reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Misia u mnie wskazań w zasadzie nie potrzeba. To prywatna klinika , ja wybieram i decyduję z lekarzem jaki poród jest lepszy dla mnie i dziecka. Lekarz mi przedstwił swoje opcje sn i cc i powiedział żebym się zastanowiła. A ja im ufam, poprzednio mnie nie zawiedli, więc i teraz chyba będzie ok.
A prawda jest taka że już mam trochę lat i pan doktor powiedział, że może już tkanki nie będą tak elastyczne jak kiedyś. po za tym spore blizny po poprzednich porodach i szkoda żebym męczyła siebie i dziecko a w rezultacie miała jeszcze później problemy z nie trzymaniem moczu, albo co gorsza z wypadającą macicą.
Długo rozmawialiśmy , naprawdę mądry i dobry człowiek. Myślę że dam radę się pozbierać? Oni tam jakoś inaczej robią to cc niż w państwowym szpitalu, ale nie potrafię teraz powiedzieć na czym ta różnica polega i nie chcę wprowadzać Cię w błąd.
Mniam u Ciebie gołąbki... Również jestem sową.
Moja Maja mnie jeszcze po żebrach nie kopała.


Ola W gratuluję wizyty. Musi być dobrze z Twoim malutkim. Ból niestety przy porodzie jest, ale myślę że nie pozwolą Ci zemdleć.

Mamusia Muminka żadnych dodatkowych badań. Oglądał tylko moje ostatnie wyniki, pytał czy choruję na coś, czy przyjmuję jakieś leki i koniecznie mam mieć wynik gbs.
Po pierwszej ciąży dawnooo temu położna zaleciła pić ciemne piwo karmi na poprawę laktacji, ale i tak miałam nawał nawet bez niego, więc nie wiem czy karmi działa.
Sen miałaś pełen emocji.:)

Aga_km no mój mąż jest nawiedzony i jesienią były w domu surowe mury i kupa gruzu za domem, to mój B zabrał się w pierwszej kolejności za gruz i wyrównanie terynu, a dopiero za środek domu:D
Czosnek ma wpływ na ciśnienie?
Okna??? Kobieto, jesteś nie do zdarcia!

Emol bez obaw, dasz sobie świetnie radę. położne są przygotowane na różne zachowania rodzących.

Karuzela kochana co się dzieje? Napisz jak będziesz w stanie. Modlę się za Ciebie i trzymam kciuki. Doczytałam.
Jejku jak to mogli Ci tyle szkód narobić?
Jestem myślami i sercem przy Tobie, musi być dobrze.

Pumelova oczywiście że nawet lekarz nie zszedł za te 40 min. I mój mąż bardzo dosadnie powiedział pani w rejestracji co myśli o pracy służby zdrowia i szacunku do pacjenta..:frown: a ja uciekałam aż się kurzyło.
Piękne kolory kocyka, będzie pasował do wózeczka.

Kasia fajny pomysł z tym zbieraniem owoców.

Olisiaa tak , mniej więcej. Na działce koło domu. Dom już stoi dawno, teraz się na szybko wykańcza, żeby można było się wprowadzić.

Kylesa to oby cię jeszcze wypuścili, żebyś mogła posiedzieć z córeczką. Najważniejsze żebyś była z dzidziem bezpieczna.

Curran _twins jakie słodkie te Twoje dziewczynki. Do zakochania. Super że robią postępy.

Jestem padnięta. Do szwagierki dołączyli dziś na grila teściowie i druga szwagierka, przed 23.00 udało mi się ich odwieźć do domu.
Nie wiem czy to ja jestem dziwna, ale wydaje mi się że ludzie nie mają wyczucia. Nie potrafiła bym tak siedzieć tyle godzin jak wiem, że ktoś się źle czuje i nawet siedzenie sprawia mu ból. A może to naprawdę ja jestem taka dziwna i się czepiam??
Jutro zamierzamy jechać do Ikei i zacząć kupować coś do domu. Jak ja to przeżyję?
 
20170624_213115.jpg

Paninka, to moja szafka. Podobna do Twojej :tak:
 

Załączniki

  • 20170624_213115.jpg
    20170624_213115.jpg
    645,7 KB · Wyświetleń: 605
Aga km też chciałam umyć okna!:-( ale ja muszę stać na parapecie jak myje a ż brzuchem to się nie obroce:D więc mąż mi zabronił:D jak Ci poszło, umylas wszystkie?;-)

Misia ojoj trzeba się będzie dostosować:D moja na szczęście jak ja śpię to też śpi? Chyba że to ja śpię tak mocno że mi nie przeszkadza. Dla mnie 6 rano nie straszna bo wtedy mój pies nauczony jest iść na dwór:-)

Kasia831 a co dobrego nazbieraliscie? Fajna sprawa, i dla gospodarza i dla chętnych - on nie musi zbierać a Wam się chce bo nie robicie tego na codzien:D

Ewella no nie jadłaś lodow?! Wez:p a ten nasz spacer mógłby się np w środę odbyć?:D paznokcie mam we wtorek!:D

Inka u mnie też nic nie zapowiadało na ostatniej wizycie żeby poród był szybciej i dopiero ostatnia wizytę mam po 2 tyg i kolejna która będzie już na pewno ostatnia też po 2. A tak to co 3. Szkoda że gin idzie na urlop bo tak to zawsze lepiej mieć kontakt z nim. Ja się nie nastawiam na jakiś super kontakt z moim bo on nie dyzuruje w ogole.

Olisiaa nie wiem bo ja nie cytuje :D

Kylesa ooo miałam AFI 7 jak mi gin kazał więcej wody pić. Pije po 3l i i tak dużo się nie poprawiło ale jest lepiej. A ile Ty teraz pijesz wody??
A jak na sali jak towarzyszki?

Karuzela biedactwo trzymam za Ciebie kciuki :*

Curran twins boskie są [emoji173][emoji173][emoji173]
Wow faktycznie brzuch mega:D

Aniek faktycznie nie mają wyczucia. Ja n niestety z imprez wychodzę pierwsza bo nie umiem wysiedziec. A do siebie zapraszamy tylko takich którzy wychodzą o 22 bo wiedzą że ja chodzę wcześnie spac. Szczytem jest dla mnie jeden kumpel który wczoraj na imprezke zapowiedział że wpadnie po 24. Zero szacunku dla gospodarzy którzy zapraszali na 17;30. Ja ucieklam pierwsza o północy:D
Powodzenia w ikea! Żeby nie było tłumów:-)
Śliczna łazienka!!![emoji173]


Liluli kochana to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN wczorajszych:D wybacz ze spóźnione:D [emoji173][emoji320][emoji513][emoji324][emoji322] szczęśliwego rozwiązania!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny chyba moja aktywność spadnie co do naszego forum
Nelcia to kochana dziewczynka narobiłam jej bólu brzuszka mój mózg jest daleki odemnie chciałam zmienić jej mleczko z bebilonu na hip combiotyk zamiast jakoś to wprowadzić pomału ja poprostu jej to podawałam a ona darła się tak wczoraj za dnia i w nocy że szok kupy nie mogła zrobić:( strasznie płakałam i ja i ona dałam jej stare mleko spała mi od 2 o 6 nad ranem ja obudziłam na następne karmienie położyłam ją i śpi jak długo to się okaże ...pozdrawiamy was:)
 
Hej, hej


Pumelova - tak - umylam wszystkie, poprasowalam firany i zasłony, i powiesiłam wszystko poza dwoma zasłonami w salonie. Zaczęłam też ogarniać kuchnie (szafki), ale podałam się, bo nogi mi tak napuchly, że aż bolało jak kleczalam na podłodze, więc siadlam z córa w jej pokoju i robilyśmy segregacje w jej szkolnych rzeczach (czyt.oproznianie biurka i szafki szkolnej) , co by móc już wywieźć wszystko na domek. Po 23:00 stwierdziłam, że kończę. Ledwo chodziłam, a teraz ledwo w ogóle się ruszam - nogi dalej jak balerony.
Dobrze, że potrafisz wyjść jako 1, i nie musiałaś kwitnąc jak Aniek, w oczekiwaniu a towarzystwo się naje i napije, bo jeszcze porozwozic ich trzeba [emoji19].



Aniek - no to super masz męża [emoji3]. My teren zewnętrzny robimy na końcu. Dawno temu chciałam siatkę zmontować na ogrodzeniu, lub nawet zrobić takie zagrodowe ogrodzenie, ale mąż nie chciał tego wówczas robić, bo czekał na sąsiadów (czyt.on nie będzie nikomu sponsorować ogrodzenia). No i doczekaliśmy się sąsiada, więc wspólnie robimy i bok, i zostaną nam teraz tylko 2 nasze boki (przód i tył).
Dobrze, że trafiłaś na takiego rozwaznego lekarza, który potrafi oszacować możliwości organizmu kobiety do czekających ja rozwiązań porodowych. Dzięki takiemu podejściu człowiek nabiera wiary w to, ze wszystko będzie dobrze, a nie "jakoś to będzie".
Trzymam kciuki za wyprawę ikeowska. Tez miałam jechać tydzień temu, co przesunelismy na tą niedzielę, ale nie dam rady, a samego chłopa nie puszczę, bo mi połowy rzeczy nie kupi .
Czosnek obniża ciśnienie, także pomimo, że lubię... Staram się nie przeginac.



Mamusia Muminka - karmi działa (Aniek [emoji6]) - przetestowane osobiście przeze mnie [emoji6]



Curran_twins - cudne Królewny [emoji7][emoji7]. Piękne wagi reprezentowały przy porodzie. A Ty jaki konkretny brzusio już dzwigalas [emoji33], widać po buzi, że zmęczenie dawało o sobie znać.
W ogóle jak przypomnę sobie Twoja historie ciążową, to mam rogala na twarzy [emoji3] (pomijając wypadek w Pl, i początkowe dzieje szpitalne) - toż to Twoja ciąża odbyła się najbardziej expresowo, jakie 9 m-cy? Skoro można w 5/6 [emoji6][emoji3]. Wszystkiego najlepszego dla Was [emoji8] [emoji8]
P.S. A jak starszy brat reaguje na siostrzyczki?


Inka - a no zlecialo [emoji16].
Igorek już ma 3 kg? Moja teraz miała 3,2 kg. Może szybciej jednak uda się sprowadzić Synka na świat? Wdrażaj w 37 tc wszystkie 5S i... Trzymam kciukasy [emoji6][emoji3]


Olisiaa - możesz sobie zaznaczać kilka cytatów, do których chcesz sie odnieść i wciskając odpowiedź pod każdym możesz się indywidualnie odnieść.
Ew. Czytając wątek (np. Lipcowe mamy) piszesz sobie na spokojnie co chcesz i tak jak Emol pisała, powyżej okienka z Twoją odpowiedzią, możesz przesuwać sobie strony na boki (prawo - lewo), i wówczas też nic Ci się nie zgubi.


Karuzela - kochana trzymam kciuki za antybiotyk [emoji110][emoji110]. Oby ruszył z pełną mocą. Dużo sił i zdrówka [emoji8][emoji8][emoji8]


Kylesa - oby szybciutko Cie wypuszczono [emoji8]. Póki ci korzystaj z wszelkich sprawdzen - dobrze, że Was tak kontrolują. Ale wierzę, że rozlaka z córeczka bywa baaaardzo ciężka - jak Maja to znosi?
 
Pumelova, staram się jak mogę ale do 3 litrów raczej nie dochodzę. .. chyba
Szpital generalnie lubię, lezalam tu na patoli juz z Mają i mnie te starsze położne pamiętają i jest to bardzo mile [emoji4] Dziewczyny na sali tez bardzo sympatyczne i dobrze się rozmawia tak ze atmosfera całkiem si [emoji16]
Moja sala jest naprzeciwko bloku operacyjnego i za każdym razem jak widzę kogoś wywozonego po cc to mam dreszcze. Kurcze, niby to juz 36 tc i maluch duzy ale jak pomysle o cc to mnie skreca ze strachu - ma się tę traumę jednak...

Liluli - mialas urodziny! Wszystkiego najnajnajlepszegooooo! [emoji4][emoji512]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tymuniek, przy zmianie mleka trzeba powoli, po 1 miarce nowego dodawac do tego poprzedniego zeby nie było rewolucji. Mam nadzieje ze wtedy przebiegnie to spokojnie. A czemu w ogole zmieniasz?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek 42 pytam z ciekawości bo my w zeszłym roku kupiliśmy działkę budowlaną, na chwilę obecną załatwiamy prąd i wode, za tydzień chcemy się ogrodzić siatka tzw lesna. Jak zrobią prąd postawimy jakaś wiatę, altanę czy szopkę i chce z jednej strony rośliny jakieś zasadzić ale sama nie wiem co. Mam "wredna i wścibska" sąsiadkę po lewej stronie i to głównie z tej strony chce drzewa ale takie żeby zarosły i żeby nic nie widziała bo po co. Reszta sąsiadów ok [emoji3]

Tymuniek czyli na HiPP tak źle zareagowała? Pomijając podanie [emoji3] bo zastanawiam się jakie mleczko kupić. Ogólnie nastawiam się na karmienie piersią, ale chciałabym mieć w razie W jakieś mleczko w domu żeby móc podać, ewentualnie jak od września zacznę drugi rok szkoły gdyby przybrało żeby mąż miał czym nakarmić.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga_k_m mamy identyczną sytuację z ogrodzeniem , z tym że ja kupując działkę z lewej strony mam już płot betonowy, z tyłu działki czytaj od ogrodu mam sąsiada płot panelowy jedynie co mam do zrobienia prawą stronę i front i mieliśmy robić ale jak pojechaliśmy w zeszłym tygodniu zobaczyć to sąsiad z prawej zdążył się ogrodzić siatka leśna więc pozostał tylko front a później z czasem może się dogadamy i wspólnie kupimy jakieś porządne ogrodzenie choć sąsiadka mi mówiła że jest jakiś przepis że ponoć każda z działek odpowiada za prawą stronę ogrodzenia. Nie wiem czy to prawda bo nie interesowałam się tym

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry