reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ja wlasnie tez bardO bym chciała uniknąć sztucznej oksy, leżenia na patologii, cesarki... ale nie wiem. Mam jeszcze czas do 5.07, ale im blizej terminu, a oznak zbliżającego sie porodu nie ma tym bardziej sie stresuje...

Sny mam od dłuższego czasu głupie. Naprzemiennie śni mi sie, ze sie kłócę z babcia albo mama albo, ze rozstajemy sie z mężem.... i tu roznie: czasem jestem w ciąży, czasem nie. generalnie on mnie zostawia.
Budzę sie na maksa wymęczona, bo nie wiem skąd takie sny :/ nie podejrzewam go o zdradę, miedzy nami jest dobrze, a wręcz lepiej niz było tuż przed ciaza czy nawet na jej poczatku. To uśpienie kota nas mega zbliżyło i jest naprawde fajnie. Moze bez ciągłych buziaków, ale to tez nie w tym rzecz. Wiec naprawde nie wiem skąd takie sny. Wydawało mi sie, ze czuje sie pewniej teraz, a ze snow wynika, ze nie.
I przysiegam- praktycznie codziennie mi sie takie rzeczy śnią... wiec nie budzę sie w super humorze.

Zbieram sie na spacer. Tylko obawiam die, ze wbrew moim założeniem duzo nie przejdę, bo juz po ok 1,5km bedzie mi sie chciało siku :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Joanna ja też muszę jeszcze tydzień wytrwać, byle do skończonego 37 tygodnia.

Z jednej strony chce już urodzić a z drugiej się boję i mam mętlik w głowie. Czasem się cieszę a za chwilę mam dola.
Co za zmienność nastroju [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej,

To ja chyba nadrabiam drzemkami za większość z Was [emoji6].


Aha - strasznie mi przykro z powodu komplikacji jakie u Ciebie wyszły po cc . Mam nadzieję, że krwiomocz ustanie i nie potrzebna będzie kolejna operacja.
Co się stało Synkowi na tych koloniach?


Pumelova - spokojnie, wody to wody, a wydzielina + sperma to zupełnie inna postać wodna.
Ale rozumiem schize, bo i ja wszystko pod "lupę" biorę [emoji1], i co rusz panikuje.

Emol - za egzamin [emoji110][emoji110]

Alex - współczuję wycieczek urzędowych [emoji19]. Powodzenia [emoji110][emoji110]

Oliweczkaa - przesrane (eee... Lepiej poprawie na "przesikane" [emoji6]) mamy z tym kichaniem i kaszlem. Ale już niedługo... Jedyne co możemy robić to częstsze wizyty w WC co by jak najczęściej opróżniać pęcherz.


Misia - kciukasy za wizytę i ktg [emoji110][emoji110].
U mnie chyba rzeczywiście akcja "szpital" mocno wbiła się w głowę - wczoraj zmylam kolor na pazurach u stóp, poprzycinalam ci nieco (ja pierdziele... Było ciężko z tym wszystkim) i dzisiaj chyba tylko jakieś odzywkowe delikatne kolorki zapodam.


Jenny - ojj nie przypominaj, że to ostatni tydzień... Ja już latam co rusz z nerwów do kibla [emoji32].

Mam nadzieję, że imprezka Wam wypali [emoji6]. Tylko się nie przemęczaj na tygodniu, i postaw na większość gotowych lub szybkich potraw [emoji5]


Inka - nie wkrecaj sobie za dużo, co? [emoji6].



Kasia - o kurcze [emoji33]! mam nadzieję, że nie za ostro rozcielas palucha? Uważaj na siebie!
P.S. Zamień szklanki na kubki - mniejsze zło [emoji6]
 
Dziękuję Wam wszystkim za uspokojenie mnie i odpowiedzi na moje głupie pytania :D racjonalnie myśląc wiedziałam że to nie wody ale mądra jak zwykle wpisalam w Google o 5 rano i stracilam racjonalizm:D to był pierwszy raz od listopada więc hahaha wszystko bylo dziwne [emoji14] to musiała być wydzielina, spermy już tam nie było bo byłam na górze więc wszystko wyleciało prawie od razu:D DZIĘKUJĘ!

Alex obawiam się że teraz każda noc będzie ciężka z tymi bólami, ale już bliżej niż dalej damy radę! Powodzenia w urzedzie!

Ola W ja też bym to chciała mieć za sobą ale jak się poschizowalam tymi wodami to byłam przerażona że ja jeszcze nie chce! Boję się mojej reakcji jak się już zacznie :o

Jenny oby się udało z urodzinami i żebyś się dobrze czuła:-) z rodziną to wiesz, najlepiej na zdjęciu!;-)

Oliweczkaa współczuję strasznie przy tym kaszlu :/ weź sobie jakies.maxi podpaski moze?

Emol racja, musze go dziś uświadomić bo położnej chciałam też spytać:-) biedny chop się naslucha i naooglada:D
KCIUKI!

Ewella haha mój też był wystraszony, 10 razy mówiłam że to bezpieczne, zabierał się do mnie jak pies do jeza. Ale po wszystkim stwierdził że nie było źle:D
No najgorzej jak wszyscy sprawiają wrażenie że powinniśmy się bać i stresowac:D
Paznokcie w stopach? Robisz jakieś delikatne czy czerwone? Zastanawiam się nad czerwonymi bo zawsze takie mam więc spytam położna jak to u nas odbierają. Kiedy się wybieracie do anestezjologa?

Misia kciuki za wizytę :**

Kasia831 ciesz się że nie bierzesz przeciwzakrzepowych, mi cieknie po nodze krew jak mnie babla od komara rozdrapie:D uważaj na siebie!

Joanna ale super że z siostrą będziecie mieć rowniutko razem dzieciaczki! Nie martw się, nie urodzisz dzis:**

Aaa i byłam u mamusi po tygodniu jak się nie widzialysmy to powiedziała że mi brzuch opadl! :-)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha, Karuzela, trzymam kciuki żeby było ok.. trzymajcie się!
Aha, szkoda że z wyjazdem młodego nie wyszło.. mam nadzieję że będzie dobrze.

Emol, kciuki za egzamin!
Misia, powodzenia na wizycie!

Joanna, jak fajnie, będziecie miały dzieciaczki w tym samym wieku! :)

Kasia, bidulko, uważaj na siebie. Też mam często takie przygody, dlatego staram się nie zmywać ręcznie ;)

Ja też chyba nadrabiam to spanie za was. Przesypiam całe noce, jestem wyspana, pełna energii, nic mnie nie boli, góry mogłabym przenosić.. ale mnie to martwi, bo to nie zwiastuje raczej bliskiego porodu. :p Jedyne co to zaczęło mnie trochę czyścić, wczoraj byłam 3 razy w kibelku, a zwykle jestem tylko raz.. Dziś mam wizytę, to się dowiem czy coś się ruszyło z szyjką. Ale szczerze mówiąc już mi wszystko jedno kiedy urodzę. Skupiam się na innych rzeczach. W ogóle coś mnie napadło i sprzątam jak opętana. Wczoraj umyłam 2 okna i ogarniałam sypialnię. Dziś już odkurzona i umyta podłoga. Nie wiem co mnie napadło, nigdy tak nie mam, mąż się pyta czy dobrze się czuję, bo zachowuję się jak opętana ;)
 
Ola W mówisz po 1,5km chce Ci się siku ?? Ja w domu zrobię, wyjdę z klatki i juz mi się chce siku ale wytrzymam tyle ile muszę; )

Pumelova tak w stopach, na dłoniach nie robie juz dawno. wiesz co chyba zrobię french albo właśnie czerwone, ale na french jestem nastawiona ;) dzisiaj będę dzwoniła kolo 17-18 czy jest możliwość konsultacji a jak nie to jutro I tak będę próbować cały tydz ;) mam nadzieję że szybko się uda :)

Okna lśniące juz :D
 
Pumelova, Linoone z tymi dziećmi w podobnym wieku to już mam jeden "przypadek".
Jak byłam w ciąży z Amelką, to razem ze mną w ciąży chodziły ze mną moje dwie siostry cioteczne, które są siostrami rodzonymi hehe. Jedna urodziła córkę 5 maja, ja 6 maja a ostatnia 13 czerwca. Ta ostatnia trochę się pospieszyła, bo urodziła w 34 tc, ale małej nic nie było i obecnie jest okazem zdrowia.

Linoone masz syndrom wicia gniazda. Gdybym miała siły i poruszanie się nie sprawiałoby mi tyle trudności i bólu, to też bym tak robiła. Zresztą teraz boję się, że jakaś większa aktywność przyspieszy poród.
 
reklama
Aha, Karuzela, trzymam kciuki żeby było ok.. trzymajcie się!
Aha, szkoda że z wyjazdem młodego nie wyszło.. mam nadzieję że będzie dobrze.

Emol, kciuki za egzamin!
Misia, powodzenia na wizycie!

Joanna, jak fajnie, będziecie miały dzieciaczki w tym samym wieku! :)

Kasia, bidulko, uważaj na siebie. Też mam często takie przygody, dlatego staram się nie zmywać ręcznie ;)

Ja też chyba nadrabiam to spanie za was. Przesypiam całe noce, jestem wyspana, pełna energii, nic mnie nie boli, góry mogłabym przenosić.. ale mnie to martwi, bo to nie zwiastuje raczej bliskiego porodu. [emoji14] Jedyne co to zaczęło mnie trochę czyścić, wczoraj byłam 3 razy w kibelku, a zwykle jestem tylko raz.. Dziś mam wizytę, to się dowiem czy coś się ruszyło z szyjką. Ale szczerze mówiąc już mi wszystko jedno kiedy urodzę. Skupiam się na innych rzeczach. W ogóle coś mnie napadło i sprzątam jak opętana. Wczoraj umyłam 2 okna i ogarniałam sypialnię. Dziś już odkurzona i umyta podłoga. Nie wiem co mnie napadło, nigdy tak nie mam, mąż się pyta czy dobrze się czuję, bo zachowuję się jak opętana ;)
Linoone mowi sie ze przyplyw energi I wlaczenie sie wicia gniazdka(porzadki j inne) to tez jeden ze zwiastunow porodu..a takze jak zaczyna czyscic cie..A tak na dobrą sprawe to tyle tego jest i u kazdej zupelnie roznie ze tylko metlik w glowie..
Powodzenia

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry