reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Olisiaa - prawo prawem, ale jest też kwestia umówienia się z sąsiadem nt.wygladu tego ogrodzenia.
Iglaki chciałam kupić już lata temu.. Ale i tu mnie mąż powstrzymał, bo raz, że złodzieji nie brakuje, dwa - wystarczy, że pies, kot naszcza na taką sadzonke, a spali ja i tyle z pięknego wyglądu. Stad my sadzimy jak już tam będziemy [emoji4]. Sąsiedzi temat rzeka.. Zainteresowanie ma też dobre strony. Lepiej "zaprzyjaźnić się" z nią choćby na czas budowy. Nasz sąsiad np.dzwonil do Nas jak widział, że ktoś się kręci wokół budowy, podając przy okazji nr rejestracji danego auta [emoji6]

Dzieci rzadko lubią przechodzić z cyca na mm. Nam pediatra przepisała Enfamil AR na czas podróży, bo mała strasznie ulewala. Ale zapomnij! [emoji1] w ogóle nie chciała tego pić. Obraza była, jak po prawie 16 m-cach stwierdziłam dość KP, bp to już przesada była (jadła normalnie zupki, drugie dania, a poprawiala to wszystko cyckiem, podchodząc do mnie i sama się obsługując [emoji1])


Kylesa - Ojjj to nieciekawie masz ulokowana ta salę. Nie sprzyja to klebiacym się nerwom .
 
reklama
Aniek to ja sobie przypomniałam jak był stycznien, jeszcze mieszkaliśmy w innym miejscu. Sąsiad zrobił imprezkę, byliśmy zaproszeni więc przyszliśmy. Wszyscy inni to jacyś znajomi z pracy więc nie znam. Po kilku godzinach, chyba 23 jako pierwsi wróciliśmy do siebie. Poszłam spać. O 4 słyszę pukanie do drzwi. Otwieram z zamkniętymi oczami a tu sąsiad 'czy zawioze tych jego znajomych do domu, bo on im obiecał że ich zawioze bo nie pilam' . Szybko się dowiedziałam, że zostałam zaangażowana do rozwozenia obcych, pijanych ludzi. Nic wcześniej nawet nie mruknął na ten temat. :/ na szczęście nie mam z nim teraz kontaktu i doskonale wie że jakby mi na horyzoncie się pojawił to by dostał od ciężarnej kopniaki, bo tych sytuacji było sporo co on odpierdzielal.

Olisia to tak zapytam jak wracasz do szkoły to ile lat masz? Ja również planuje od października przechodzić na mm bo w czasie zjazdów na studia to mój mąż będzie się Arturem zajmował, będzie miał wtedy 3 miesiace, a od 4 miesiąca zaczniemy rozszerzanie diety jeśli pediatra pozwoli.

Aga km to miło mieć takiego sąsiada ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga km też sprzatalam w szafkach wczoraj :-) skończyłam właśnie kuchnię tzn zrobiłam wszystko co chciałam przed porodem. A jak siedzieliśmy u znajomych to było tak strasznie gorąco że mi palce u stóp spuchly jak serdelki - ledwo doszłam do domu (mamy do nich 1km:D) i teraz mnie właśnie okropnie bola. Ale polecam Ci bo 2 razy mi pomogła, wymoczyc w wodzie z solą kuchenna(ja dalam kamienną bo mam taką z wieliczki:D pol szklanki na ilość wody zakrywajaca stopy)
Dziś też muszę zastosować żeby wychodzić to jedzenie z wczoraj:o

Kylesa jak masz możliwość ściągnij sobie apke water time pro - ja tam klikam co wypije i to kontroluje:-) wczoraj wypilam 5l ale to imprezka :D
No właśnie miło jak ktoś Cię pamięta - ja byłam tydzień temu na ginekologii na której leżałam w grudniu(!) W 9tc i mnie pamiętaly pielęgniarki! No jak się tu nie uśmiechnąć:-)
Fajnie że masz fajne laski na sali, to szybciej leci. Nie patrz kogo tam wywoza!;-);*

Olisiaa u mnie tak to działa że każdy odpowiada za prawa strone. Sąsiad jeden zrobił ładne ogrodzenie że swojej prawej a nasza prawa strona się sypie haha ale mamy drewniane stare i mamy je naprawić w tym roku. Na tyle mamy wspólne z działką z tylu ale tam nikt nie mieszka i też jest sypiace się stare drewniane a ż przodu to z przodu wiadomo;-)
O jeśli chodzi o tuje już tyle wycielismy z tego ogrodu że przynajmniej słońce do trawy dochodzi:D ja mam w ogródku jak w lesie ;-) (w centrum miasta)

Emol jaka akcja z tym sąsiadem! Co za bezczel! Ja bym nie odwiozla:D






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej, jej, jej...


Liluli - sto lat w zdrowiu, w szczęściu i w wszelkiej pomyślności!!! spełnienia marzeń Kochana [emoji8][emoji8][emoji8].
A tak na czasy obecne życzę Ci szybkiego i bezkomplikacyjnego porodu, i szybkiego powrotu do pełnej formy [emoji8][emoji8][emoji8]


Tymuniek - a co do zmiany mleka - były jakieś zalecenia ku temu? Wiem, że strasznie boli patrzenie i słuchanie płaczu dziecka, szczególnie gdy nie wiadomo co mu dokładnie dolega i jak pomóc. Spróbuj metodę Olisiii. Masowanie brzuszka, okłady, suszarka?


Emol - póki co miło [emoji1]. Mój mąż czasami nawet dokarmiany jest przez sąsiadke [emoji3]. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać jak się tam na stałe zamontujemy [emoji6]

Ale porażkę miałaś z tym rozwożeniem znajomych z cudzej imprezy ... Zero taktu! I to jeszcze w 1/2 trymestrze, gdzie generalnie ciężarna potrzebuje duuuuużo snu. O zagrożeniach nawet nie wspominam



Pumelova - no o soli to ja wiem [emoji1]. Sama pisałam o tej zwyczajnej. Tylko, że u mnie stopy to cały pikuś - do kolan mam popuchniete. Stąd jak chciałam szafki poczyscic i ukleklam, to myślałam, że mi nogi popekaja .
No i znowu mi nowe pajaczki wyszły .
 
Ostatnia edycja:
Pumelova och dużo było akcji z nim. Też bym nie odwiozla, gdyby nie fakt, że do 3 byli na imprezie z dzieckiem chyba 8 letnim. No dla tego dzieciaka ich zawiozłam aby w taką zimnote o 3 w nocy nie szlo z pijanymi doroslymi. Ah głupota rodzicow...

Aga km ooo bardzo miło ;) tylko aby potem jak się wprowadzicie, nie nekali codziennie a to herbatka, a to obiadem...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Głupie pytanie o poranku [emoji23]:
Ile przed porodem robilyscie/ bedziecie sobie robic lewatywę?
Przymierzam sie do kupienia, bo u mnie w szpitalu nie robia. I wiem, ze zanim dotrę do szpitala, to teoche minie, ale No wlasnie - po jakim czasie ona działa?
Mysle o lewatywie enema


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Curran_twins gratuluje. Sliczne dziewczynki jak laleczki [emoji4]

Aga k_m i kto tu mowi o szalenstwach jak Ty jeszcze okna myjesz [emoji6]

Ola, Misia i moj od 18tc uwielbia prawe zebro az czasami mam ochote rozplakac sie jak dziecko.

Karuzela oby wszystko sie poprawilo i bylo dobrze.


Pumelova mi polozna mowila ze po CC pokarm pojawia sie od 4-10 doby. Ciekawe jak jest i bedzie rzeczywiscie.

Aniek niestety niektorzy nie maja wyczucia czasu i nie domyslaja sie ze ktos moze zle sie czuc.

Kylesa to nie najlepsza masz miejscowke jak naprzeciwko bloku ale wazne ze sie Wami dobrze opiekuja [emoji4]

Olisia tj.Aga k_m napisala zlodziei nie brakuje. My jeszcze przed rozpoczeciem budowy sadzilismy tuje i duzo nam ukradli,a wszystko bylo ogrodzone.


 
Witajcie :)

Karuzela wspolczuje I mam nadzieje ze obedzie sie jednak bez operacji..

Liluli wszystkiego najlepszego :)

Paninka beza wyglada smakowicie.. :)

Kasia fajny pomysl na spedzenie czasu z rodziną na ten farmie..a do tego sama wybierasz to co kupujesz :)
Ja tez nie wiem ile moja szyjka mam i corcia zaskoczy mnie jak twoja ;)

Tymuniek mam nadzieje ze z Nelcią juz lepiej..Tez bym nie wiedziala ze tego mleka sie nie zmienia od tak..Zycze duzo sil I wytrwalosci..

Aga_k_m to wczoraj poszalalas z tymi oknami :) no ale wiadomo samo sie niezrobi..Byle sie niefordowac.. Dzis wypocznij :)

Kylesa dobrze ze wszystko sprawdzaja I kontroluja..a I towarzystwo w pokoju ok :)

U mnie spadek mocy dalej trwa..trzeba to jakos przeczekac..

Zycze wszystkim milego dnia

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W ja bym poleciła robić od razu jak stwierdzisz że to "już" , w sensie że już poród się zaczął. U mnie domowa lewatywa działała po ok 5-10 minutach ale kiedyś przed zabiegiem jak mi pielęgniarka robiła to zadziałała dopiero po ok godzinie chyba? Ale pół godziny to na max a chyba dłużej czekałam.
 
Do góry