reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia mi po tym wczorajszym czopie przez noc brzuch się obniżył, ale czuję różnicę, moje żebra nie są już workiem treningowym :-D spora ulga :-) też mi tak na raty zszedł ;-) najpierw śliwka, później hmm agrest :-D ze dwa razy i dziś jak narazie już nic :-)
 
reklama
Kasia831 właśnie mi wczoraj koleżanka opowiadała że jej siostra robi wszystko wg planu czyli co do minuty karmienie przewijanie kapanie i się mała Laurka bardzo szybko nauczyła więc u niej podobnie wygląda w nocy :D

Joanna już bliżej niż dalej ;-)

Paninka to zaczynacie wakacje:-))

Monti haha zawsze jest jakiś impuls do pakowania :D mnie też zmotywowal jakiś dziwny bol:D

Ewella kropi co chwilę:/ do dupy taka pogoda :( mam nadzieję że przejdzie.. Ja mam blisko więc spoko gorzej jak taki kawał jedziecie:D śliczne te falbanki [emoji173]

Ola W też mam spadek nastroju. Wrócił mój do domu po pracy i już ucieka do ogródka przycinać krzaki no szlag mnie trafi wygarnelam mu że mi się nudzi bo czekam cały dzień na niego a on ucieka. Jakaś nerwowa jestem od wczoraj. Szkoda że to nie jest jakas oznaka zbliżającego się porodu [emoji19]

Ja takie słabe czucie na brzuchu miałam jakoś czas temu taki jakby zdretwialy ale hmm że 2-3 miesiące temu. Może wtedy najszybciej rosl.

Chybra wygrywasz na forum w kategorii placzliwosci:D współczuję że Cię tak meczy. Ja bardziej zła niż placzliwa jestem

Misia ooo gratuluje że się coś dzieje [emoji14]

Madziazt haha zrobiłaś im w domu tor przeszkód:-) a co do budzenia to co 3h na szkole mówili że tylko przez pierwszy miesiąc bodajże? Ale nie jestem pewna a notatki mam poza zasięgiem ręki:D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku... a u mnie nic :( troche to Wam zazdroszczę, bo przynajmniej cos sie dzieje.
A ja - zwłaszcza dzis w spadku nastroju - mam juz tak dosc.... juz chce wygladac jak ja...

Ps. Czy od 38tc brzuch jeszcze duO urośnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia mi po tym wczorajszym czopie przez noc brzuch się obniżył, ale czuję różnicę, moje żebra nie są już workiem treningowym :-D spora ulga :-) też mi tak na raty zszedł ;-) najpierw śliwka, później hmm agrest :-D ze dwa razy i dziś jak narazie już nic :-)

Mi właśnie tez się troszkę obniżył i tak mnie pobolewa. Ale to może przez lekki stres ze to blisko. Miałam prasować, ale leżę bo jakos sił mi brak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jak dziecko we mgle - jak ten czop odchodzi to się czeka na skurcze / wody ? Ile to może zająć? Ja to bym chyba od razu do lekarza jechała spanikowana [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
10.20 królewicz już był z nami. Po tym jak wykrzyczal się przy cc tak teraz ssie i śpi. Kochany:-) samo cc bez komplikacji ale teraz pieronsko boli, duszno i narazie leżę na dostawce bo miejsc nie ma. Ale najważniejsze że wszystko w porządku.
 
pumelova tak jak Lilith pisała; dzieci lubią rutynę. Chociaż ja kiedyś nie mogłam zrozumieć dlaczego rodzice tak pilnują pór spania, jedzenia, kąpania z zegarkiem w ręku, wkurzało mnie to. Ale teraz widzę w tym sens :)

Karuzela gratuluję!! :D
 
Jejku... a u mnie nic :( troche to Wam zazdroszczę, bo przynajmniej cos sie dzieje.
A ja - zwłaszcza dzis w spadku nastroju - mam juz tak dosc.... juz chce wygladac jak ja...

Ps. Czy od 38tc brzuch jeszcze duO urośnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ola... pociesz sie ze ja moge z twojego postu zrobic "kopiuj-wklej"
Nic sie nie dzieje
Czuje sie jakby moj mózg wsadzili w inne ciało
Jestem w 38t a od pon 39 i zaczynam sie zastanawiać czy jeszcze "urosnę"

PS: a ja brzuch mam na dole od początku dziewczyny! Wstawiam fotę z 21.06:
1498227119-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlansie- jak to jest - czy rzeczywiscie przed porodem organizm sam sie oczyszcza? Pytanie głownie do tych, ktore miały np mega zaparcia, ZwlaszcA pod koniec.
Bo jakos nie chce mi sie wierzyć, ze moj organizm sam sie tak oczyści [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ola W moj organizm przy porodzie z synem Sam sie oczyszczal..mialam po prostu rozwolnienie I musialam co jakis czas biegac do kibelka

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry