już wszystkie wybrane?
Może chcecie się podzielić tą informacją?

U mnie po pewnych negocjacjach będzie Filip. :D

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Pumelova kciuki za Ciebie i Agatkę :-)! ! !

Tak jak oliweczka jak czytałam relację, czułam się jakby to mój poród się rozkręcał, bo mamy ten sam termin:-)

Miłego dnia dziewczyny i żebyśmy przetrwały te upały....
 
Ja dziś byłam na wizycie. Mała waży 2400g i raczej będzie średniakiem. Za to lekarka mówi, że mam nadciśnienie ale mam jeszcze monitorować sprawę w domu także od jutra regularne pomiary bo do tej pory to mierzyłam jak mi się przypomniało. No i tutaj pytanie czy ciśnienie 140/90 uznawane jest już jako nadciśnienie czy dopiero jak któraś wartość jest wyższa? Słyszalam różne opinie i trochę zgłupiałam.
No i lekarka mnie nie pocieszyła bo powiedziała, że nie wróży mi porodu przed 40 tyg i wg niej będzie ciąża przenoszona aczkolwiek nie wiem skąd takie wnioski.

Emol co do psa to ja bym się zaopiekowała ale ja mam w mieszkaniu dwa swoje psy i dwa koty pod opieką a do tego działam troszkę w fundacji więc na punkcie zwierząt nie jestem do końca normalna ;) Chociaż chwilowo też się zastanawiam jak ogarnę wózek i dwa psiaki na spacerze :)
Który to tydzień ? Mój mały ma 2470g w 36+5. Mniej przybiera bo leczę nadciśnienie. Taka wartość to już nadciśnienie. Bierzesz dopegyt? Ja biorę 3x1 ale i tak ciśnienie skacze jak głupie. Jak przekroczy Ci 150/90 to jedz na IP. sprawdzaj mocz czy białko się nie osadza.
ODESZŁY MI WODY

cholerka pojechałam na ktg i od razu moja położna mówi że mi zbada szyjke no dobra, pogrzebala, mówi że zamknięta i dluga. Jedziemy do domu, po drodze wypilam 0,5l wody i wstapilismy do piekarni na lody - stojąc przy kasie pytam czy moge skorzystać z wc bo czuje że ze mnie leci - zanim doszłam do wc miałam plamę na getracg wielkości dłoni;/ ale sobie myślę to pewnie wydzielina po badaniu. W domu wykapalam sie i założyłam świeżą bieliznę i znowu leci całe majty mokre. Oczywiście w domu nie mam podpaski:/ tylko te bella podkłady no to wzięłam taki podkład i puscilismy serial ale co wstałam to czułam wilgoć ale mniejsza więc się uspokoilam. O 22 zadzwoniłam do położnej żeby się uspokoić, ale nie odebrała więc się położyłam ale zadzwoniła i mówię jej że na tej wkladce to tak trochę na rozowo zalatuje i kazała przyjechać. Jak weszłam po schodach to się po prostu posikalam przy dyzurce - ja tak czułam:/
Teraz mam szyjke długa na 3cm ale rozwarcie jest już na 2 palce więc kazali mi iść spać żeby nabrać sił i jak się nie rozkreci akcja skurczowa to w ciągu 24h mi wywolaja.
Boję sieee:((((

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joannaa24 ja nadal nie wybrałam imienia, coś tam świta ale nic konkretnego
Wiem że jak dam na imię tak jak mi się podoba to mąż zrobi mi na złość i idąc do urzędu poda swój typ imienia. Więc dyskusja trwa nadal ale musimy coś wspólnie ustalic


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova!!!! aaaa trzymam kciuki!!! i mega zazdroszczę!!! :D :D

u nas imię dalej niewybrane. pewnie dopiero jak się urodzi będziemy pewni ;)

ja od wczoraj ryczę, dziś rano wstałam i znowu czuję że się popłaczę. nie wiem o co chodzi
 
reklama
Olisiaa - A jaki jest Twój typ?

Linoone - ja od kilku dni mam takie huśtawki nastroju... Aktualnie euforia, ale godzinę temu była depresja. Także nie martw się, hormony buzują. Za chwilę będzie lepiej. :D

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Do góry