reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Maziajka, Aha, Lilith Gratuluję z całego serca! Bardzo się cieszę i zazdro :-) :) Szkoda, że z komplikacjami, ale ważne, że już po i dzieci zdrowe , dochodźcie do zdrowia kochane :*
A zdjęcia czy opisy porodów gdzie można zobaczyć? Myślałam, że na tym zamkniętym takie rzeczy będą.
 
Witajcie :)

Ale tu u nas na forum milo sie zrobilo..Wysyp dzieciaczkow :)

Lilith no w koncu mamy I od ciebie wiesci..ciesze sie bardzo ze u was wszystko ok.. Serdeczne Gratulacje I duzo zdrowka dla Irene :) czekamy na fotki :) :)

Karuzela 3mam mocno kciuki za dzis, bedzie dobrze :)

Judith fotki dzieciaczkow z lipca znajdziesz na zamknietej grupie lipcowek :)

Misia wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen kochana :*

Madziazt toz to juz niedlugo wszystko sie zacznie :) Jak dobrze ze jestes juz w domu..podopinaj sprawy do konca I czekaj na ten wazny dzien..bo zbliza sie eielkimi krokami :)

Aaggaa co u ciebie? Dawno tu nic niepisalas..pytalam jakis czas temu ale bez odpowiedzi

Wszystkim zycze milego dnia :*

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka, Aha, Lilith Gratuluję z całego serca! Bardzo się cieszę i zazdro :-) :) Szkoda, że z komplikacjami, ale ważne, że już po i dzieci zdrowe , dochodźcie do zdrowia kochane :*
A zdjęcia czy opisy porodów gdzie można zobaczyć? Myślałam, że na tym zamkniętym takie rzeczy będą.
Chybra sa wlasnie na tej zamknietej grupie

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziazt już czop? Bardzo szybko, bo jak pamiętam to jeszcze niecaly miesiąc Ci został, tak?

Misia wszystkiego najlepszego, sto lat, sto lat, spełnienia marzeń i łatwego, niebolącego porodu[emoji480] [emoji512] [emoji512][emoji513]

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom

Emol wczoraj zaczęłam 36 tc, wiec miesiąc do terminu. Przy pierwszej córce nawet nie wiem kiedy mi odszedł, ale ponoć około 2 tygodni chodziliśmy bez i w 38tc odeszły i wody i urodziłam. Czyli może bedzie podobnie? We wtorek miałam rozwarcie na 1 palec, może dlatego mi odszedł? Muszę jedynie starać się dotrzymać zeby do donosić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha gratuluję :) duży chłopczyk :* nabieraj sił :*

Lilith gratuluję :*

Karuzela trzymam kciuki za Was dzisiaj :)

Misia wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i dużo zdrowia ! :*

Pumelova uwaga mąż mnie wczoraj na spacer zabrał długi :D a później szybko uciekł spać wiec z seksu nici haha ;) ah te chłopy ;) może jakaś rada gdzie dzisiaj zaparkować żeby było blisko na tą imprezę a było gdzie stanąć autem ?:)

Miłego dnia
 
reklama
Madziazt czyli rodzisz sama? A Twój mąż przyjeżdża jak już urodzisz? Bo ja już sama nie wiem co lepsze. Mój jedzie 30-8 i nie wiem kiedy lepiej rodzić. W poniedziałek zdecydujemy. Jak będzie SN to wolę żeby byl, ale za to potem jak do domu wrócę to go nie będzie. Jak się uprę czekać to CC na 100%.
Dzisiejsza noc była okropna. Młody cały czas szaleje. Jak leżę na lewym boku , to jakby chciał wyjąć prawa stroną.

Dziękuję za życzenia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry