reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wczoraj mega się nasprzątałam i nałaziłam i po południu wciągnęłam loda i kebaba:-D
Wieczorem obie pachwiny mnie rwały i łopatka. W nocy było mega duszno i koszmary miałam i od 4 już nie spałam:baffled: Teraz pomopowałam, kawę wypiłam, gbs odebrałam- ujemny ;-) ;)
Zaraz idziemy na spacer, później do rodziców na basenik i w domu drzemeczka.
Miłego dnia!
 
reklama
Dzięki Aim :)

Ja tez zaraz ruszam na spacer. Ale moj organizm juz nie chce tyć ;( głupia byłam, ze tyle żarłam. Teraz na koniec dnia po spacerach stopy mnie bolą.... bedzie platfus jak nic :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do mleka hip combiotyk to polożna mi zaleciła zmiane z bebilonu ha proexpert ale to może mój błąd że przeszłam tak drastycznie.
Od 2 w nocy podaje jej to stare mleko i śpi równe 3 godziny oby tak pozostało :)

Ogladałam nowe dzidziusie wasze dziewczyny są cudowne takie śliczne:)

Masowałam jej brzuszek chciałabym żeby zrobiła dziś kupkę może się uda...
Pozdrawiamy was gorąco
 
Witajcie.
Wstałam o 10 i zaraz idę się ogarnąć. Synek wczoraj był spokojny a dzisiaj tak szaleje że aż mam wrażenie że wyskoczy z brzucha. Buziaki dla Was.

Pumelowa mój lekarz nie pracuje w szpitalu w którym będę rodzić a w szpitalu gdzie jest to brak porodówki. Liczyłam się z tym jak zaczęłam leczenie no ale teraz ogarnia mnie strach. Kontakt będę z nim miała przez sms nawet jak będzie na drugim końcu świata. Dał mi namiary do położnej która robi ktg jakbym miała jakieś obawy i będzie decydował co robić.

Aga no duży Igorek. Mąż miał wagę 3200 jak się urodził a był wcześniakiem więc po ojcu rośnie... za półtorej tygodnia działam z liściem malin i innymi przyspieszaczami...


Olisiaa jak sąsiedzi wredni to i drzewa nie pomogą... Mam działkę która jest dzierżawiona od gminy więc nie jest to moja własność. Obok sąsiedzi mają działkę na takich samych warunkach. Sąsiedzi są wścibscy i działkę traktują jak ziemię świętą. W tamtym tygodniu rozkazali nam że mamy wyciąć tuje i drzewo które rosną przy siatce bo im przez to działka niszczeje, mają cień i warzywa nie mają wody bo nasze drzewka wyciągają. Masakra jakaś. Popłakałam się z nerwów. Na drugi dzień pojechałam do urzędu i powiedzieli mi że nie mogę nic wyciąć a jak sąsiadom przeszkadza to niech przyjdą złożą wniosek i jeżeli komisja wyrazi zgodę to mogą wycinać na własny koszt. Jeszcze tym świrom tego nie powiedziałam bo mi niedobrze jak ich widzę... Staruchy nie mają co robić to tylko szukają powodu aby przyczepić się do ludzi.
 
Cukrami twins super dziewczyny[emoji6],
Tymuniek miałam identyczną sytuację z córką,dostawala inne mleko w szpitalu i inne miałam w domu,boże do dziś pamiętam ta noc i jej płacz,a najlepsze ze przy synku dałam sobie wkręcić przez pediatre też zmianę mleka co prawda tej samej firmy ale specjalne na ulewanie i ta sama historia!cala noc na zmianę biedactwo nosilismy aż nie usnal ze zmęczenia
Karuzela myślę o tobie cały czas co oni tobie tam zrobili?dlaczego takie powikłania?to było twoje pierwsze cc,bo nie pamiętam?trzymaj się.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m no to ładnie wczoraj się nasprzatalas ja planuje jutro ;)

Liluli Wszystkiego najlepszego :*

Pumelova nie jadłam ;), przy moim mężu zawsze mam zapas słodyczy w torebce bo on zawsze coś chce słodkiego :D z dzieckiem i znim jak będę gdzieś wychodzić to będę musiała torbę nosić nie torebkę :p haha, mi środa pasuje, jak tylko będziemy się dobrze czuły :)

Miłego dnia
 
Inka - no ja też wczesniak jestem. Ważyłam 2100 g [emoji6]. Omg.. Ale akcja z sąsiadami [emoji33]. współczuję



Alex - życzę Ci powrotu sił, i lepsiejszego humorku. Może jakiś deserek? Komedia romantyczna? Spotkanie z psiapsiolami?


Liluli - no durna ja... Przyszalalam raz a dobrze. Czekam aż mi siły jako takie wróca i sprzątam balkon / loggie.
Ale nie powiem... W nocy bałam się wstać z łóżka, obawiając się odejścia wód. A każde wyjście do WC jest analizowane, pod kątem czopa, no i lusterko w łape i sprawdzanie czy rozwarcia nie mam. Schiza normalnie [emoji33][emoji44][emoji33]


Tymuniek - trzymam kciuki za powolne wdrażanie zmiany mm. Zdrówka dla Nelci! A jak Ty się goisz po cc?


Chybra - uśmiałam się z tym kebabem. Dla mnie w tej ciąży mięso mogłoby prawie nie istnieć. Serwujac obiady dla M i J, im normalnie podaje kotlety czy kurczaka, a sama rezygnuje z miecha. Wyjątek stanowią sosy np. bolognese czy carbonara, no i gołąbki mojej babci. No ale kebab - siła wyższa. Na kebaba mam zawsze chęć [emoji1]
Lody - też raczej raz w tygodniu [emoji6], nie mam parcia na nie.
Szykuje Ci się miły dzionek [emoji3]. Basenik [emoji106]


Ola - ENEME będę miała w poniedziałek - to wówczas poczytam coś więcej. Lewatywe, która miałam robiona w szpitalu szybko podzialala. Kilka razy mnie pogonilo przez nią.
Pytałam moja gin o lewatywe i czopki, i mówiła, że czopki są skuteczniejsze i szybciej działają. Na mnie kiedyś nie działały, więc nawet nie ryzykuje.


Aim - a podrzucisz przepis na domowa lewatywe?
 
Ostatnia edycja:
Cześć:)
Pumelova pozbieraliśmy truskawki oczywiście, maliny, szpinak, buraki i bób, jeszcze inne rzeczy były ale nie mieliśmy ochoty np na pożeczki itp, ja to bym zjadła poziomki:)
Emol przypomniala mi.się sytuacja z takim wykorzystywaniem ludzi..wprawdzie nie chodziło o odwiezienie kogoś bo ja nie mam prawka ale też była akcja pod tytułem "ale ja obiecałam swoim znajomym, że to zrobisz".Mianowicie jak miałam 20 lat i byłam na studiach i.miałam sesje i się uczyłam przyszła do mnie moja przyjaciółka i "poprosiła" mnie, żebym napisała całej jej grupie z jej studium wypracowania po francusku na A4..."tylko" jakieś 20 wypracowań..i że mi piwo postawi...Ja wybałuszyłam oczy i nieziemsko mnie przytkało.Powiedziałam jej że mogę jej napisać to wypracowanie bo na to znajdę czas ale nie całej jej grupie...A ona powiedziała że im już obiecała, że to zrobię.No szlag mnie trafił[emoji48]Odmówiłam oczywiście...i od 14 lat nie odzywa się do mnie heh...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga km tak tak pamiętam że Ty mi pisałaś przecież o soli:-) oj to jak tak wysoko Ci spuchly to faktycznie lipa. Nic tylko lezec z nogami wyzej, ale to musiałabyś umieć tak leżeć :p:p

Emol słabo faktycznie. Dobre serduszko masz [emoji14]

Kasiulka pytałam i nie kojarzę odpowiedzi mogłam przegapić - radzisz wziąć do szpitala laktator?

Liluli jak po urodzinach? :*

Ola W ja właśnie byłam na krótkim spacerze, jest u mnie 27stopni w cieniu... czuje się tragicznie :o wypilam już 4 szklanki wody i czekam aż mi przejdzie ta slabosc. A o 15 umówiliśmy się że znajomymi na spacer :/ powodzenia na Twoim!
Też mi puchną stopy!

Tymuniek trzymajcie sie! Też bym nie wiedziała że tak nagle nie można zmienic..

Inka rozumiem Cię:-) mojego też nie mam szans mieć blisko bo pracuje w administracji. Chociaż gdyby była cc to by on robił. Nie ogarniam [emoji14] nie martw sie, i tak to położna najważniejsza :-)

Ewella haha dobre z tymi slodyczami. Ja nie zdążę wziąć do torebki bo mój zjada wszystko od razu:D taak z ta środa to jak będzie normalna pogoda bo ten dzisiejszy upal to masakra. Najwyżej z wózkami będziemy się ścigać bo wtedy nic mnie nie powstrzyma :D

Aga km rozwarcie możemy sobie same zobaczyc?:o:o [emoji44]

Kasia831 haha co za laska! Ja bym kasę za to wzięła to spoko ale za piwo:p

Emol jak sobie radzisz z hemoroidami? Ja już na pewno mam, jest coraz większy (Mam masc, smarowalam objawowo jak się pojawiał a nie codziennie i teraz jest kurde wiekszy). 'Pojawia' się tylko po wysiłku.. nie ogarniam jak sobie z tym radzic. Spytam położna może ale to muszę mojego męża wygonic, jakoś głupio mi przed nim [emoji19]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry