reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dużo dziś do czytania, a ja wstałam już o 6 na 7.30 kościół później zakończenie w szkole, przedszkolaki też kończyły przed 12.
Siedzimy w domu bo pada i ja czuję się jakoś śpiąca, głowa do tego boli. Na obiad zamawiamy pizzę bo nie mam sił wymyslac. Jeszcze byłam po świeżą karkowke i kielbaske na jutro, warzywka, owoce i chlebek...
Madziazt mąż w moich regionach będzie, Leszno to moje miasto :D
Rozpakowalas już te wszystkie paczki co przychodzily do rodzicow?? :)
Misia sto lat, łatwego porodu :* masażysta ach zazdroszczę, prędzej by mnie cora pomasowala niż mąż :D
Co do wybudzania nie stosowalam u żadnego dziecka, karmiłam na żądanie.
Zdania są podzielone ale ja np nie chciałabym żeby mnie ktoś w nocy zrywal do jedzenia :D
Reszta później bo oczy mi się zamykają :(
 
reklama
ewella90 super wieści :)
Ola W. on też się boi tylko nie chce ci tego okazać, żebyś mniej ty się bała :) tak mi mąż powiedział po pierwszym porodzie :)

co do wybudzania to położna mi mówiła że to ważne na początku, zeby wywołać, a później ustabilizowac laktację, ja z pierwszym tak nie robiłam, teraz może spróbuje ale zobaczę jak będzie

 
U mnie mała w 32 tygodniu 2200, a w 35 tygodniu juz okolo 3 kg, mojej koleżanki synek w 32 tygodniu 2500. Żadna z nas nie jest straszona cesarką póki co. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak bobas będzie przybierać na wadze także myślę, że nie ma się co na zapas tak zamartwiać.

Jeśli chodzi o czyszczenie się organizmu to ja wczoraj miałam taką akcję biegunkową i to w nocy. Najdziwniejsze było to, że obeszło się zupełnie bez bólu brzucha więc nie sądzę że to jakieś zatrucie. Spiełam poślady i spakowałam dzięki temu torbę po chyba 2 tygodniach czajenia sie[emoji6]
Jak tak patrzę na te wszystkie cudne bobaski wasze to też już bym chciała swojego brzdąca po drugiej stronie brzucha, a jeszcze dziś dzień ojca... Ale póki co cisza i nic się nie dzieje. Może mam duży bałagan do oczyszczenia w organizmie [emoji12]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova pada u Ciebie deszcz ? Bo mi mój marudzi, że jak pada to co będziemy jechać ehh :p próbuje wrzucić zdjęcie tych falbanek ale cały czas pisze, ze za duże zdjęcie a już zmniejszyć bardziej nie mogę hmm... ok dałam na wątek zakupowy :)
 
Ostatnia edycja:
Tak tez mysle, ze sie boi. Dlatego zła jestem na siebie, ze złoszczę sie na niego. Ale juz naprawde mam dosc... czuje sie tak obleśna. I coraz wieksza. Ogolnie mam spadek nasteoju. I strach :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak tez mysle, ze sie boi. Dlatego zła jestem na siebie, ze złoszczę sie na niego. Ale juz naprawde mam dosc... czuje sie tak obleśna. I coraz wieksza. Ogolnie mam spadek nasteoju. I strach :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też dziś u mnie kiepsko z nastrojem. Ledwo z łóżka wstałam, bo w sumie to nawet nie mam po co. Wszystko kupione, przygotowane. Także nie jesteś sama. :) Musimy się jakoś trzymać!

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Ja wczoraj i dziś ryczę więc tak, jestem płaczliwa :-p

Skurczy nie miałam jeszcze, tylko raz po grilu z przejedzenia heh.

Mój w 31tyg miał1650g wagi.

Ja też mam słabe czucie na brzuchu, to pewnie przez naciągniętą skórę.

Prasuję tylko 1 ubranka.

Nie planuję wybudzać syna tak jak poprzednio, i tak mniej więcej się budził co 3-4 godz.

I też już chcę końca, strasznie jestem zeschizowana.:frown:

Miało burzować cały dzień, a siknęło tylko raz i teraz praży. Synuś śpi, ja znowu ryczałam od rana ehhhh. Aż syn się patrzy jak na wariatkę. On teraz śpi, zjadłam makaron malinami i może poćw aby się odstresować.
 
Misia12 to w takim razie musi to być ten czop i tez mi na raty szedł.
I mój tez w stresie zebym natychmiast do lekarza leciała[emoji6]
Lilith Twoja rzeczywiście maluszkiem jest. Wszystkie dzieci takie malutkie rodziłas? Czy pierwsza córa większa była?
Ola W. mój organizm nie oczyszczal się sam przed porodem. Teraz jest chyba inaczej, bo chodze pary razy dziennie, a jeszcze niedawno co kilka dni. Ale u mnie może mieć wpływ to ze teraz jestem w Polsce i dieta się zmieniła.
Joanna ja przy pierwszej ciazy wogole nie miałam przepowiadających.
Moją córkę tez czasem przez sen karmiłam. Myśle ze takie kilku miesięczne dziecko to każde potrafi, a może noworodki nie. Ale moja co 3 godziny się budziła, a w wieku 2 miesięcy czasem nawet 12 godzin przesypiala i wtedy właśnie przez sen ja karmiłam, i przez to zaczęła znowu się budzić co 3 godziny. Także do końca nie wiem czy było to rozsądne.
Paninka właśnie tak kojarzyłam ze Leszno to Twoje miejsce, i na dodatek te same zainteresowania żużlowe naszych mężów [emoji6]
Paczki rozpakowane, dużo pojechało juz z mężem do Szwecji, to chociaż u rodziców luźniej się zrobiło. Tata pokazywał mi swoją nogę, ze ma cała zdarta, bo któregoś dnia wlazł w pudło z pampersami w nocy jak do łazienki szedł[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry