reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karuzela, gratulacje!!! [emoji8]

Ja o dziwo nie mam huśtawki nastrojów, jest ok, fizycznie też nic mi nie dolega. Za to zaczęłam obsesyjnie sprzątać, robić zaległe pranie, itp.. normalnie jak nie ja! :D

Zazdroszczę wam tych czopów odchodzących i skurczów. U mnie nic się nie dzieje.. a już tylko 2 tygodnie zostały!!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karuzelaaa gratulacje ogromnee ❤️❤️❤️❤️

Co do placzliwosci u mnie bez rewolty. Bywaja dni ze jestem zla i gniewna ale tak mialam i bez ciazy :)

Co do czopu, z synem mi nie odszedl...
 
Mumusia ja wychodzę z wniosku że głód dziecko wybudzi i to tak będzie miało miejsce co 2-3h wiec żadnego budzika nie będę ustawiać. Poza tym ja bym chciała zawsze kłaść dziecko 'swiadomie' do łóżeczka, wiec bym musiała go wybudzac że snu aby go nakarmić i potem położyć go aby zasnął.

Marciaa1994 moja mama 42 lata a teściowa 56 też jest różnica między nimi. Wolę jednak Dac Artura pod opiekę mojej mamie, bo wiem że teściowa ma za stare jak dla mnie metody wychowawcze. Nie zazdroszczę sytuacji. Moja mama jedynie nie można zrozumieć po co kura do karmienia i dlaczego nie chce rozka. Ale szanuje moja decyzję i nie obraża podejścia. Ja swoich nie prasuje (tylko na oficjalne wyjscia wyprasuje koszule czy sukienkę) wiec małemu też nie prasuje, ale wszystko staram się wyprać, przeplukac aby nie smierdzialo fabryka.

Kasia kanapka nie znaleziona?

Joanna hormony przed porodem budują stąd ten płacz. My bardziej wkurzone chodzimy i obrywa się biednym mezom. Chociaż mnie mąż nie wkurzasz tylko mój chaotyczny lekarz i jak mi paczki przychodzą z opóźnieniem ;)
Myślę że receptory uczuciowe przez powiększoną powierzchnie skóry są teraz rzadziej rozmieszczone, stąd takie wrażenie.
Ja mam skurcze przepowiadajace, ale to też inna historia, bo są regularne, na ktg pokazują ze silne, a ja oprócz dyskomfortu, nic mnie nie boli. Skurcze nie są regułą ;)
Każda aktywność odchodzaca od normy powinna być zgłoszona do lekarza albo pojedź na ip
Ginekolog ginekologiem, a szpital szpitalem, jeśli tętno będzie ładne, nie masz cukrzycy, zakrzepicy itd to najpierw będą chcieli abyś urodziła sn. Jeśli nie dasz rady dopiero wtedy cc. Raczej nie dają skierowania do cc z powodu tylko wagi. Jeśli wazysz 50 kg a dziecko może ważyć 5 kg to może wtedy...po 30 tyg przybieradzie dziecka jest sprawą indywidualną. U mnie w ciągu 2 miesięcy przytul 900 gram, ale trzeba patrzeć ze to szacowana waga wiec ciężko się odnieść. Miałaś mierzona miednice cyrklem położniczy? Bo nie szerokość na zewnątrz się liczy, a wewnętrzne wymiary a one mogą np. Nie odchodzić od normy. Poproś położna aby zmierzyła ci miednice przed wizytą usg. I lekarz niech powie czy po wymiarach dziecka i wymiarach miednicy nie dasz rady urodzić sn.

Monti ja tak z 5 dni temu mialam, na kibelku wyladowalam z 7 razy i tak z 3 dni mialam. A normalnie robię 1na dwa dni. Też nie bolał mnie brzuch.

Ola W myślę że już nie dużo urośnie, bo to końcówka.

Judith skurcze i wody mogą nigdy nie nadejść. Czasami wody odchodzą a nie ma skurczu, czasem są skurcze a wody trzeba przebić... Mi położna mówiła albo regularne bolace skurcze co 5 min i trwające ponad 1 min jechać do szpitala. Jak wody odchodzą zielone, czerwone, albo śmierdzące to od razu na ip. Jeśli są przezroczyste, to wykap się, przygotuj, masz czas Abu przyjechsc.

Karuzela gratulacje, super ssak, niech będzie zrowiutki, szkrab ;)

Misia to ładnie, jak czop to już szykujcie się na poród. Mi jeszcze nie odszedł. Jedyne co mi wychodzi to krew z nosa, ciekawe czy to znowu przez zmianę ciśnienia.

O JEZU JAK SIE ROZPISALAM
Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela gratulacje! Czyli dziś jednak był lepszy dzień na cc [emoji6]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie z domu [emoji4]
Zdarzylam juz zrobic porzadki i sernik na zimno [emoji3]
Jutro jesli pogoda dopisze zrobimy urodzinowego grilla bo nie chce mi sie juz nic przygotowywac.

Marciaa1994, Joannaa24 witamy [emoji6]

Ola W.ja tez sie dlugo nad tym zastanawialam i jesli Synus bedzie przesypial noce to nie zamierzam go wybudzac na karmienie.


 
Ale przybywa dzieciątek :)

Dzisiaj dzień z migreną. Wszystkie skurcze i pobolewania ustały, w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. A brzuch podobno już opadł.
 

Załączniki

  • 17974857_1967376286826943_1810402437_n (1).jpg
    17974857_1967376286826943_1810402437_n (1).jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 139
reklama
Do góry