reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aniek to już rozumiem wszystko. Miłych zakupów IKEA stawia ciężarnej na nogi :) jest w niej coś co poprawia humor i nawet nogi mniej bolą :)
Pumelova ja myje okna z podłogi :) nawet z karnisza firanki ściągam, żeby zawiesić ładnie brakuje mi kilku cm, od tego jest mąż :) jemu nic nie potrzeba :)
Tymuniek ściskam mocno , oby to ostatnie problemy z mlekiem.
Liluli sto lat !! Najlepszego !
O rany ile już zrobiłyście od rana, ja spałam do 12. Już po obiadku jestem. Stopy jak bańki. Schodzi przy masażu a po 20 minutach jest to samo. Chyba tez pomocże.
Właśnie się zastanawiam czy kupować jakieś mleko? No nie pomyślałam o tym, ciągle nastawiam się na cycka. Wiem że w szpitalu dają w takich jednorazowych buteleczkach, to pewnie najlepiej potem dawać to samo. No jak ja mogłam w ogóle o tym nie pomyśleć. Butelkę mam ale to z myślą o moim mleku. A jak go nie będzie? O mamo....

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam niedzielnie.
Czuję się niewyspana i opadam z sił.
Fajnie jak chata pełna bo inaczej upływa dzień ale przyjmowanie gości w 9 mies. jest bardzo męczące.
Moja teściowa przeszła sama siebie. Nawet herbaty dzieciom nie zrobiła jak ja prosily.
Dziś zrobiłam tylko śniadanie i podałam ciasto bo na obiad nie miałam sił, ale myślę że goście to zrozumieli. Pojechali po 13.
Nie poznaje swoich nóg i dłoni. Wczoraj rano jeszcze spoko ale wieczorem już opuchnięte:(
Muszę mojego wygonic po wiatrak na strych bo w sypialni też się nieźle nagrzalo.
Kuzynka M przywiozła ciasto i chlebus własnej roboty, grill się udał, siedzieliśmy do północy..
Kasia śmiech na sali angażować kogoś do ciężkiej pracy za piwko :D
Tymuniek powodzenia w zrobieniu kupki i unormowania sytuacji z brzuszkiem..
Tyle napisalyscie o tym odejściu wód ze też mam ciągle strach ze mi odchodzą... a od dziś równo mies. do porodu. Aż się zaczynam stresować ze ja niegotowa do rodzenia akurat teraz i nie mam ochoty nic przyspieszać :D
My na szczęście mamy sąsiadów w porządku młodsza balowala z koleżanką zza plotu wczoraj do 21. Tak każdy odpowiada za płot z prawej strony, u nas w sumie jeszcze nikt nie oddzielony ale jutro ogrodnik przygotowuje teraz do sadzenia tuj. A płot w swoim czasie choć akurat od tamtych sąsiadów po prawej chciałabym jak najwyższy. Jeszcze się nie znamy ale jak widzę samowolke ich synów to marzę żeby ten płot był jak najszybciej. Chodzą po każdej działce jakby u siebie byli i jeszcze do domu się pakują.
Cdn... Idę na drzemkę:)
 
Misia ja też nie mam żadnego mleka i nie zamierzam kupować ;) mam laktator z myślą o moim własnym mleku, na start właśnie na wypadek gdyby trzeba było rozhulać i na wypadek nawału. Mleko w dzisiejszych czasach można dostać nie dość że w każdej aptece to jeszcze w wielu sklepach "zwykłych" nawet osiedlowych, nie będę kupować na zapas jeśli jest bardzo duże prawdopodobieństwo że go nie wykorzystam ani razu.
 
Dziekuje Dziewczynki za zyczenia [emoji6]

Pumelova super siostra mi prawie wszystko przygotowala na grilla,padlam troche wczesnie a reszta siedziala z moim T. I przespalam prawie cala noc [emoji4]
Jeszcze chce tylko isc na te slawne food trucki w nastepny week i w niedziele 60 Taty i koncze imprezy [emoji3]

Misia ja tez nie pomyslalam o mleku a rzeczywiscie lepiej miec w razie W.

Aga k_m odpoczywaj [emoji4]
Nie wiedzialam ze mozna sprawdzic w ten sposob rozwarcie [emoji50]
Ale ja to i tak CC a w czwartek mialam na opuszek rozwarcie.




 
Aim no też mam takie podejście,
liczę na KP, ewentualnie karmienie z butli moim mlekiem, tyle że jakby się nie udało to nie man planu awaryjnego. Tzn nic nie wiem o mm . O rodzajach itp.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry [emoji5]
Ja nie kupowałam mleka bo byłam i jestem nastawiona na karmienie piersią. Choć w szpitalu dziewczęta dostają aptamil i ja sama dowoze swoje mleko dwa razy dziennie. Uczą się pić z butelki. Próbowałam karmić piersią ale niestety się nie udało. .. no ale zarówno ja jak i one musimy się tego nauczyć więc wszystko przed nami [emoji5]

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Pumelova, Liluli - nie wiem czy przy pomocy lusterka można coś określić, ale jak nie widzę otwartej jamy między nogami (sprawdzam leżąc), to póki co mi lżej [emoji1]. Mówię Wam...popadam w psychoze [emoji32]


Misia - nie kupuj żadnego mleczka na "zaś". Jest ich tyle, ze nie wiadomo, czy dobrze ustrzelisz zakup pod potrzeby dziecka (czasami są extra wskazania medyczne i odpowiadające temu mleko), a druga sprawa, czy w ogóle będzie potrzebne.
 
Też za wiele nie wiem oprócz tego że są różne rodzaje ;) będzie trzeba to 1. Powiedzą mi w szpitalu (neonatolog/położna/pediatra) 2. Google w telefonie nie jest mi obce, myślę że po pół godziny/godzinie już się dokształce w tej kwestii jeśli będzie potrzeba :)
 
reklama
Ja też mleczka nie mam jakby co...trochę się boję tego karmienia piersią ale bardzo chcę.Jakiś miesiąc temu czytałam artykuł, że pewien niemowlak zmarł po tygodniu z głodu bo matka nie wiedziała, że nie ma pokarmu.Był bardzo płaczliwy po każdym ssaniu piersi i ona coś podejrzewała, że może sie nie najadać ale położne cały czas jej mówiły żeby się nie poddawała...także mam schize...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry