reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tymuniek dobrze że malutkiej przechodzi. Biedna Nelcia się nacierpiała.

Misia ja już z ledwością swoje paznokcie ogarniam.

Aha oby wszystko się ułożyło, trzymam kciuki. Dobrze że Miki dzielny "ssak" a dzieci na początku lecą z wagi. Co ze starszakiem??

Karuzela tacy dziadkowie to skarb.

Maziajka napisałam do Ciebie, ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam? :D
 
reklama
Jak mija noc? Bo u mnie ciężko... Obudził mnie jakieś półtorej godziny temu świąd pięt i od tamtej pory nie mogę zasnąć... Co chwilę mnie coś swędzi, a to ręka, a to noga, a to plecy... Szok normalnie. :/

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Jak mija noc? Bo u mnie ciężko... Obudził mnie jakieś półtorej godziny temu świąd pięt i od tamtej pory nie mogę zasnąć... Co chwilę mnie coś swędzi, a to ręka, a to noga, a to plecy... Szok normalnie. :/

0d1yskjonm4opwwc.png
Ja w ogóle nie zasnelam... i się na to nie zanosi. Skończyłam czytać książkę i w sumie nie wiem co dalej. Masakra, coś takiego jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło. Pozdrawiam, styczniowa mama 2018 [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ogóle nie zasnelam... i się na to nie zanosi. Skończyłam czytać książkę i w sumie nie wiem co dalej. Masakra, coś takiego jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło. Pozdrawiam, styczniowa mama 2018 [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję :/ ja już końcówka ciąży także da się przeżyć, ale do stycznia to bym oszalała...
Chociaż teraz to pewnie zemsta organizmu za całą bezobjawową ciążę.

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Hejka!

Zanim poczytam dziewczyny mam schizy! Wczoraj był seks :o i mam problem, tzn nie tyle problem co go sobie szukam. Umylam się, ubralam i postanowiliśmy się iść przejść, jak schodzilam po schodach to mi się tak mokro zrobiło że ciagle zastanawiam czy to mogły być wody. Byłam na dworze więc trudno ocenic, no ale coś tam wilgotno na wkladce mialam, więcej niż normalnie. W domu potem nic już tak nie cieklo i cała noc jak leżałam też nie. I teraz się boję że to mogły mi odejs c wody? Pisalyscie że nie da się tego pomylić ale wolę jeszcze raz spytać:D no i byłam w pionie a pisalyscie że raczej na lezaco odchodzą. Oczywiście nie mam tych pieprzonych papierkow:D ale dziś mam spotkanie z położna to zagadam ale to będzie 24h po stosunku. Pamietam że wspominałyscie (Emol, Mumusia?) Że Wam się zdarzyło że wyciekla Wam wieksza ilość wydzieliny, dobrze pamietam?

Misia ja mam za duże okna żeby myć z podłogi - samo okno ma 160cm a zaczyna się na moim pasie :D mój też wiedzą firanki bo ja bym nie siegla do karnisza:D

Paninka fajnie że wieczór udany :-))

Liluli to super że przetrwałas:D no to jeszcze tydzień wytrzymasz :D

Kasiulka mam przygotowany ale już mi się nie mieści i chciałam dowieźć jak cos ale może upchne jednak:-)
U mnie jest na liście szkoły rodzenia więc chyba by przychylnie patrzeli.

Maziajka cieszę się że u Ciebie wszystko super!! Nie mogło być inaczej:-)))[emoji173][emoji173]

Emol chyba będę go musiała uswiadomic, to jest pierwsza rzecz o jakiej mu nie powiedziałam od 12 lat hah :D

Karuzela nadal trzymamy kciuki żeby było tylko lepiej ;-)

Aniek ważne że już po wszystkim i poszli :D będziemy się ścigać, bedziemy:D
Zakupy udane?

Aha co się dzieje ze starszakiem?
Oj widzę już, nie stresuj się kochana :*
Zdrowka!:(

Ola W też jestem rozdarta, jak się wczoraj poschizowalam że mi wody odeszły to się boję bo nie chce rodzic dzisiaj!!!







Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)

U mnie nicka taka sobie..dopadly mnie znowu bole tylko juz bardziej bolesne..na szczescie do rana przeszlo..

Karuzela I Aha wspolczuje dam tych powiklan I 3mam mocno kciuki aby szybko minely I byscie mogly wrocic do domu do rodziny..

Pumelova nie jest powiedziala ze wody odchodzą tylko na leząco..mi odchodzily wlasnie na stojąco..i pozniej za kazdym razem kiedy wstawalam to mnie zalewalo..
Niesądze aby ci wody odeszły bo wtedy nie bylaby tylko wkladka mokra ale I majtki I slodkie, czy pociekło by az po nogach..Jesli jednak wody to predzej sie sączą..a jesli sie sączą to zjawisko mokrej wkladki zaobserwujesz czesciej..Spokojnie wypytaj poloznej co o tym sadzi..bedziesz spokojniejsza..

Maziajka ale u was szybko I sprawnie poszlo z laktacją..mam nadzieje ze I u nas obedzie sie bez wiekszych problemow..

Emol ja mam tez hemoroida sporego ktory bolał..i namietnie smaruje go kilka razy na dzien..troche mi to zajeło ale przestał bolec I robi sie mniejszy..na szczescie uff

A u mnie pojawily sie problemy urzedowe..Takze dzis zaworze mlodego do szkoly a sama do skarbowki..ehh jak ja tego nie lubie..

Zycze wszystkim milego dnia :)



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha streasnIe przy przykro :(
Ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! Trzymam mocno kciuki!

Karuzela daj znac po badaniach!!!

Pumelova u mnie tez po stosunku było wiecej wydzieliny, wiec moze to nie wody :)

J wlasnie dostałam smsa od koleżanki z pracy, ktora miała termin na 11.07, ze urodziła wczoraj. Pojecia nie macie jak jej zazdroszczę, ze ma juz za soba..
Na pocieszenie: napisała mi, ze było spoko. Ze jak sie ma dobra technikę, to łatwo idzie :D
A panikowała i chciała na maksa cc, dopiero pozniej jej sie zmieniło jak lekarz na nia nakrzyczał. I koniec końców poród naturalny, dwa szwy, ale jest zadowolona :) urodziła wczoraj, wiec szczegółami podzieli sie jak dojdzie do siebie. No ale ma juz za soba i jest git, wiec zazdroszczę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry