reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Położna mówiła, że jak rodziła to dziekowała Bogu za gas, inna dziewczyna mówiła mi to samo.No i chwalą sobie tens, wprawdzie z tego co wiem nie każdy ma bóle krzyżowe, bardziej te kobiety które podczas okresu je mają-ja od zawsze miałam także i spodziewam się podczas porodu heh będzie jazda:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia, mój teraz przemęczony pracą więc też się do seksów nie pali, no ale co zrobić jak lekarz karze [emoji12]

Dziewczyny jak to jest w tymi badaniami które trzeba mieć jak się idzie rodzić. Chodzi mi o morfologie, mocz, gbsy itp. Wystarczy jak są wszystkie wpisane w kartę ciąży i ją się pokazuje, czy trzeba mieć jakoś oddzielnie?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi kazali tylko pokazac grupe w oryginale, dodatkowo usg ostatnie no i ksiazeczke. Ale papier tylko z grupa krwi mimo ze jest w książce

Karuzela, Aha kciuki za Was!

Mamusia jak podaja znieczulenie przed 3cm to moze akcja spowolinic. Znieczulenie wplywa raczej rozwierajaco. Nawet powiedzial mi to anestezjolog jak sie wbijal. U mnie 3 razy sie to sprawdzilo baaardzo
 
Ostatnia edycja:
A mój w korku stoi:( droga ma być otwarta dopiero o 20.15
...tak przewidują...ale się biedny naczeka.Non stop od weekendu są poważne wypadki i nie wiadomo, która drogę wybrać do pracy i z...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola teoretycznie jest wszędzie ale praktycznie w wielu szpitalach brakuje anestezjologów, a bez nich ten zabieg jest niemożliwy [emoji53]

Z tego co wiem to grupa krwi zawsze musi być w oryginale jeśli ma być potraktowana wiarygodnie. To jest raczej zbyt ważna informacja żeby ryzykować (chodzi mi oczywiście o ryzyko kadry medycznej, która w razie braku oryginału nie ma 100 procent pewności)


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha zazdroszczę teściów.
Najważniejsze że synuś wraca bezpiecznie do domu. Czasem trzeba się wypłakać i rozładować emocje. Życzę Ci żebś jutro wróciła z maleństwem do domu. To takie słodkie jak synuś się wypowiada o bobasku. Jak on się czuje? Już lepiej?

Karuzela trzymam kciuki za Ciebie. Mam nadzieję że już wszystko będzie dobrze.

Pumelova tak jak dziewczyny pisały, też myślę że to wydzielina. Jeśli to się powtórzy to podjedź sprawdzić czy faktycznie wody się nie sączą.
Zakupy raczej upatrzone. w Agacie mamy wybraną rogówkę, stolik, szafka pod tv. A w Ikei piętrowe łóżko młodemu z biurkiem. Kupiliśmy tylko jakieś pojemniczki na mydło, pościel do łóżeczka, wieszaczki do łazienki i nie miałam na więcej siły.
Musiałaś zabawnie wyglądać z tą otwartą buzią:o

Współczuję wam tych nie przespanych nocy. Ja się budzę i ciężko mi zasnąć, ale jednak śpię i w dzień nadrabiam.
Wczoraj wieczorem po zakupach padłam na godzinę i do 2.00 nie spałam, ale jak zasnęłam, to dziś do 11.00 z małym spaliśmy , tylko 3 pobudki na siku.

Alex oby wszystkie urzędowe sprawy udało się załatwić pozytywnie.

Oliweczkaa zdrówka dla ciebie.

Emol jak poszedł egzamin? Na pewno super. Doczytałam. To znaczy że super.

Ewella no te wszystkie pytania są dobijające. już nie mam siły na nie każdego dnia odpowiadać.

Misia powodzenia na wizycie. Widzę że już po.
To już w czwartek?? Super! To mąż będzie z Tobą? Będę trzymała kciuki.

Inka witaj w klubie zeschizowanych :-D

Kasia ale wypadek. Może nie będzie tak źle jak przewidujesz i wszystko ładnie się zagoi?
Powiadasz że już nie czujesz się seks bombą? Hahahaha no cóż, trudno. :biggrin2:Nie długo znów będziemy sexi laseczki.:tak:

Joanna fajnie że razem z siostrą będziecie miały bobasy w tym samym wieku. Mój najstarszy syn jest z 7grudnia, a brata syn z 8grudnia, w szpitalu dokarmiałam bratanka, bo bratowa nie miała pokarmu. A chłopaki nigdy się nie rozumieli i nie kolegowali. Mój spokojny i wrażliwy, a bratanek rozrabiaka i łobuziak.

Ola W u mnie nie było nic przepowiadającego. Do końca ciąży czułam się świetnie(nie to co teraz) dostałam bóle i do szpitala. Tam przebijali mi wody i rodziłam.
Co do snów też często mi się śni że mąż mnie zdradza, albo sprawia mi jakąś mega przykrość. A nie mam powodu żeby tak się czuć. Kilka razy też mi się śniło że się strasznie z mamą kłóciłam, a ona już 20lat nie żyje...myślę że to nasza psychika i hormony.

Linoone powodzenia na wizycie.

Paninka gratuluję dużego maleństwa.:biggrin2: spory dzidziuś.

Mamusia _Muminka kciuki za wizytę, choć już pewnie jesteś po?? Biedna, musiałaś się naprawdę zdenerwować że bobas się nie rusza. Jaką radość mogą nam sprawić kopniaki, prawda?
Gratuluję wizyty. Jeśli masz taką możliwość to tylko zzo.

Saba kciuki za wizytę. ja też mam jutro, podobno ostatnią.

W nocy bolała mnie strasznie głowa i te wczorajsze spuchnięte dłonie, nadal są spuchnięte. Myślałam że ciśnienie, ale w nocy 120/80 a dziś 130/60 to chyba nie źle?Byłam dziś w sklepie i po 5min.poczułam taką nie moc jak bym miała zemdleć. Od razu wyszłam, w samochodzie posiedziałam, wypiłam wodę i mi przeszło, ale już sama do sklepu się nie wybieram.
Rozmawiałam przypadkiem z położną i mówiła żeby jednak nie wychodzić w taką pogodę.
Jeśli przed porodem jest taki przypływ energi jak u Was, to mój poród jest bardzo, bardzo daleko.
 
reklama
Paninka 87 super że po wizycie wszystko w porządku.
Ja mam jutro jestem ciekawa ile moja malutka ma. Jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży

Pumelova musiało to komicznie wyglądać, jeszze jak cię szef zawoził [emoji3]
Tobie na pewno do śmiechu nie było
Emol super wieści
Mamusia Muminka u mnie w szpitalu nie ma zzo także pozostaje mi bez, pewnie podadza jakiś paracetamol w kroplówce albo dolargan [emoji3]
Monti mam to samo z chodzeniem, ledwo do sklepu dojdę to już czuje jakieś skurcze i napinanie brzucha. Mam wtedy wrażenie jakbym dzidzię miała już na zewnątrz. Tak mocno odczuwam krocze [emoji3]



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry